Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

Maniškė iš pradžių pradėjo vaikščioti lovytėje, po to tik išmoko normaliai atsisėsti. Kai sodindavau, tai ji ne sėstis, bet stotis norėdavo. Matyt stovėt įdomiau. biggrin.gif Būna taip, kad vėliau sėdasi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rona @ 2007 06 21, 21:19)
tik pajunta po kojom pagrindą atsistoja doh.gif (aišku, prilaikomas už rankyčių).Stovint jį reikia prilaikyti tik tam, kad išlaikytų pusiausvyrą, o kojytėm remiasi kuo puikiausiai doh.gif gal esat su tuo susidūrusios g.gif ?

Esam esam susidūrę, bet nestatykite mažylio, kol pats savarankiškai neatsistos kur nors. Jei neatsistoja - anksti dar jam stačiam būti mirksiukas.gif
Atsakyti
tai negi manai kad nores sedet, kai jau ,,gali" stovet, o dar yra kas palaiko biggrin.gif maniskis tai sedi, bet kai pavargsta stovet, o kai taip noriu pasodint - nepraranda progos iskart stot biggrin.gif raumenys buvo itempti, bet jau masazus atvaiksciojom daugiau nei skyre wink.gif cia tiesiog vaikis nori atsistot. siaip pas neurologa pasiklauskit wink.gif
Atsakyti
Aciu visom uz patarimus smile.gif
Atsakyti
lygiai taip daro ir mano
Atsakyti
Maniškė, tai įsikibus nuo 7.5 pradėjo vaikščiot (pati visia jos neskatinau), o va sėdėt tai jaučio nuo kokių 8mėn, jei ne vėliau, nes sėdėt jai visai nepatiko. smile.gif
Vaiščiojom mes į mankštas kai buvo kokie 6-7 mėnesiukai (na jau nepamenu tiksliai), tai sakė, kad ji labai stipri mergytė, o kadangi svoris buvo nedidelis, tai matyt ir stovėt nebuvo taip sunku smile.gif
Atsakyti
Maniske lieknute, tai dar irgi nelabai pasedi, o stotis bando, ropoja labai gerai.
Atsakyti
rona, nepergyvenk per daug mirksiukas.gif maniškė gi irgi tik stodavos ir vsio, niekaip jos nepasodinsi doh.gif gydytoja nuvarė mus pas neurologę, ta pasižiūrėjo, sako viskas vaikui gerai, o praėjus porai dienų jau sedėt pradėjo, o tai prieš mėn tebuvo, o stovėt jau beveik 6mėn stovėdavo mirksiukas.gif gal judrus vaikis ir nenori dar sedėt, ateis laikas ir pats atsisės mirksiukas.gif
Atsakyti
del gimdos tai ir mums sake kad negalima ir sake tik tada galima kai pati atsises
Atsakyti
O jei mergytė pati atsisėda 5 mėnesių? Tai jau ją reikia prievarta guldyti kiekvieną kartą kai pati atsisėda? Arba jei vaikas bando sėstis, o tėvai jam neleidžia, ar tai nepanašu į vaiko iniciatyvos slopinimą? Mano nuomone, jei vaiko raumenų ir kaulų sistema nebus pasiruošųsi, tai vaikas pats ir neatsisės... Aišku nekalbu apie tokius atvejus, kai vaikai yra sodinami ir apkamšomi pagalvėmis, kad sėdėtų tvirtai...

Esu iš vienos gydytojos girdėjusi, kad anksti pradėjus sodinti mergytes (jei jos pačios dar neatsisėda), gali šiek tiek deformuotis dubens kaulai ir dėl to ateityje gali kilti sunkumų gimdymo metu, bet kad deformuotųsi gimda ir dėl to negalėtų gimdyti... g.gif Kažkaip nelabai tikiu, nes tokiu atveju, šiuo metu būtų daug jaunų moterų/ merginų, kurios dėl gimdos deformacijos negalėtų gimdyti. Pasiklausinėkit savo mamų nuo kada jus pradėjo sodinti apkamšant pagalvėmis.. ir tikrai manau, kad dauguma pasakys, kad nuo 4- 5 mėnesių, nes anksčiau taip patardavo patys gydytojai. Mane irgi tėvai taip sodino, bet jokių problemų su gimda nėra, lengvai pastojau, išnešiojau ir lengvai pagimdžiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Wellona @ 2007 07 04, 15:19)
O jei mergytė pati atsisėda 5 mėnesių? Tai jau ją reikia prievarta guldyti kiekvieną kartą kai pati atsisėda? Arba jei vaikas bando sėstis, o tėvai jam neleidžia, ar tai nepanašu į vaiko iniciatyvos slopinimą? Mano nuomone, jei vaiko raumenų ir kaulų sistema nebus pasiruošųsi, tai vaikas pats ir neatsisės... Aišku nekalbu apie tokius atvejus, kai vaikai yra sodinami ir apkamšomi pagalvėmis, kad sėdėtų tvirtai...

Esu iš vienos gydytojos girdėjusi, kad anksti pradėjus sodinti mergytes (jei jos pačios dar neatsisėda), gali šiek tiek deformuotis dubens kaulai ir dėl to ateityje gali kilti sunkumų gimdymo metu, bet kad deformuotųsi gimda ir dėl to negalėtų gimdyti... g.gif Kažkaip nelabai tikiu, nes tokiu atveju, šiuo metu būtų daug jaunų moterų/ merginų, kurios dėl gimdos deformacijos negalėtų gimdyti. Pasiklausinėkit savo mamų nuo kada jus pradėjo sodinti apkamšant pagalvėmis.. ir tikrai manau, kad dauguma pasakys, kad nuo 4- 5 mėnesių, nes anksčiau taip patardavo patys gydytojai. Mane irgi tėvai taip sodino, bet jokių problemų su gimda nėra, lengvai pastojau, išnešiojau ir lengvai pagimdžiau mirksiukas.gif


visiškai pritariu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ewe: 05 liepos 2007 - 13:11
Aš galvoju, jei pasodintas vaikas linksta į priekį - tai dar anksti sodinti, nors ir pats labai nori. O jei išlaiko tiesią nugarą - tegul sėdi. Man buvo gaila vaiko, aš ilgai nesodinau, iki septynių mėnesių lopšyje gulėjom. Mama pati geriau jaučia, kas vaikui geriausia.
Atsakyti