Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

sveikutės,
gal kas turit kokią skraistę nėštukei?norėčiau žiemai nusimegzti gal būtų nieko su kapišonu ir ne kiaurarasčiu......
Atsakyti
gal kas dar turi panasiu apsiausteliu schemu kaip Amade mezga? blush2.gif buciau dekinga labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Henrietaa @ 2007 07 17, 16:49)
gal galite kokia nesudetinga skraistele imesti? ir paaiskinkit nuo kurio galo megsti: nuo siaurojo ar nuo placiojo. dekui.


labas 4u.gif ,
aš radau tokią skraistę, kur numegzta iš dviejų stačiakapmių ir susiųta jie, bandau megzti, jei nori galiu atsiųsti į až nuotraukytę, bo nemoku čia įkelti.
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2007 08 18, 11:44)
sveikutės,
gal kas turit kokią skraistę nėštukei?norėčiau žiemai nusimegzti gal būtų nieko su kapišonu ir ne kiaurarasčiu......

va ir man tokio dalyko reikia. Ieskau ir niekur nerandu
Atsakyti
QUOTE(Taya @ 2007 08 30, 00:18)
va ir man tokio dalyko reikia. Ieskau ir niekur nerandu


aš jau baiginėju savo blush2.gif , bet gal per ilga bus, nu nežinau, matysim. Pabandysiu įkelti, kai baigsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
ggte, jeigu gaunas įstrižas, tai netas pat akis kartu sumezgi. T.y. priešpaskutinę sumezgant po jos nereik užmetimo. Dvi sumezgi ir išmezgi kraštinę. nežinau ar aiškiai parašiau, nes ir man išpradžių nesigavo, po to išsiaiškinau kodėl Pabandyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lijalik @ 2007 08 30, 22:25)
ggte, jeigu gaunas įstrižas, tai netas pat akis kartu sumezgi. T.y. priešpaskutinę sumezgant po jos nereik užmetimo. Dvi sumezgi ir išmezgi kraštinę. nežinau ar aiškiai parašiau, nes ir man išpradžių nesigavo, po to išsiaiškinau kodėl Pabandyk 4u.gif



aciu meginsiu ar kas gausis
Atsakyti
pradėjau ir aš skraistę, kai pabaigsiu būtinai pasirodysiu smile.gif
Atsakyti
gal kas galite paaiškinti kaip nusinerti rožytę ant skraistės? esu tik pradedančioji blush2.gif
Atsakyti
Papildyta:
QUOTE(Gabimik @ 2007 04 06, 14:36)
Sveikutes, stai koki sali numezgiau mamai dovanu.

         user posted image[/IMG]


Gal raštelį galėtum atsiųsti. ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 04 rugsėjo 2007 - 12:53
QUOTE(Brigi @ 2007 09 04, 12:23)
gal kas galite paaiškinti kaip nusinerti rožytę ant skraistės? esu tik pradedančioji blush2.gif

Gal sita tiktu?
user posted image
Atsakyti
keletas ideju, gal kam pravers
http://www.strikvarer.com/sjaler.htm
Atsakyti