Įkraunama...
Įkraunama...

Baltas skritulėlis ant kūno

Pastebėjau, kad mano vaikutis ant kojos šlaunytės turi šviesesnį už odos spalvą, tokį baltą skritulėlį. Prisiminiau, kad man seniai viena moteris yra pasakojus apie kažkokį ypatingą ženklą ant kūno, tačiau nebeatsimenu detalių. Gal jūs ką nors žinot apie kokius nors ženklus ant kūno?
Atsakyti
cia tiesiog pigmentine deme, nekreipk demesio arba parodyk odos gydytojui. pas mane vaikysteje tokiu buvo daug. isaugau smile.gif
Atsakyti
Nekreipk dėmesio, toje odos dalyje paprasčiausiai mažiau pigmento (arba jo nėra) mano vyrui ant krūtinės keletas tokių "skritulėlių" nuo vaikystės yra, prieš saulę kai deginasi atrodo thumbup.gif iš pradžių įdega labai smarkiai, o po to greičiau išbala.
Atsakyti
Jeigu klausi apie reiksmes, ju gali buti daug, priklausomai nuo tavo tikejimo ir t.t. Yra medicininiu paaiskinimu, yra ivairiu prietaru ir t.t. pvz. esu skaiciusi knyga apie reinkarnacija, tai ten rase, kad zmogus praeitame gyvenime mires smurtine mirtimi i si gyvenima ateina su zenklu. Pvz. aname ji nudure tai siame tures kazkoki randeli, demele toje vietoje ar pan. Arba jei mirtis labai ziauri buvo, pvz nukirto ranka ir nukraujavo (sorry, kad tiap ziauriai, tik vaizdziai papasakoti bandau) tai siame vaikas gali gimti su igimtu rankos defektu kokiu nors.. cia tik papasakojau ka esu skaiciusi.
Atsakyti
aš pati turiu gan didelę pigmentinę baltą dėmę ant krūtinės. jos lietuvoj net pašalint medikai neturi kaip, nebent pjaut...taip ir komplesuoju.o čia pasirodo net prasmė kažkokia gali būti.
Atsakyti
Dar prisiminiau, kas link reinkarnacijos ir smurtines mirties.. Paprastai jei dėmelė atspindi žmogaus išėjimą, tai jis šiame gyvenime turi tam tikrų fobijų, kurie paaiškina žūtį.
Atsakyti
QUOTE(gintė @ 2007 01 23, 13:34)
Pastebėjau, kad mano vaikutis ant kojos šlaunytės turi šviesesnį už odos spalvą, tokį baltą skritulėlį. Prisiminiau, kad man seniai  viena moteris yra pasakojus apie kažkokį ypatingą ženklą ant kūno, tačiau nebeatsimenu detalių. Gal jūs ką nors žinot apie kokius nors ženklus ant kūno?

Nieko neprarasi parodžiusi gydytojui. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Zitlali @ 2007 01 23, 16:29)
Dar prisiminiau, kas link reinkarnacijos ir smurtines mirties.. Paprastai jei dėmelė atspindi žmogaus išėjimą, tai jis šiame gyvenime turi tam tikrų fobijų, kurie paaiškina žūtį.

Liaukis mamytę gąsdinus - greičiau jau pačiai fobijų prišnekėsi. nono.gif
Atsakyti
O ko čia gasdintis, gi nedabar ji miršta rolleyes.gif O gydytojui nemanau, kad yra reikalas rodyti, tai tiesiog pigmentinė dėmelė. Toje vietoje oda tiesiog neturi pigmento - spalvos. Nebent aišku yra kažkokių pakitimų toje vietoje ( odos patinimas, formos kitimas ir t.t.) tuomet reikia..
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2007 01 23, 16:42)
O ko čia gasdintis, gi nedabar ji miršta  rolleyes.gif  O gydytojui nemanau, kad yra reikalas rodyti, tai tiesiog pigmentinė dėmelė. Toje vietoje oda tiesiog neturi pigmento - spalvos. Nebent aišku yra kažkokių pakitimų toje vietoje ( odos patinimas, formos kitimas ir t.t.) tuomet reikia..

Aš t.p. nenoriu gasdinti smile.gif , bet kartais į tas paprastas nepigmentuotas dėmeles (vitiligo?) panašūs ir kai kurie susirgimai - vien dėl to neprošal pasitaikius progai parodyti bent jau pediatrui/šeimos gydytojui. Atsarga gėdos nedaro ir jau geriau iš gydytojo išgirsti, kad kvaršini galvą dėl tokių niekų, nei klausimą, kur jūs buvot iki šiol.
Atsakyti
Šiaip iš tirųjų tai atsiimu savo žodžius, kad nereikia patikritnti. Kadangi tai mažas vaikiukas, tai geriau jau parodyti. Jeigu pačiai būtų atsiradusi ar pan. tai jau kitaip kai pažysti savo kūną. O kai vis gi vaikas tai geriau nerizikuoti..
Atsakyti
Va čia tai jo g.gif , tikrai nebūčiau gydytojai sakiusi blink.gif O dabar teks susirūpinti, dėkui už informaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintė @ 2007 01 23, 14:34)
Pastebėjau, kad mano vaikutis ant kojos šlaunytės turi šviesesnį už odos spalvą, tokį baltą skritulėlį. Prisiminiau, kad man seniai  viena moteris yra pasakojus apie kažkokį ypatingą ženklą ant kūno, tačiau nebeatsimenu detalių. Gal jūs ką nors žinot apie kokius nors ženklus ant kūno?

Berniukas ar mergaitė? Ant kurios kojos?
Apie ženklus ant kūno:
http://www.dharma.lt...nklai-ant-kuno/
Atsakyti