Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

as paprastai kombinezona masinoje nurengiu, nebent reik vaziuoti pora kilometru tai kenciam cool.gif
Atsakyti
biggrin.gif 4men. 9dienos, sodinu i maxi cosi kedute ir dar tikrai telpam i quinny lopsi. Sveriam 7 kg. 63 cm ugio
Atsakyti
na mes sveriam beveik 8,bet jau nebetelpam i maza kedute,su kombinzonu tau turim sita http://www.mothercar...I...31&mcb=core ,ji yra 4padceciu ir vaikas gaunasi taip guli kaip ir mazoje auto keduteje,mes ja naudojam nuo 4men
Atsakyti
QUOTE(linciukasok @ 2007 12 04, 13:01)
na mes sveriam beveik 8,bet jau nebetelpam i maza kedute,su kombinzonu tau turim sita http://www.mothercar...I...31&mcb=core ,ji yra 4padceciu ir vaikas gaunasi taip guli kaip ir mazoje auto keduteje,mes ja naudojam nuo 4men

kur pirkai ? kiek kainavo?
Atsakyti
nu maniskis irgi dar nesedi pats, bet jau labai tvirtai stovi nuo 6 menesiu, ji pastatai duodi kur isikibti ir mazius stovi, pats niekieno neprilaikomas, pediatre sake, kad jis tikriausiai pirma atsistos pats, nei atsises mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniskis pradejo stotis dar neturedamas sesiu menesiu ir jau stovejo kuo puikiausiai,bet dar nesedejo,bet sesiu su pusia jau ir pats atsisesdavo ir sedet pradejo,labai savarankiskas norejo buti,taigi nesirupinkit kuriu vaikuciai taip daro ateis laikas ir viska darys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraciu.ke: 18 kovo 2008 - 20:00
QUOTE(rona @ 2007 06 21, 22:19)
Sveikos, mano sūneliui 6 mėn.Jis pats dar nesėdi nes neišlaiko pusiausvyros, turi atsiremti arba jį reikia šiek tiek prilaikyti doh.gif bet jis sėdėti nė nenori, nori stovėti ir tik pajunta po kojom pagrindą atsistoja doh.gif (aišku, prilaikomas už rankyčių).Stovint jį reikia prilaikyti tik tam, kad išlaikytų pusiausvyrą, o kojytėm remiasi kuo puikiausiai doh.gif gal esat su tuo susidūrusios g.gif ?

Pas mumi tas pat, tai einam i masaziukus, nes kojytes isitempe yra
Atsakyti
Pirma kart girdziu,kad yra skirtumas,kada sodint mergaite, ir kada berniuka. ax.gif
Man daktare sake,nesodint kol pats vaikutis neatsiseda,nes krypsta stuburiukas,nes per silpni nugarytes raumenukai. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingema @ 2008 09 04, 14:55)
Pirma kart girdziu,kad yra skirtumas,kada sodint mergaite, ir kada berniuka. ax.gif
Man daktare sake,nesodint kol pats vaikutis neatsiseda,nes krypsta stuburiukas,nes per silpni nugarytes raumenukai. unsure.gif

o man kaip tik sake kad mergaiciu negalima anksciau sodint, nes gali dubens kaulai iskrypt, o berniukus galima kiek anksciu trumpam pasodint
Atsakyti
QUOTE(-->BLOOONDINKA<-- @ 2008 09 04, 16:51)
o man kaip tik sake kad mergaiciu negalima anksciau  sodint, nes gali dubens kaulai iskrypt, o berniukus galima kiek anksciu trumpam pasodint


Man atrodo kad cia tik musu bobuciu mitas. As siaip girdejau kad ne dubens kaulai gali mergaitei iskrypti, bet gimda pasisukti. Berniuka atseit galima drasiau sodnti nes jam nieko neatsitks. (Cia man taip tokia kaimyne, sena moteriske pasakojo, savo tris vaikus kadaise auginusi ir pagalvem kamsiusi blink.gif ). Bet as netikiu tokiais pasakojimais. 100 proc. manau kad nereikia vaiko anksciau sodinti negu jis pats atsiseda ir gali sedeti. Va mums jau greit 8 men. o jis dar nesedi, atsisesti moka bet greit nugriuna. Ir nezadu as sodinti dar kol pats tvirtai neatsises.
Atsakyti
QUOTE(je_lenka @ 2007 05 09, 17:50)
Kiek žinau mergaites sodinti galima nuo 6 mėnesių, ji sėdint autokėdutėje jau kelia galvytę ir pečius, paguldom ant nugaros vis tiek bando galvytę kelti, o paskui pyksta kai neišeina ir mes nepadedam atsisesti  rolleyes.gif Žinau kad dabar dar anksti jai sedėti, tai nuo kada jai jau padeti, kad galima bus atsisest? Nuo kada jūsų mažyliai pradėjo sedėti?


sveikos mamytes,
manoji irgi gulint vis kellia galvyte , o paskutine savaite tai isvis didziuliai klyksmai prasideda kai ja noriu i vezimeli paguldyti ir i lauka vezti....jau visa savaite kaip i kengura ja sodinu ir i lauka einu...
dar 4 menesiuku jai nera...mamytes ar tai normalu kad taip manoji nenori vezimelyje guleti?
Atsakyti
va maniskiam 3 menesiai ,bet jis visai nesiriecia sesti.as ji laikau spec.supynese ir keduteje kur nuo 0 men.bet man ir tai neramu,nes atrodo ,kad tos kedutes kazkokios tai sedimos atrodo.nenoreciau rizikuoti taip vaiko sveikata ir ji sodinti kaip paciam dar nesinori,net ir pagalvem paramscius,nei pusiau sedomis rolleyes.gif
Atsakyti