Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas Dacia universalas

smile.gif+2007 01 26, 14:06-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 01 26, 14:06)
Traukiuosi iš šitos diskusijos.
Einam visi Dačijų pirkt -- juk pigus ir geras automobilis!  biggrin.gif  doh.gif

yahoo.gif

O va sarkazmo tai nereikėjo, geriau jau būtumėt nutylėjęs...
Atsakyti
Kai žmogus gyvenime vadovaujasi emocijomis, o ne protu, čia jau jokie argumentai ir faktai nepadės... Sėkmės !
Atsakyti
Sveiki visi kas lanketes ir lankotes sioje temoje, kuria as uzvedziau. Sorry kad taip ilgai neparasiau, deja vis laiko nesuradau.
...bet perskaites visas sias diskusijas, tikrai nesitikejau, kad uzvirs tokios emocijos smile.gif Dekui uz Jusu komentarus ir patarimus. Na, as pats esu zmogus praktiskas, todel ir is masinos noriu is esmes kad ji atliktu savo pagrindine funkcija - cia turbut ta esmine priezastis, del ko atkreipiau demesi i dacia. Galu gale masinos naujos ir noriu, ir daba kai jau atsirado tokia, kuri pagal kisene, tai ir suglumau, juk anksciau tai tik svajone buvo. Nepatyres as nauju masinu pirkime, del to ir klausiau patarimo cia, nes iki dabar tai priprates jau vis laiks nuo laiko kazka taisyt saviskei, kazka pirkt.. Is naujos tai labiausiai tikiuosi, kad nieko nereikes pirkt, na bent is pradziu, kokius 5 metus biggrin.gif
As vis del to manau dar palauksiu kol tas universalas pasirodys, palikau salone savo tel numeri, sake paskambins kai jau bus galima isbandyt, tai pasiziuresiu.
Na o del saugumo, tai zinoma nera jis te per didelis, bet zinot kai pagalvoju, kai anksciau zmones su ziguliais lakste ir kazkaip tikrai tu autoavariju ir tragisku zuciu ir visko daug maziau buvo, o dabar visi perka vis naujesnes, vis geresnes, bet ir girdi per zinias "zuvo" "guli komoj" ir pan., tai turbut cia daugiausia priklauso nuo to kas prie vairo sedi ir nesvarbu ar su mersu naujausiu ar su ziguliu.
Atsakyti
QUOTE(Žemaika @ 2007 01 26, 23:59)
Kai žmogus gyvenime vadovaujasi emocijomis, o ne protu, čia jau jokie argumentai ir faktai nepadės... Sėkmės !

Atsiprašau blink.gif , ne visai supratau ryšį? Jei yra argumentais ir ypač faktais grindžiama nuomonė, net jai yra reiškiama emocionaliai, tai dažniausiai susiję su žmogaus mąstymu, o jei jau mąstai ir sugebi argumentuotai ginti savo mintis (vėlgi emocionaliai) tai manyčiau reiškia šiokio tokio proto turėjimą. Va jei įsiperpiama tik tam, kad iš esmės nieko nepasakyti arba pasakyti visišką berišybę, va tuomet tai ir kyla abejonių dėl protinių sugebėjimų. Jau geriau patylėti, jei nėra ką pasakyti ( na, mūsų atveju - parašyti) mirksiukas.gif ... Sėkmės ir Jums...

Kiek suprantu, va dabar tai tema tikrai išsemta. Jos autorius pasirinko...O tai, manau, pats puikiausias dalykas - turėti galimybę rinktis smile.gif
Vat kas būtų įdomu, tai Jūsų, Kenuli, įspūdžiai pabandžius... Sprendžiant pagal Jūsų tekstą, jie turėtų būti pakankamai objektyvūs...
Atsakyti
turiu didele patirti, todel sudeliosiu viska i vietas:

Dacia puikus automobilis, jei:
1. reikia itin ekonomisko,
2. didesnio "klyrenso" paaukstinto (geresnio pravazumo), bet nenorite islaidaui visureigiams,
3. pakankamai erdvaus,
4. vazinejimui pagal taisykles,
5. patikimo,
6. paprastos apdailos, kuri nereikli priziurai pzv. vezti lenta, balda ir kt.
7. dideles bagazines.

