Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

Man tai sita labai grazi:
RL=http://keep4u.ru/full/070908/57384216cc1314503e/jpg]user posted image[/URL]

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Idėja

user posted image

Oi atsiprašau, idėjau šalikiuką, matau, kad čia tik skraistės ir skaros blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitta: 08 rugsėjo 2007 - 08:33
vistiek super idėja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitta @ 2007 09 08, 09:29)
Idėja

user posted image

Oi atsiprašau, idėjau šalikiuką, matau, kad čia tik skraistės ir skaros  blush2.gif


tikkkraaai sugundėt blush2.gif o kaip tas gėlytes išmegzti? taip kaip ir paprastas? g.gif ir susiūti ar sumegzti?
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2007 09 08, 16:09)
tikkkraaai sugundėt  blush2.gif o kaip tas gėlytes išmegzti? taip kaip ir paprastas? g.gif ir susiūti ar sumegzti?


Man atrodo, kad tas gėlytes galima nunerti paprastas, kaip bielra įdėjo šios temos 12 psl. ir galima sunerti neriant paskutinę gėlytės eilę.
Man tai irgi šita idėja labai labai wub.gif Reikės sesei nunerti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitta: 08 rugsėjo 2007 - 19:24
sveikutes, mezgejeles, pradėjau megzti mamai šalį, dabar jau kokį metrą numezgiau, žiūriu gal per platus doh.gif 80cm, kokio plocio jūs mezgate, nesinori ardyti, bet galvoju ar patogus bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2007 09 09, 10:39)
sveikutes, mezgejeles, pradėjau megzti mamai šalį, dabar jau kokį metrą numezgiau, žiūriu gal per platus doh.gif 80cm, kokio plocio jūs mezgate, nesinori ardyti, bet galvoju ar patogus bus doh.gif

man platus thumbup.gif , tik vis dar pati neprisiruosiu tokio sau nusimegzti, na gal kada megstnius numatytus baigsiu, bet tada bus ziema pasibaigus, nors ir vasaros vakara vesesni gerai toki tureti
Atsakyti
Maniskis irgi panasaus plocio ir virs 2 metru ilgio ir nesioju ir sukuos i ji ir visaip kaip prigalvoju kaip susirist ji manau kad bus patogu ir miela
Atsakyti
o kiek gramu siulu sumezget, nes nusipirkau tik 75, tai ziuriu, kad tokiam plociui per mazai doh.gif reiks beg, ziuret ar dar neispirko visu doh.gif
Atsakyti
Sunaudojau 4 matkelius po 25 gramus berods ir dar truputelis liko, nes darbiau tokius kutosus is visokiu galiuku ir tuos sunaudojau
Atsakyti
Aš visuomet mezgu apie metro pločio ir virš poros metrų ilgio. Tai sunaudoju apie 100-150 gr. siūlų. Bet visuomet mezgu iš plonytės mocheros ir pakankamai tankius. Mezgu laisvai, bet 2,5 numerio virbalais.
Atsakyti
turiu naują skraistės, skaros žurnaliuką, jei ką domins rašykit.
Atsakyti