Įkraunama...
Įkraunama...

Rudaminos vaikų darželis

Sveikutėles. Šis darželis SUPERINIS thumbup.gif . Mes lankėm Vilniuje 2 lopšelius, vėliau persikraustėm ir patekom čia. Labai tvarkingas, auklėtojos rūpestingos, lankom antrus metus - jokių problemų neturėjom. Direktorės griežtumas man labai patinka, manau vis dėlto tvarka tokioje įstaigoje turi būti. Auklėtojos - nei vienos negaliu išskirti kaip neatsakingos, jos vaikams kaip mamytės, labai fainos, kada reikia ir paguodžia, kada reikia ir pabara.

Tikrai DIDELIS AČIŪ, kas rytą bėgame kaip i šventę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miliunia: 06 sausio 2010 - 12:50
QUOTE(Miliunia @ 2010 01 06, 12:49)
Sveikutėles. Šis darželis SUPERINIS  thumbup.gif . Mes lankėm Vilniuje 2 lopšelius, vėliau persikraustėm ir patekom čia. Labai tvarkingas, auklėtojos rūpestingos, lankom antrus metus - jokių problemų neturėjom. Direktorės griežtumas man labai patinka, manau vis dėlto tvarka tokioje įstaigoje turi būti. Auklėtojos - nei vienos negaliu išskirti kaip neatsakingos, jos vaikams kaip mamytės, labai fainos, kada reikia ir paguodžia, kada reikia ir pabara.

Tikrai DIDELIS AČIŪ, kas rytą bėgame kaip i šventę.



Laba diena,
prašau jūsų pasidalinti savo mintimis apie auklėtojų darbą. Užrašiau savo vaikutį į šį darželį ir nerimauju, nes nieko nežinau apie jį. Koks ten kolektyvas: auklėtojos, direktorė, maitinimas, vaikų lavinimas. Ar galėtumėte išsamiau pasidalinti g.gif
Atsakyti
O musu i si darzeli neprieme. Paaiskino, kad priima vaikus tik nuo 3 metuku, vietu nera ir nezinia kada bus. Uzsiraseme i eile, bet.... vilties mazai. Gyvename Rudaminoje, o vaika priversti busim vezioti i Vilnius doh.gif
Atsakyti
Prieme, prieme, ir labai sauniai viskas thumbup.gif clap.gif yahoo.gif sokiai.gif assa.gif Zodziu vaikiukas keliauja i darzeli nuo rugsejo pirmosios. Patenkintas, laimingas, noriai ten pasilieka. Na, pakolkas gal ir anksti dziaugtis, bet.... bent jau siai dienai man labai ramu del jo karsta.gif.
Atsakyti
Sveikos mamytes!
Mano vaikai lanke si darzeli, ir viskas visada buvo gerai. Aukletojos super! Dabar daznai darbe isgirstu nusiskundimu apie kitus darzelius, ir labai esu patenkinta kad mano vaikams ir man taip pasiseke tongue.gif tongue.gif tongue.gif Darzelio direktore Valerija labai griezta, gal delto ten tokia tvarka, galiu pasakyti kad tikrai tenais jusu vaiko niekas nenuskriaus. thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2011 09 15, 09:14)
Prieme, prieme, ir labai sauniai viskas  thumbup.gif  clap.gif  yahoo.gif  sokiai.gif  assa.gif  Zodziu vaikiukas keliauja i darzeli nuo rugsejo pirmosios. Patenkintas, laimingas, noriai ten pasilieka. Na, pakolkas gal ir anksti dziaugtis, bet.... bent jau siai dienai man labai ramu del jo karsta.gif.

sveiki:)musu irgi nenori priimti,paaiskino ,kad eileje laukia 80vaikuciu:)
noriu paklausti ar imanoma kazkaip padeti darzeli ,kad greiciau priimtu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lukauzd @ 2012 05 10, 12:56)
sveiki:)musu irgi nenori priimti,paaiskino ,kad eileje laukia 80vaikuciu:)
noriu paklausti ar imanoma kazkaip padeti darzeli ,kad greiciau priimtu blush2.gif

kaip sekėsi? gal riek eit su vokeliu g.gif
Atsakyti
Na, zinokite, nenesem mes jokio vokelio tikrai. Tiesiog buvome atkaklus, ejome, skambinome, lindome i akis ir neleidome apie save pamirsti. Nes tai, kad tu parasei prasyma ir lauki kol tau paskambins, tikrai nera garantijos, kad paskambins. ( mums taip ir nepaskambino)
Dabar , sakyciau, butu pats metas atakuoti darzeli, nes liepos men. visi atostogaus, darzelis visai nedirbs, o rugpjuti jau buna grupes beveik suformuotos. Ten kaip ir mokykloje kaip mes supratome, nuo rugsejo men jau visi vaikiukai suskaiciuoti kaip kokie visciukai ax.gif
Atsakyti
Ka as siandien suzinojau topsecret.gif ....negaliu nepasidalinti. Manau, kad kaikam tai bus labai aktualu.
Rudaminoje buvo tik nuo 3 metuku darzelis (lietuviu, kitu nezinau), o dabar plecia patalpas ir daro lopselio grupe, tad ir maziukai leliukai gales lankyti darzeli thumbup.gif
Atsakyti
Viena aukletoja sake, kad maziuku grupe bus vaikams nuo 2 metuku ir planuoja ja atidaryti nuo 2013 m. pradzios.
Atsakyti
QUOTE(jojojo @ 2012 06 11, 12:27)
Viena aukletoja sake, kad maziuku grupe bus vaikams nuo 2 metuku ir planuoja ja atidaryti nuo 2013 m. pradzios.


Salia darzelio buvo tokia parduotuve mazute. Ji jau uzdaryta. Ja suremontuos, perdaris ir butent jos patalpose bus maziuku grupe. Bet kiek tai greitai bus-nezinau. Nes vieni projektai labai greitai vykdomi, o kiti tampomi, tasomi iki begalybes. Matysim
Atsakyti
Sveiki, Darzelis tikrai geras, mano abi pupos lanko, na tiksliau mazajai bus pirmieji darzelio metai. Su pirmaja paskambino pati direktore ir paklause ar lankys darzeli, nes yra vieta, o vat kai atejo jauneles eile patys pasiskambinom, tai is pradziu pasake jog sudarytam sarase jos nera , bet va siandien nuejau i darzeli ir pasiteiravau kas kaip ir kodel nepatekom, nes pagal eile tai turejom patekti, tai jau pasake jog sarasas yra sudarytas ir ji itraukta i ji g.gif
Atsakyti