Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės - skaros...

QUOTE(Ruta25 @ 2007 07 01, 18:37)
laba dienele  4u.gif , esu naujoke  ax.gif

planuoju pradeti nerti sia skraiste, tik neturiu zalio supratimo kokios sudeties ir storio siulai butu geriau blush2.gif ...


Sveikute,
Priklauso, kam skirta skraiste bus - ziemai, dabar vesesniam vakarui etc., priklauso siek tiek ir nuo rasto. Man asmeniskai tai graziausios is plonos mocheros wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2007 07 01, 23:06)
Sveikute,
Priklauso, kam skirta skraiste bus - ziemai, dabar vesesniam vakarui etc., priklauso siek tiek ir nuo rasto. Man asmeniskai tai graziausios is plonos mocheros wub.gif


noreciau, ja vasaros vesesniam laikui nusinerti ax.gif moceros siulais nesu nieko nerusi tai nezinau kas gautusi, man idomu is kokiu siulu yra paveiksliuke? mano nuomone merdvilne (nors man visi pan. neriniai is medvilnes atrodo doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Ruta25 @ 2007 07 02, 06:15)
noreciau, ja vasaros vesesniam laikui nusinerti  ax.gif moceros siulais nesu nieko nerusi tai nezinau kas gautusi, man idomu is kokiu siulu yra paveiksliuke? mano nuomone merdvilne (nors man visi pan. neriniai is medvilnes atrodo  doh.gif )

Na jei kalbi apie ta skraiste, kuri ankstesniame tavo poste (gyvates24 albume), tai ten panasu i medvilninius. bet vesensiu vasaros metu kazin ar ji labai gelbetu g.gif Bet ta tikrai atrodo is plonoku medvilniniu. pavartyk tema atgal, man atrodo, ar tik ne pati gyvate24 ir mezge? pasidalintu patarimais 4u.gif bet ji nerta, ne megzta.
Atsakyti
QUOTE(Gabimik @ 2007 04 06, 15:36)
Sveikutes, stai koki sali numezgiau mamai dovanu.

        user posted image[/IMG]



Labai grazus salis Gabimik! thumbup.gif
Gal kartais schemute pasidalintum:) labai noretusi kazka panasaus nusiraizgyti:)
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2007 03 16, 14:31)


man sita ziauriai patinka, taciau kiek bandziau pagal aprasyta rasta narpliot, nesamone gaunasi- tai per mazai akiu, tai per daug lieka... Nesiau ta rasta net pas gabia mezgeja, tai irgi pagal rasta nesigavo...
Gal kuri jau nusinarpliojot ir galetu pasakyti, kur cia klaida isivelusi???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(b3b @ 2007 07 15, 13:30)
man sita ziauriai patinka, taciau kiek bandziau pagal aprasyta rasta narpliot, nesamone gaunasi- tai per mazai akiu, tai per daug lieka... Nesiau ta rasta net pas gabia mezgeja, tai irgi pagal rasta nesigavo...
Gal kuri jau nusinarpliojot ir galetu pasakyti, kur cia klaida isivelusi???? g.gif

Aš šitą jau mezgiau smile.gif Taip pat vargau kol iššifravau raštelį. Kaip megzti parašyta šitoj temoj 8 puslapyje #93 Sekmės mezgant mirksiukas.gif
Atsakyti
[IMG]http://images25.fotki.com/v946/free/c507e/9/987769/5170960/CIMG0091-vi.jpg?1184584490

Mėginu prisegti tokią savo skraistę.
Papildyta:
Nemoku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Birutė @ 2007 07 16, 14:26)
[IMG]http://images25.fotki.com/v946/free/c507e/9/987769/5170960/CIMG0091-vi.jpg?1184584490

Mėginu prisegti tokią savo skraistę.
Papildyta:
Nemoku  verysad.gif

Viskas ok, Birute, tik nuimk [IMG] ir stai Tavo skraiste 4u.gif
http://images25.fotk....jpg?1184584490
Daili, beje ax.gif
Atsakyti
Birute, labai gražu 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos, gal galetumėt man pagelbeti, susiradau raštelį, kuriuo norečiau nerti skraiste, bet nesuprantu, kaip tuos lapelius nerti blush2.gif
[URL=http://crochet.korabel.net/motivi/Motivy/picture23.php]rastas[/URL

iš anksto dėkoju. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Birutė @ 2007 07 15, 15:47)
Aš šitą jau mezgiau smile.gif  Taip pat vargau kol iššifravau raštelį. Kaip megzti parašyta šitoj temoj 8 puslapyje #93 Sekmės mezgant mirksiukas.gif


Birute, kad zinok ir pagal tavo issifravima man nesigauna verysad.gif verysad.gif tikrai bandziau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(b3b @ 2007 07 16, 19:34)
Birute, kad zinok ir pagal tavo issifravima man nesigauna verysad.gif  verysad.gif tikrai bandziau verysad.gif

Tikrai pagal šitą mezgiau, tik jau senokai ir nelabai prisimenu. Kai turėsiu laiko, pažiūrėsiu ir būtinai parašysiu smile.gif
eya ir Mexxica dėkoju už pagyras smile.gif
Atsakyti