Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

mano maziukui 4 menesiukai, tai labai nori sestis, jei truputi staciau paguldau (turiu omeny ant pagalves) tai riecaisi, galvyte kelia. Specialiai tai dar nesodinu, manau, kad per anksti ax.gif
Atsakyti
sveiki, musu lelius tai jau kazkur nuo 3men keliasi ir nori sestis. dabar mums 5,5 men, tai jau truputi pasedim be pagalbos, bet neilgai, pasedim ir bummm... doh.gif
Atsakyti
Mano mazasis jau senai ir visada net labai noriai keliasi isikibes uz rankuciu, taciau jam yra rachito pozymiu, tyrimai parode kalcio trukuma ir dabar jis 7 menesiu bet dar nesedi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwww @ 2010 12 16, 02:11)
Mano mazasis jau senai ir visada net labai noriai keliasi isikibes uz rankuciu, taciau jam yra rachito pozymiu, tyrimai parode kalcio trukuma ir dabar jis 7 menesiu bet dar nesedi  verysad.gif


Mano dukrytei irgi yra septyni menesiai, bet dar nesedi unsure.gif Nei pati bendo atsisesti, nei pasodinta nesedi. Vos tik pasodinu, tuoj bumpteli ant sono verysad.gif Turime rachitui budingus pozymius- pakausyje istrinta plike, bei vakarini prakaitavima. Bet jau gereja. Siaip vartosi, raiciojasi visur kur jai reikia smile.gif Labai lakiu kada mano angelelis prades sedeti ax.gif
Atsakyti
Mano mergytei sesi menesiai,sedi paremta pagalvem,ant keliu sedi,o viena ne verysad.gif ir nelabai stengiasi sestis,esame ne lt,o airijoj,o cia neskirias jokiu manksteliu daktare...truputi nerimauju del to verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamukas;) @ 2010 12 16, 18:35)
Mano mergytei sesi menesiai,sedi paremta pagalvem,ant keliu sedi,o viena ne verysad.gif ir nelabai stengiasi sestis,esame ne lt,o airijoj,o cia neskirias jokiu manksteliu daktare...truputi nerimauju del to verysad.gif

Mano berniukui 6 men. Situacija lygiai ta pati ir mes gyvenam Airijoj, ir musu gyditojai tai netrugdo. Nesijaudink, kiekvienas vaikas skirtingu greiciu vystosi. As nesikremtu. Va jei iki 9 men. ponulis nesistengs sestis, tada jau ieskosim kur problema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sima_kaj @ 2010 12 17, 16:04)
Mano berniukui 6 men. Situacija lygiai ta pati ir mes gyvenam Airijoj, ir musu gyditojai tai netrugdo. Nesijaudink, kiekvienas vaikas skirtingu greiciu vystosi. As nesikremtu. Va jei iki 9 men. ponulis nesistengs sestis, tada jau ieskosim  kur problema 4u.gif


mums jau šiendien 7 mėnesiai ir mano mažius dar nesėdi. Bet jau labai riečiasi, nori sėstis 4u.gif
Atsakyti
Mums jau ryt 9men ir pats niekaip neatsiseda, jei pasodini tai sedi tvirtai, praejom masazus ir mankstas, bet vis vien neatsiseda, bet mums sake, kad cia labai aktyviu vaiku problema, maniskis jau seniai ropoja, jau eina laikomas uz vienos rankytes, tai paguode,kad kazkada kai jam reiks atsises, nes labai stiprus vaikas, paprasciausiai kitiems vaikams yra nuobodu sedeti uz tai jie to daryti ir nesistengia, mums net pavalgyti sedint keduteje yra bedu, nes per pora minuciu atsibosta buti vienoje vietoje.
Atsakyti
O mums jau 5 men su savaite ir jau gali truputi pasedeti vienas... smile.gif nori stotis, niekaip nebenuguldysi, bet...maniskis lelius nesivarto nuo sono ant sono arba nuo pilvuko ant nugarytes...ir nzn ar jau pergyventi?ar cia normalu g.gif
Atsakyti
Sūneliui 6 mėn. su trupučiu, bet sėdėti dar nemokame. Paimtas už rankyčių sėstis stengiasi. Nesirūpinu dėl to, manau, ateis laikas ir išmoks 4u.gif
Truputį nerimauju, kad nuo pilvo ant nugaros apsiversti nemoka g.gif . Ant pilvuko apsiverčia ir maskatuojasi kojom ir rankom, kviečiasi pagalbos
Atsakyti
Mano zuikiui 7 mėn su biškiu, ir dar savarankiškai nesėdi ir pats neatsisėda schmoll.gif Kaži jau reikia sunerimt, ar dar galiu laukti? g.gif Šiaip aktyvus, vartosi, tik nesėdi...
Atsakyti
Puikiai zinau kad dar labai anksti(3men.19d.) bet musu vyrukas jau kelia galvyte,nori sestis tongue.gif Jai tik paduodi pirstus tai iskart isikimba i keliasi,stengiuosi neleisti,bet piktumai buna tada dideli,oj tada jau soku i dainuoju ka tik ji nukalbint lotuliukas.gif
Atsakyti