Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

MAn Birutes skraistes nerodo verysad.gif unsure.gif
Raso NOT FOUND

Birute, zinok vel persimezgiau pora kartu tavo issifruota rasteli, nu bet zinai kame suo pakastas- kad visai nesimato rasto. Mezgiau apie 10 cm, nu kazkoks tinklinis kiaurarastis ir tiek, o nuotraukoj taip graziai atorodo,,, g.gif
Atsakyti

Dar toki dalyka noreciau suzinoti: Pagal rusiska aprasyma, tai 1 eilej turetu gautis 2 uzmetimai vienas prie kito- nes uzmetimas yra raporto gale ir jo pradzioj, tai kai raporta kartoji reik daryt du is eiles. AR taio gali but???? g.gif O tu maciau juos perskirei 1 g akimi???
as uzmetineju kaip schemoje nurodyta - 33 akis, tai ismezgu 2 raportus, o treciam akiu pritruksta blink.gif
Nu nieko nebesuprantu verysad.gif verysad.gif verysad.gif bandziau ir braizytis, nu vis tiek nesigauna,,,,o improvizuoti nesugebu schmoll.gif
Atsakyti
gal galite kokia nesudetinga skraistele imesti? ir paaiskinkit nuo kurio galo megsti: nuo siaurojo ar nuo placiojo. dekui.
Atsakyti
QUOTE(b3b @ 2007 07 17, 12:48)
MAn Birutes skraistes nerodo verysad.gif  unsure.gif
Raso NOT FOUND

Birute, zinok vel persimezgiau pora kartu tavo issifruota rasteli, nu bet zinai kame suo pakastas- kad visai nesimato rasto. Mezgiau apie 10 cm, nu kazkoks tinklinis kiaurarastis ir tiek, o nuotraukoj taip graziai atorodo,,, g.gif


Labas vakaras. parašyk savo elektroninio pašto adresą, tai atsiųsiu savo skraistės nuotrauką, nes nemoku čia įkelti. Iš nuotraukos pamatysi, kad mano skraistės raštas toks pats, tik eiliškumas kitas. Dabar labai užsiėmus, kai turėsiu daugiau laiko, surasiu ir atsiųsiu tau schemutę.
Atsakyti
sveikos gal kas galit atsiust nertos vaikiskos skraistes shemu, buciau labai dekinga alinalatakiene@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Gertruda @ 2007 01 25, 10:38)
Sveikos merginos naujoje temoje tongue.gif

Rašiau klausimą praeitoje temoje, bet tai buvo paskutinė žinutė ax.gif  Todėl keliu savo prašymą čia.
Numezgiau mocherinį šalį ( http://public.fotki....i/dscn6532.html )
raštas iš arčiau - http://public.fotki....i/dscn6533.html

Nežinau kaip išnerti apdailą tokiu rašteliu - gal kas galėtų patarti - http://public.fotki....i/dscn6530.html
simboliai - lašelis - lankelis su viena kilpa;
ilgas lašelis - ištrauktoji kilpa;
pagaliukas - žemas stulpelis.

Kaip nerti ištrauktą kilpą isivaizduoju, bet kaip lankelius - ne. Ir kodėl stulpelių aukštis nevienodas g.gif

Laukiu pagabos 4u.gif

Sveikute, labai patiko tavo salis.Gal galetum schemute cia ikelti?
Atsakyti
Sveikos, as pati pradejau megzti stai toki apsiausteli. Tik kiaurarasciu... Gal kam patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes,priverstinai sedziu namie/po operacijos/ ziurineju jusu darbelius. gal kuri zinote koki grazu kiaurarascio rasta,salio nerimui. o tai nuo sedejimo namie stogas ciuozia
Atsakyti
QUOTE(j.o.l.i.t.a. @ 2007 08 15, 09:07)
sveikutes,priverstinai sedziu namie/po operacijos/ ziurineju jusu darbelius. gal kuri zinote koki grazu kiaurarascio rasta,salio nerimui. o tai nuo sedejimo namie stogas ciuozia



sveikute
as ir planuoju numegzti arba nunerti sali mamai gimtadieniui
jau ir siuliuku nusipirkau moheriniu
bet gal reiketu sitoje apie skraistes ir skarastemeleje paieskot?
na kita vertus saliui rastelio uztenka ir pirmyn
o tu vaseliu ar virbalais nori?
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 08 15, 17:18)
sveikute
as ir planuoju numegzti arba nunerti sali mamai gimtadieniui
jau ir siuliuku nusipirkau moheriniu
bet gal reiketu sitoje apie skraistes ir skarastemeleje paieskot?
na kita vertus saliui rastelio uztenka ir pirmyn
o tu vaseliu ar virbalais nori?



Sveika, ieskojau ,bet nieko neradau.Turiu graziu pusvilnoniu siulu ir noreciau nusinerti sali, bet niekur nerandu rasto, kad butu paprastas ir grazus. Noriu butent kiaurarascio
Atsakyti
As tai mezgu butent dabar sali, tai rastelis tas pats paprasciausias, bet labai kiauras biggrin.gif (kas man ir patinka), tai darai uzmetima ir sumezgi kitas dvi, vel uzmetimas ir vel sumezgi dvi ir t.t. ir visos eiles sitaip 4u.gif

arba dar darau, kai is triju akiu ismezgi tris akis, tai toks idomesnis rastelis irgi gaunas 4u.gif (viena eile ismezgineji akis, o kita eile blogosiomis visa ir paskui vel is 3 mezgi 3, na susikeli ant virbalo visas 3 akis ir is ju ismezgi 1, paskui uzmetimas ir vel ismezgi 1)
na gal ka suprasi, bet man butent vieni is paprastesniu rasteliu, greitai einasi, nesipainioja niekas ir tikrai kiaurarastis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 08 16, 12:15)
As tai mezgu butent dabar sali, tai rastelis tas pats paprasciausias, bet labai kiauras  biggrin.gif (kas man ir patinka), tai darai uzmetima ir sumezgi kitas dvi, vel uzmetimas ir vel sumezgi dvi ir t.t. ir visos eiles sitaip  4u.gif

arba dar darau, kai is triju akiu ismezgi tris akis, tai toks idomesnis rastelis irgi gaunas  4u.gif (viena eile ismezgineji akis, o kita eile blogosiomis visa ir paskui vel is 3 mezgi 3, na susikeli ant virbalo visas 3 akis ir is ju ismezgi 1, paskui uzmetimas ir vel ismezgi 1)
na gal ka suprasi, bet man butent vieni is paprastesniu rasteliu, greitai einasi, nesipainioja niekas ir tikrai kiaurarastis  4u.gif



man tas pirmasis kur parasei labai grazus bet visada i sona nusikreipia mezginys ..gaunasi toks istrizas
Atsakyti