Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas Dacia universalas

QUOTE(Vilialia @ 2007 01 23, 16:04)
Na ne apie saugumą aš bandžiau užsiminti, man žinoma rūpi mano šeimos saugumas, nė kiek neabejoju, kad temos autoriui taip pat. Aš apie tai, kad galimybė pasirinkti įrangą automobilyje - yra privalumas, o ne trūkumas. Taip, man rūpi mano vaikų ir mano pačios saugumas, taip aš pageidausiu saugumo įrangos automobilyje ir mokėsiu už ją pinigus, bet aš pasirinksiu, nes galiu ir noriu ir sumokėsiu, nes man reikia. Priešingai nutinka, kai automobilis "pakrautas" visa tobula įranga, yra puikus ir nenusakomai geras, bet tupi jame ta nelemtoji sėdynės padėties atmintis ir dar kaip pasityčiodama kainuoja nemažus pinigus doh.gif  lotuliukas.gif Va čia ir baigiasi tai, kas mano manymu yra svarbu: galimybė rinktis mirksiukas.gif O jei kalbame apie nedidelio biudžeto automobilius, tai finansinė reikalo pusė yra nepaprastai svarbi, kaip sako amerikonai - value for money...


Bet būtent apie tai ir eina šneka, kad nusipirkus pigų, naują automobilį ne tik nebus saugi šeimyna, bet neturėsi net elementarios įrangos, kuri tiesiog privaloma šiuolaikiniam automobiliui. Už tokią pinigų sumą naudotų automobilių pasirinkimas didžiulis. Aišku nereikia pagailėti pinigų ir nuvaryti į patikimą autoservisą pratestuoti, ten ir informuos, ar buvo daužtas, kiek daužtas, ar sveikos pagalvės, apytikriai kokia variklio būklė ir t.t. Čia ir yra galimybė rinktis:
1. Neaiški firma, pasenę technologijos, skurdi įranga, saugumas-?, bet pigus ir naujas,
2. Žinoma ir laiko patikrinta firma, modelis, praėjęs visus saugumo testus, su naujų technologijų įranga, bet jau kažkieno dėvėtas.
Be to verta pagalvoti apie tai, ar po kurio laiko, jei automobilis nepatiks, pasikeis (pagerės) finansinė situacija, ar pavyks jį kam nors įpiršti, ir už kiek?
Apsispręsti teks patiems, niekur nesidėsi!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žemaika: 23 sausio 2007 - 19:21
QUOTE(Vilialia @ 2007 01 23, 13:31)
O ką Jūs žinote apie Dacia? Bent matėt ją "gyvai"?


Važiavau su Dacia (ir keleivio ir vairuotoje vaidmenyje). Daugiau į ją nelipsiu.
Atsakyti
QUOTE(Žemaika @ 2007 01 23, 20:11)
Bet būtent apie tai ir eina šneka, kad nusipirkus pigų, naują automobilį ne tik nebus saugi šeimyna, bet neturėsi net elementarios įrangos, kuri tiesiog privaloma šiuolaikiniam automobiliui.

blink.gif Na aš berods ne apie tai, aš apie galimybę rinktis už ką pinigus mokėti...
QUOTE(Žemaika @ 2007 01 23, 20:11)
Už tokią pinigų sumą naudotų automobilių pasirinkimas didžiulis. Aišku nereikia pagailėti pinigų  ir nuvaryti į patikimą autoservisą pratestuoti, ten ir informuos, ar buvo daužtas, kiek daužtas, ar sveikos pagalvės, apytikriai kokia variklio būklė ir t.t.

Pa, pa, pa... nesupratau blink.gif "patikimą" servisą ir visa kita blink.gif , o kas duos garantiją, kad viskas taip, kaip tas "patikimas" servisas pasakys, garantijos kur?
QUOTE(Žemaika @ 2007 01 23, 20:11)
Čia ir yra galimybė rinktis:
1. Neaiški firma, pasenę technologijos, skurdi įranga, saugumas-?, bet pigus ir naujas,

Nieko nežinote apie Renault blink.gif , 2005 metų technologija pasenusi blink.gif , 3 žvaigždžių crash testas - abejotinas saugumas blink.gif , nu nelabai išmanot apie ką kalbat g.gif ...
QUOTE(Žemaika @ 2007 01 23, 20:11)
2. Žinoma ir laiko patikrinta firma, modelis, praėjęs visus saugumo testus, su naujų technologijų įranga, bet jau kažkieno dėvėtas.