Dacia netinka, jei:
1. vazinejate ne pagal taisykles pvz. ypatingai greitai,
2. esate nepatyres vairuotojas, t.y. reikia automato, nemokate tvarkingai lenkti, truksta vairavimo igudziu,
3. vazinejate i uzsieni,
4. daugiau nei 1 karta per savaite lekiate magistrale daugiau nei 300 km,
5. pilieciam iki 25 metu,
6. dzigitam sergantiem vidutinio amziaus krizes liga, ir ieskantiem jaunutes gyvenimo drauges,
7. reikia automobilio, kuris pakelia i tam tikra visuomenini lygi.

PS.
Tiems kas supranta skaicius:
pries pasirinkdami automobili, paskaiciuokite kokia dali jusu biudzeto sudarys automobilio klaina.
pvz. jusu seimos menesio algu suma 6000 lt i rankas, tai reiskia kad per metus gaunate 72000 lt pajamu.
jei perkate automobili uz 50000 lt, jo kaina sudarys 69 proc. jusu metiniu pajamu.

senajame, kapitalistiniame, pasaulyje jau seniai nusistoveje, kad naujas automobilis sudaro vidutiniskai apie 35-40 proc. metiniu pajamu.

kaip matote skirtumas, labai didelis, todel verta saves paklausti ar tik ne perdaug as sumoku uz transporta, ar ne per daug as paaukoju busimu atostogu, kelioniu, namu, sodybu, vaiku mokslu, pensijos ir kt.

remiantis auksciau isvardintais skaiciais, galima teigti, kad lietuvaiciu seima uzdirbanti 6000 lt, kad neisvaistyti savo biudzeto, turetu pirkti automobili uz 30000 lt. Todel manau Dacia kaip tik.

Ir galesite senatveje keliauti tada kaip vokieciu ar japonu ar t.t. turistai po uzsieni ir dziaugtis gyvenimu, o ne skaiiciuoti paskutinius centus susimoketi uz sildyma, vien todel, vazinejote automobiliais kuriu negalejo "patempti" jusus biudzetas.

Kam nera aisku paziurekite sena multika "Strekoza i muravej".

Ilga dejau pamoksla, bet zmones, bukit protingesni, susimastykite nors truputi.




Atsakyti
Paskutinė žinutė temoje rašyta prieš pusantrų metų smile.gif Manau, temos autorius jau seniai važinėja su Dacia arba su kokia kita mašina ir šitos temos nebeseka smile.gif

O dėl to pasirinkimo, ar geriau pirkti naują, bet, vadinkime, prastesnę mašiną, ar geriau dėvėtą, bet kokybiškesnę, tai aš vis dėlto už dėvėtas.
Ne apie Dacia kalbu, tos mašinos nesu čiupinėjus. Bet va, pas mus darbe tarnybinės mašinos Hyunday supirktos. Pradedant visai naujomis, baigiant 3 metų senumo. Žiemą, kai šalta, nei viena neužsikuria biggrin.gif Ne šią, o praeitą žiemą, kai buvo čia kelias dienas -20 ar -25 - tuščias kiemas toj pusėj, kur paprastai Hyunday laikomi smile.gif O daugumai dar garantija nesibaigusi...
O visi tie seni "trantai", kaip čia juos vadina, į darbą atvažiuoja savais keturiais ratais, ir laiku smile.gif
Tai apie kokią pigią kokybę galima kalbėt?
Atsakyti
Atgaivinsiu tema,noretus isgirsti nuomones zmoniu kurie jau turi tas dacias ypac domina su dujom smile.gif
Atsakyti
Daug domėjausi Dacia mašinomis. Įpatingai Dusteriu. Net pavažinėjau kažkiek. Tai ką - mašina gera, tikrai nebloga, ir pakankamai graži, ir patikima ir erdvi. Minusai - tai nėra ekonomiškas modelis. O didžiausias minusas - kad ta kaina 35k tai apsoliučiai basos mašinos. Be elektros paketo, be radijo. O kai pradedi komplektuot ko norėtum, labai greit pasieki ir 50k kainą. O už tokią kainą jau didelis pasirinkimas mašinų. Todėl ir atsisakiau minties. Nes specialiai džipo neiškojau - o pirkti apsoliučią naujieną vien dėl to kad vos tūkstančiu pigiau nedrįsau. Jau geriau pasirinkau metu patikrintą markę.
Atsakyti
Nuosirdžiai nevirškinu audi, nes patinka man BMW.
Nepatinka man ir mersai, del savo puvimo ir surinkimo kokybes - ka norit ta sakykit, bet mersas suprastejes stipriai palygint su senais modeliais, kurie po 300k dar net neplanuodavo uzsukt i servisa.
Turejom ir graudzios patirties su japonais is salono - t.y. visiskai naujais.

