Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

Nesuprantu kam rizikuoti, aišku vaikai skirtingai vystosi, bet kas gali garantuoti, kad ankstyvas sėdėjimas nepakenks schmoll.gif Manau nuo 6 mėn. geriausia leisti vaikui sėdėti rolleyes.gif O kad vaikai nori tą daryti ankščiau-pati žinau, ir maniškis labai pyksta, kai neleidžiu rolleyes.gif Bet juk galima rasti kompromisą, pvz., leisti jam atsisėsti laikantis už mamos pirštų kelioms sekundėms, o po to paguldyti atsargiai ant nugarytės (maniškiui toks žaidimas labai patinka) bigsmile.gif
Atsakyti
Na mano mergyte irgi labai anksti pradejo noreti sedeti, vis riesdavos, pykadavo, kad nepadedu. Duodavau uz pirstu uzsikabinti ir paciai atsisesti, bet labai trumpam, kazkaip baisu buvo del stuburiuko, nors mano sesuo, beja kuri tris vaikus turi, man jau sakydavo nuo tiju menesiu sodinti, paramstyti. bet ir as nemanau, kad reiketu kaip ir per prievarta vaika sodinti, na turiu omenyje apkamsius pagalvem. Tai turbut mano pupa supratusi, kad nieko cia nebus su ta mama, jokios paguodos ir is motciuciu nesulaukusi...eme ir pati atsisedo ~ 5men. Na kas beliko, leisti, juk nesulaikysi. O dabar ji pas mane jau ne tik sedi, bet ir ropoja ir lovytej bei siaip kur isikabinus pati tvirtai atsistoja. nors jai dar nei 7 men nera. ispradziu nerimavau, bet ka cia padarysi, juk pati....
Atsakyti
Musiskis paimtas uz rankyciu pardejo keltis ,pradzioje 5 men,dabar jau ir vienas pats pasedi,bet zinoma tik trumpai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kribuk @ 2007 01 21, 18:31)
Labukas. Norėjau paklausti, ar jūsų vaikiukai, paimti už rankučių, sėdasi. Ar noriai tai daro? Ir nuo kada?
Mano mergytei penki su puse mėnesio, bet ji nelabai nori tai daryti... verysad.gif Kartais paimta už rankų labai jau keliasi sėstis, bet tik kartais... Ir prieš kelias dienas ji tai pradėjo daryti. O kartais kelia tik pilvą ir viskas. smile.gif
Laukiu jūsų pasisakymų. 4u.gif

Maniskis tik nuo 5.5 menesio kazkur taip pradejo sestis uz rankyciu keliamas. Dabar mums 7.5 menesio ir mes dar nesedim zinok ir neropojam, tik ant pilvo sliauziam atbulai ir ratu ir uzpakaliuka keliam guledami ant pilvo lyg noredami ant keturiu atsistot, bet ojej kaip dar iki to toli doh.gif - silpnutis labai.
Visi cia taip raso, kad galima pamanyt, jog musiskiai atsilike yra, bet zinok lygiotis negalima su kitais, nes kiekvienas vaikas individualus yra organizmas ir vaikas pats zino, kada jam ka pradet daryt. umn.gif
Mums mankstas paskyre neurologe, nes tipo jau ropot turime, bet vaikas labai verke, stresa patyre 3 dienas is eiles (nepatiko+svetimu bijo) ir va susirgom galiausiai, tai neisim daugiau ten schmoll.gif , patys mankstinsimes namie-savarankiskai, kaip mokam. cool.gif
Atsakyti
na va as ir stresavau kad mano 3 men pyplys nekele galvos ant pilvo guldomas.apie nora sestis is viso net kalbos buti negalejo blink.gif pradejau su vaiku dirbti ir per kelias savaites vaikas pradejo laikyti pakelta galva(ant pilvuko),tuoj turetu ir sestis uzsimanyti biggrin.gif as ir lyginau su kitais vaikais ir depresavau,o paskui supratau-viskam savas laikas biggrin.gif dar eisim i manksteles ko gero,bet cia jau papildymui mamos daromom mankstom biggrin.gif
Atsakyti
maniškis nuo 4,5 mėn wub.gif
Atsakyti
smile.gif maniškė nuo 3 mėn. ir 3 savaičių ax.gif
Atsakyti
Dvieju menesiu dar tinginiuke buvo, tingejo galva sodinama kelt, tai gydytoja liepe i manksteles ir masaziukus vest. ir per pora savaiciu viskas susitvarke. mergina nuo 2.5 menesio pardejo rodyt nora sestis. tik paimi uz rankuciu ir iskart riecias biggrin.gif o jei nepakeli, tai iskart riksmai prasideda. tai tenka pasodint ir vel paguldyt tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurelija_: 22 spalio 2007 - 17:02
mano mazute tai nuo 4 men nora sestis rode. ula irgi bando sliauzioti bet nesekmingai, as pagalvojau kad ne visi vaikai gi sliauzioja kiti iskarto sedi. juk kiekvienam savo laikas ateina. ula labiau megsta stoveti prilaikoma negul sedeti. o sedeti dar gerai nemoka.
Atsakyti
mano maziukas tik ir laukia kad kas paimtu uz rankyciu kad galetu atsisesti smile.gif
Atsakyti
na maniskis irgi tik ir laukia kada paimsi uz rankyciu,jam jau 3men., o gulet ir nebenori tik ir sedi savo masininej kedutej tai visa laime kad ji yra lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniske taip keltis pradejo mazdaug nuo 4,5 men, bet pilnai atsikelti taip, negali sar ir dabar ax.gif
Atsakyti