Ir daužytas ir užpjautas ir ap...ir be jokiu garantijų. Visiškas katinas maiše cool.gif
QUOTE(Žemaika @ 2007 01 23, 20:11)

  Be to verta pagalvoti apie tai, ar po kurio laiko, jei automobilis nepatiks, pasikeis (pagerės) finansinė situacija, ar pavyks jį kam nors įpiršti, ir už kiek?
Apsispręsti teks patiems, niekur nesidėsi!

Na su nauju galima važiuoti 5-6 metus ir vargo nematyti, o po to jo vertė gali būti ir nedidelė, nes sumokėta buvo nedaug mirksiukas.gif (čia jei kalbėtumėm apie naują Dacia...) Galima sūnui ar dukrai į univerą važinėti atiduoti ir galvot, kur dėt nereikia, savaime pasidės lotuliukas.gif ...


smile.gif+2007 01 24, 01:06-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 01 24, 01:06)
Važiavau su Dacia (ir keleivio ir vairuotoje vaidmenyje). Daugiau į ją nelipsiu.


Na taip, kur jau čia "Žiedų valdovas" ir į Dacią, nelygis biggrin.gif Jau geriau pesčiam, nei su Dacia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilialia @ 2007 01 24, 19:20)
Na taip, kur jau čia "Žiedų valdovas" ir į Dacią, nelygis biggrin.gif Jau geriau pesčiam, nei su Dacia lotuliukas.gif


Prašyčiau neįžeidinėti. Ne lygyje ar nelygyje esmė. Esmė tame, kad siaubingas važiavimas su Dacia (tiek dėl komfortiškumo (kurio išvis nėra -- naujame žigulyje maloniau sėdėt), tiek dėl saugumo). Gal pati turite Dacia ir dėl to taip "mūru" einate už ją?
Dacia -- lyg karstas su ratais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vytautas :): 24 sausio 2007 - 18:38
smile.gif+2007 01 24, 19:29-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 01 24, 19:29)
Prašyčiau neįžeidinėti.

Oi, dovanokite, tikrai nenorėjau įžeisti pavadindama Jus Audi fanu blink.gif
smile.gif+2007 01 24, 19:29-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 01 24, 19:29)
Ne lygyje ar nelygyje esmė. Esmė tame, kad siaubingas važiavimas su Dacia (tiek dėl komfortiškumo (kurio išvis nėra -- naujame žigulyje maloniau sėdėt), tiek dėl saugumo).

Aha, o Žigulyje tai naujame maloniau sėdėt biggrin.gif Na gal pačioje pigiausioje Dacia už 23000Lt sėdėjot, toje, kur aš sėdėjau buvo patogu: aukštas mašiniukas, gera apžvalga, erdvu, dvi pagalvės, muzika, kondicionierius smile.gif , man ji visai patiko, normali transporto priemonė.
Manau ne Dacia kaip automobilis yra kaltas dėl Jūsų požiūro į ją, daugiau čia groja įvaizdis. Todėl manau, kad būtent "lygyje" visa esmė. Jei į automobilį žiūrėtumėte ne kaip į Jūsų įvaizdžio dalį (dėl to, manau, neprisipažinsit mirksiukas.gif ), o kaip į susisiekimo priemonę, jūsų nuomonė apie nedidelio biudžeto automobilius būtų kitokia.
smile.gif+2007 01 24, 19:29-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 01 24, 19:29)
Gal pati turite Dacia ir dėl to taip "mūru" einate už ją?
Dacia -- lyg karstas su ratais  biggrin.gif