Nu bet niekada niekada ir dar karta sakau NIEKADA nelipsiu i prancuziska slamsta, su senais ( kurie ir siaip atsilike nuo laiko ) agregatais ir dar surinktais rumunijoj.
Aciu ne.

Tikrai geriau sesiu i korejieti, netgi ta pati KIA. Arba puvanti akyse japona. Ar nemegstama is principo - vokieti ir geriau senesni 2-3 ar 5 metu negu i nauja dacia.
Ir nesvarbu, ar man tereikia tik is tasko a i taska b nuvaziuot ar "mergas kabint".
Net darbini ir ta imsiu sena bet patikrinta vokieti, kuris surinktas teisingai ir apgalvotas normaliai, o ne ant rumunisku chanel 5 suklijuotas.

Turejau keleta rimtesniu avariju, po to nebevazineju su mazom masinom visiskai.
Kokybes tiketis neverta uz 30.000 litu.
Bet uz tiek galima susirast 2 metu korejieti.
3 metu japona arba 5 metu vokieti. Kas bus geresnis pasirinkimas.
Man atrodo, cia ne "durno lietuvio" sindromas kai reikia "prabangios ir krutos" , o durno lietuvio kuriam reikia pasirodyt pries kitus "nauja masina is salono" ir primetancius vakariecius, kad gali sau is algos nusipirkt nauja automobili ir atseit taip moderniai mastantys, o paklausus koki - tyliai nudelbt akis zemen ir po nosim sumurmet "dacia"...
Atsakyti
Šiandien pabandžiau Sandero Stepway ir man visai patiko. O kad nauja visada geriau už seną aš neabejoju. Tuo labiau, kai moki tik važiuoti ne remontuoti. 45000 už naują daiktą su 5 metų garantija yra pats tas norinčiam važiuoti be rūpesčių. O seni yra seni. Patirtis ant naujų - jau tris pirkau salone, ir nerandu ko gailėtis. Nebyra net ir pigios. Bet kas pirko po manęs - neturiu ko džiaugtis, nes šeimininkas aš ne koks - nevažinėju paprastai į tech aptarnavimus, uždelsiu tepalų keitimus, o parduodu visada priėjus diržų keitimo laikui. Ir toliau man neįdomu. O Dacia Duster saugos firmose jau tra nulėkusios po 200000 km ir kaip sako - praktiškai be gedimų, važiuoklė itin pritaikyta mūsų nekažin kokios kokybės keliams, kur lepūs "grynakraujai" vakariečiai daug dažniau pabyra ir giliau lenda į Jūsų kišenes. Sėkmės renkantis!
Atsakyti
QUOTE(abejingas @ 2013 10 21, 21:53)
Šiandien pabandžiau Sandero Stepway ir man visai patiko. O kad nauja visada geriau už seną aš neabejoju. Tuo labiau, kai moki tik važiuoti ne remontuoti. 45000 už naują daiktą su 5 metų garantija yra pats tas norinčiam važiuoti be rūpesčių. O seni yra seni. Patirtis ant naujų - jau tris pirkau salone, ir nerandu ko gailėtis. Nebyra net ir pigios. Bet kas pirko po manęs - neturiu ko džiaugtis, nes šeimininkas aš ne koks - nevažinėju paprastai į tech aptarnavimus, uždelsiu tepalų keitimus, o parduodu visada priėjus diržų keitimo laikui. Ir toliau man neįdomu. O Dacia Duster saugos firmose jau tra nulėkusios po 200000 km ir kaip sako - praktiškai be gedimų, važiuoklė itin pritaikyta mūsų nekažin kokios kokybės keliams, kur lepūs "grynakraujai" vakariečiai daug dažniau pabyra ir giliau lenda į Jūsų kišenes. Sėkmės renkantis!

Dėl patikimumo tai taip, tiesa. Bet juk šis automobilis primityvus, tai ir gesti nelabai yra kam smile.gif . Kažkodėl visur nutylima, kad Dacia pagamintas ant dvidešimt penkerių metų senumo Renault 19 platformos. Sulyginkit paveiksliukus, abejonių neliks. O kur dar Euro NCAP testai - naujoji Dacia Lodgy gavo 3 žvaigždes doh.gif Kinečiai, ir tie daugiau gauna.
Atsakyti
Dacijų gatvėse vis daugėja, tad įdomu būtų išgirsti turinčiųjų Dacia automobilį atsiliepimus. Domina nuomonės tik turinčių Dacia. Pasakojimai kur ''viena draugė sakė'' nedomina. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 26 vasario 2014 - 10:05