Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

Sveikos mamytes,
as dabar skaitau apie sedejima ir issigandau... As savo dukryte stacia nesioju, prilaikau uz nugarytes, priglaudus prie saves, o kita ranka po uzpakaliuku - aisku ir jam kazkoks svoris tenka.... Kazin ar cia jau skaitosi, kad sodinu ir gali pakenkt? unsure.gif
Atsakyti
Tai jau tikrai pats temos pavadinimas vertas dėmesio g.gif 4u.gif Mes nuo kūdikystės lankėm kineziterapija kadangi gimimas buvo komplikuots, tad teko mum stiprintis. ax.gif Tai jau nuo tryjų mėnesiukų kineziterapiautė jį sodino ant kamuolio taip drąsiai 4u.gif kad man net baisu būdavo kad suluž. O sėdėt pradėjo nuo šešių mėnesiukų. Tad daug davė mum tos mankštos labai sustiprėjo ir sutvirtėjo mano vyrukas thumbup.gif Visdėlto manau, kad tai labai indivdualu nuo kada galima pradėti sodinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums daktarytė sakė, kad bent iki 5mėn. schmoll.gif nereik leisti sėstis ir, žinoma, nešiojant taip pat nereik sodinti ant savo rankos. Niu va, mes tai tik vos šiaip ne taip išlaukėm iki penkių, nes riesdavosi tai baisiai ir su pykčiukais. Dabar jau sodinu ir nešiojant, ir ant savo kelių (tarkim) valgant.. rolleyes.gif
Atsakyti
Iki 4 mėn visada mažylę laikėm tik stačią, nuo 4 mėn iki 5,5 mėn sodinom blush2.gif , bet truputį gulsčią, kad nugarytė vistiek tiesi išliktų, nuo 6 mėn pati pradsėjo sėdėti, bet dar svirduliuodama rolleyes.gif , o dabar tai net nesureguojam kada atsisėda, tik ant šoniuko pasisuka, rankyte pasistumia ir jau sėdi thumbup.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gooda: 16 gegužės 2007 - 10:59
O mums gydytoja ortopede patare TIK NUO 6 MEN. sodinti mergyte. Dabar jai 5 men. bet nesodinam..tik tetis kartais papiktnaudziauja labai trumpam kokiai puse minutes jis mat greiciau pasiduoda dukrytes norams biggrin.gif
Atsakyti
hm.. mano vyresnele 5 menesiu jau atsisesdavo pati, tai nuo 5men ir 1sav. su vaikshtyne leidom duotis po namus.. 11 menesiu jau lakste, ir nei suburas kreivas, nei sheip kokiu problemu su ja.. o sodint tai turbut 3men sodindavom trumpam, ant ranku susiausedom laikydavom, 4menesiu neshyklej neshiot pradejom.. kazhkaip nelabai man chia teorija del gimdos nesivystanchios skamba.. o sheip esu isitikinus, kad jeigu vaiko nepervarginant ir neleidzhiant but sudribus kaip "maisheliui", kazhkiek pasodinsim, tai nieko blogo nenutiks.. svarbiausia turbut neleist stuburui visa svori laikyt..
Atsakyti
Visi kūdikiai skirtingi. Manau nėra taisyklės nuo kada sodinti, reikia matyti vaiką.
Žinau mergaitę, kuri būdama 6 su puse mėn. jau pati sėdėjo ant grindų niekuo neparemta ir žaidė su žaislais. Vežime ji sėdėdavo jau nuo 3.
Atsakyti
QUOTE(sąvaržėlė @ 2007 05 09, 21:34)
Iš kur čia ištraukei, kad dėl to nesodint? Tai berniukam kiaušiukai formuojasi, gal išvis nesodint? Nesodinama dėl stuburiuko ir pan., o ne šito  doh.gif
Papildyta:

štai kas - bobutės lotuliukas.gif  doh.gif O aš 9 mėn jau vaikščiot ėmiau (nors ir čia nereikia skubinti) ir atrodo ir išsivystė gimda.  biggrin.gif


na nereikia čia taip juoktis blush2.gif tam ir temą užvedžiau nes įdomu pasidarė, o sužinojau apie gimdą iš gydytojos ir kažkur skaičiau, kad jei anksti pradėti sodinti mergaitę jai gali pasislinkti gimda, todėl patartina išlaukti iki 6 mėn. o taip pat dėl stuburo. smile.gif nors aš pati galvoju kad visi vaikai skirtingi ir vieni bresta greičiau už kitus, tai kad tai individualu rolleyes.gif
Atsakyti
musu sportininkui jau 4men ir jis labai nori sestis,pyksta kai nepadedam blush2.gif gun_bandana.gif bet manau jau greit galesim leisti truputi pasedeti,o kolkas tik pusiau guli pusiau sedi biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mano sūneliui 6 mėn.Jis pats dar nesėdi nes neišlaiko pusiausvyros, turi atsiremti arba jį reikia šiek tiek prilaikyti doh.gif bet jis sėdėti nė nenori, nori stovėti ir tik pajunta po kojom pagrindą atsistoja doh.gif (aišku, prilaikomas už rankyčių).Stovint jį reikia prilaikyti tik tam, kad išlaikytų pusiausvyrą, o kojytėm remiasi kuo puikiausiai doh.gif gal esat su tuo susidūrusios g.gif ?
Atsakyti
Kai bandai sodinti ar nebando iš karto stoti g.gif Aš manyčiau kad gali būti truputį padidėjęs raumenukų tonusas, bet gali ir nieko nebūti dar išmoks sėdėti nedidukas dar juk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rona @ 2007 06 21, 22:19)
Sveikos, mano sūneliui 6 mėn.Jis pats dar nesėdi nes neišlaiko pusiausvyros, turi atsiremti arba jį reikia šiek tiek prilaikyti doh.gif bet jis sėdėti nė nenori, nori stovėti ir tik pajunta po kojom pagrindą atsistoja doh.gif (aišku, prilaikomas už rankyčių).Stovint jį reikia prilaikyti tik tam, kad išlaikytų pusiausvyrą, o kojytėm remiasi kuo puikiausiai doh.gif gal esat su tuo susidūrusios g.gif ?


Kaip ir mano doh.gif Jau toks PASTOVĖTOJAS buvo nuo 7 mėnesių wub.gif O sėsti gal ir po 4 mėnesių nelabai mokėjo... Ir dabar, metinukas, gerau klūpi ant kelių, negu sėdasi rolleyes.gif Žodžiu, daro visokias pozas, kad tik nereiktų sėstis laugh.gif
Atsakyti