Na jau dabar Jūs įžeidinėjate, dėl karsto verysad.gif
Jei galite turėti prestižinį brangų naują automobilį tai nemanau, kad tai Jums suteikia teisę tyčiotis iš vidutines galimybes turinčių Dacia vairuotojų.
Aš vairuoju jau senokai, esu vairavusi įvairius automobilius - naujus ir senus, galingus ir prestižinius, nebrangius ir neprestižinius. Matot, žiūriu į automobilį labai racionaliai, kaip į priemonę nuvykti iš A į B, todėl esu lojali visiems varikliams su keturiais ratasi ir vairu, jei tik jie gali mane nugabenti iš to A į tą B mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilialia: 25 sausio 2007 - 10:46
QUOTE(Vilialia @ 2007 01 22, 19:04)
Kas per senamadiškas stereotipas apie tuos 30% blink.gif 



mes kalbame apie Dacia? ar ne? kam tos emocijos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fla @ 2007 01 25, 12:24)
mes kalbame apie Dacia? ar ne? kam tos emocijos.  smile.gif


Na, kas apie Dacią, kas apie naują ar seną, kas tik šiaip... o ką blink.gif , reikšti emocijas - negerai blink.gif Nuomonės išraiška turėtų būti kaip nors emocionali. Jei mane erzina "bandos" jausmas, paviršutiniškumas ar stereotipinis mąstymas - taip ir sakau, reiškiu savo nuomonę, emocionaliai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilialia @ 2007 01 25, 11:38)
Na, kas apie Dacią, kas apie naują ar seną, kas tik šiaip... o ką blink.gif , reikšti emocijas - negerai blink.gif Nuomonės išraiška turėtų būti kaip nors emocionali. Jei mane erzina "bandos" jausmas, paviršutiniškumas ar stereotipinis mąstymas  - taip ir sakau, reiškiu savo nuomonę, emocionaliai tongue.gif


Na per savo emocijas užmiršai dėl ko kenulis pradėjo šią temą. Visi žmonės turi savo emocijas, bet paprastai sugeba jas išreikšti kultūringiau.

QUOTE
Nieko nežinote apie Renault blink.gif , 2005 metų technologija pasenusi blink.gif , 3 žvaigždžių crash testas - abejotinas saugumas blink.gif , nu nelabai išmanot apie ką kalbat g.gif ...


Taip būtent žinau, ką šneku. Dacia automobilyje yra naudojami senųjų Renault modelių mazgai ir agregatai, kurie šiuo metu gaminamuose firmos modeliuose jau nenaudojami. O rimtai firmai gauti šiuolaikiniame automobilyje 3*** įvertinimą crash teste būtų tolygu išstatyti save visuotinai pajuokai. Kinietiškos "konservų dėžutės" irgi jau gauna 3***.

QUOTE
Na su nauju galima važiuoti 5-6 metus ir vargo nematyti, o po to jo vertė gali būti ir nedidelė, nes sumokėta buvo nedaug mirksiukas.gif (čia jei kalbėtumėm apie naują Dacia...) Galima sūnui ar dukrai į univerą važinėti atiduoti ir galvot, kur dėt nereikia, savaime pasidės lotuliukas.gif ...


Kai pravažinėsi 5-6 m., tada ir pamatysi, kiek vargo turėjai. Sūnui, ar dukrai?...jeigu jie nepareikš tokių minčių: "nu jau ne, ką su šituo kledaru, geriau jau aš su truliku".

Kas dėl palyginimo su LADA, tai aš vis dėlto būčiau už DACIA, nedaug, bet teko ir vieną ir kitą "pačiupinėti".
Manau, kad tema einą į pabaigą, nes ją pradėjęs kenulis kažkodėl toliau visai nesidomėjo.
Atsakyti
QUOTE(Vilialia @ 2007 01 25, 11:44)
Oi, dovanokite, tikrai nenorėjau įžeisti pavadindama Jus Audi fanu blink.gif

Aha, o Žigulyje tai naujame maloniau sėdėt biggrin.gif Na gal pačioje pigiausioje Dacia už 23000Lt sėdėjot, toje, kur aš sėdėjau buvo patogu: aukštas mašiniukas, gera apžvalga, erdvu, dvi pagalvės, muzika, kondicionierius smile.gif , man ji visai patiko, normali transporto priemonė.
Manau ne Dacia kaip automobilis yra kaltas dėl Jūsų požiūro į ją, daugiau čia groja įvaizdis. Todėl manau, kad būtent "lygyje" visa esmė. Jei į automobilį žiūrėtumėte ne kaip į Jūsų įvaizdžio dalį (dėl to, manau, neprisipažinsit mirksiukas.gif ), o kaip į susisiekimo priemonę, jūsų nuomonė apie nedidelio biudžeto automobilius būtų kitokia.

Na jau dabar Jūs įžeidinėjate, dėl karsto  verysad.gif
Jei galite turėti prestižinį brangų naują automobilį tai nemanau, kad tai Jums suteikia teisę tyčiotis iš vidutines galimybes turinčių Dacia vairuotojų.
Aš vairuoju jau senokai, esu vairavusi įvairius automobilius - naujus ir senus, galingus ir prestižinius, nebrangius ir neprestižinius. Matot, žiūriu į automobilį labai racionaliai, kaip į priemonę nuvykti iš A į B, todėl esu lojali visiems varikliams su keturiais ratasi ir vairu, jei tik jie gali mane nugabenti iš to A į tą B mirksiukas.gif


Dėl žiedų valdovo. Aš tai laikau įžeidimu. Jei norite akcentuoti, kad man patinka Audi, tai taip ir sakykite, o ne sukite aplink pirštą su dviprasmybėmis.
Lygis ar nelygis, ne čia esmė. Esmė tame, kad neverta pirkti naujos Dačijos, kai daug protingiau ir racionaliau būtų pirkti naudotą Folksvageną, Mazdutę ar kitą automobilį. Vien dėl išliekamosios vertės reikia pagalvoti, jei žmogaus pajamos vidutinės. Abejoju ar po 3-jų metų Dačijos naudojimo atgausite bent 60 procentų pradinės automobilio kainos. Beje, saugumas visada svarbus. O saugumu dačija tikrai nepasižymi. Dėl to aš šį automobilį sulyginau su karstu. Aš jokiu būdu nesityčioju iš Dacia vairuotojų. Tačiau ir toliau laikausi nuomonės, kad pirkti Dacia šeimai -- tikrai neprotinga. Sutikti su mano nuomone ar ne -- čia jau Jūsų reikalas.
Atsakyti
jei tereikia is vietos A i vieta B, tai kodel nenusipirkus arklio ir brickeles? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemaika @ 2007 01 25, 13:28)
Na per savo emocijas užmiršai dėl ko kenulis pradėjo šią temą. Visi žmonės turi savo emocijas, bet paprastai sugeba jas išreikšti kultūringiau.

Kultūringiau blink.gif , palaukit, ar ir Jus aš kuo įžeidžiau unsure.gif . O mano emocijos ne tamstai šiaip jau skirtos buvo, o apie gebėjimą išreikšti mintis - ne Jūsų nosei man tai prikaišioti mirksiukas.gif Žmogus pasiklausė nuomonės, vyksta diskusija ir ne Jums ją stabdyti. Neturite argumentų - sėkmės kitose temose smile.gif
QUOTE(Žemaika @ 2007 01 25, 13:28)
Taip būtent žinau, ką šneku. Dacia automobilyje yra naudojami senųjų Renault modelių mazgai ir agregatai, kurie šiuo metu gaminamuose firmos modeliuose jau nenaudojami.

Taip, matot ir pats parašėte, kad 2-4 metai - senas automobilis. O dėl agregatų, tai klystate. Agregatai ir dabar naudojami Clio ir Kangoo automobiliuose... "Ratą" iš naujo išradinėti brangiai kainuotų mirksiukas.gif O be to gerai patikrintą sena yra geriau už nepatikrintą naują...
QUOTE(Žemaika @ 2007 01 25, 13:28)
O rimtai firmai gauti šiuolaikiniame automobilyje 3*** įvertinimą crash teste būtų tolygu išstatyti save visuotinai pajuokai. Kinietiškos "konservų dėžutės" irgi jau gauna  3***.

Ir kam dabar iš mudvieju kultūtos trūksta g.gif : "konservų dėžutės", "išstatyti save visuotinai pajuokai" - nemanote, kad žeidžiate tuos žmones, kurie tokiais automobiliais važinėja? Jūs neturite teisės iš jų šaipytis, o tuo labiau įžeidinėti.
Informacijai - Dacia buvo kurta 3 žvaigžių crash testui, ji jas ir atitinka. Tai yra brangios technologijos, o kuriant Dacia buvo tikslas pasiekti įmanomą maksimumą mažiausiomis sąnaudomis. Automobilio neaukšta kaina sąlygota ne pigiomis medžiagomis ir nenaudojamomis technologijomis, o mažinant kūrimo ir komplektavimo kaštus. Todėl Dacia automobiliuose naudojami kitų Renault modelių agregatai, dalys, medžiagos... Jų nebereikia kurti, jie jau yra sėkmingai naudojami, todėl ir kaštai Dacios yra nedideli... Matot, aš pasiskaičiau mirksiukas.gif
QUOTE(Žemaika @ 2007 01 25, 13:28)
Kai pravažinėsi 5-6 m., tada ir pamatysi, kiek vargo turėjai. Sūnui, ar dukrai?...jeigu jie nepareikš tokių minčių: "nu jau ne, ką su šituo kledaru, geriau jau aš su truliku".

Tai Vilniui tuoj ir tramvajai, sako, bus...pirmyn biggrin.gif
O dėl vargo tai Jūs negalite nieko žinoti, nes automobilis tik baigia antruosius savo egzistavimo metus, lygiai kaip nieko nežinote, kiek vargo turėsite nusipirkęs nenaują automobilį...

smile.gif+2007 01 25, 16:13-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 01 25, 16:13)
Dėl žiedų valdovo.  Aš tai laikau įžeidimu. Jei norite akcentuoti, kad man patinka Audi, tai taip ir sakykite, o ne sukite aplink pirštą su dviprasmybėmis.

Na nežinau, Vytautai, atrodote iš rašto subrendęs žmogus, o kažkaip jau labai sopulingai reaguojate. Ir be to, aš juk atsiprašiau...
smile.gif+2007 01 25, 16:13-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 01 25, 16:13)
Lygis ar nelygis, ne čia esmė. Esmė tame, kad neverta pirkti naujos Dačijos, kai daug protingiau ir racionaliau būtų pirkti naudotą Folksvageną, Mazdutę ar kitą automobilį. Vien dėl išliekamosios vertės reikia pagalvoti, jei žmogaus pajamos vidutinės. Abejoju ar po 3-jų metų Dačijos naudojimo atgausite bent 60 procentų pradinės automobilio kainos. Beje, saugumas visada svarbus. O saugumu dačija tikrai nepasižymi. Dėl to aš šį automobilį sulyginau su karstu. Aš jokiu būdu nesityčioju iš Dacia vairuotojų. Tačiau ir toliau laikausi nuomonės, kad pirkti Dacia šeimai -- tikrai neprotinga. Sutikti su mano nuomone ar ne -- čia jau Jūsų reikalas.

O tai kokią vertę turės po tų 3 metų šiandien jau 3-ų metų VW ar Mazda? Ji bus jau 6, ir su rida , na tarkim 150000km (nors greičiausiai didesne)... Ar tokį automobiliuką parduodamas Jūs atsiimate 60 nuošimčių sumokėtų už jį pinigų?
Dacia automobiliui po 3 metų ir 100000km ridos man buvo pasiūlytas 43 procentų atpirkimas. Už VW tomis pat sąlygomis davė 48. Pinigais pavertus VW nudėvėsiu didesne suma nei Dacia mirksiukas.gif ...

Dėl saugumo taip galėtumėt komentuoti, jai būtumėt patekęs (jokiais būdais to nelinkiu blink.gif ) su Dacia į avariją. Jei laikotės kelių eismo taisyklių ir naudojatės visomis saugumo priemonėmis, manau kad Dacia saugumu nesiskiria nei nuo šios klasės VW, Fordų, Mazdų... 2-4 metų senumo mirksiukas.gif ...

Protinga ar neprotinga - ne Jums spręsti. Galite argumentuoti, bet ne vertinti protinius gebėjimus.

O "karstas" - įžeidimas.


QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 25, 16:53)
jei tereikia is vietos A i vieta B, tai kodel nenusipirkus arklio ir brickeles?  lotuliukas.gif


O tai gal turite žirgyną kur Vilniaus centriuky, labai su mielu noru pasinaudočiau bigsmile.gif Oi kaip smagiai prasineščiau tokiu oru su rogėmis biggrin.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilialia: 26 sausio 2007 - 12:09
Traukiuosi iš šitos diskusijos.
Einam visi Dačijų pirkt -- juk pigus ir geras automobilis! biggrin.gif doh.gif
Atsakyti