Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

mano lele jau nuo 3men sedet norejo bet neeleidau, dabar jau7, bet pati dar neatsiseda...reiks mankstas daryt,nes ir knygeliu turim apie mankstele..
Atsakyti
mums tuoj 5men labai rieciames,bet as jos visiskai neskatinu sedejimu,gal net atvirksciai noriu,kad iki 6 men minimum nebutu jokiu sedejimu,o paskui jau bus kaip bus 4u.gif
Atsakyti
mano pirmas pradejo sedet 4men,pats atsisedo be jokiu pagalbu,antra dukryte atsisedo tik 8men,o iki to laiko net nesidomejo sedejimu,trecia atsisedo apie 7men,bet pas mane nei vienas nesliauziojo,o va paskutine dukryte pati atsiseda nuo 7men ir ropot pradejo nuo 7men,dabar 8men pradeda judet atsistojus ir isikabinus i sofa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laruja @ 2010 11 18, 12:18)
Mums 7 menesiai, sedim jau savarankiskai, bet dar nesivartom  doh.gif , tik ant soniuko. Tikriausia mano pupa si perioda praleis  ax.gif


pas mus lygiai tas pats doh.gif dukriukui jau beveik 8 men, sedet pradejo mazdaug nuo 6 men., o tik neseniai kelis kartus pati apisiverte....
Atsakyti
mano dukrytė nuo 4 mėn rodė norą sėstis,5,5tvirtai sėdėjo pasodinta,o va db 6,5mėn ir pati jau atsisėda ant kieto paviršiaus
Atsakyti
oi,maniske irgi tik sestis riecias,o vat vartytis ne mato jokio reikalo schmoll.gif
Atsakyti
Musu vyrukui 4men, bet sestis tikrai dar nebando, tik mankstele padarom, kai pats prisitraukia prie mano ranku ax.gif
Atsakyti
Mano mazasis pradejo riestis jau nuo 3 su puse men, as jo specialiai nesodinau jis pats stengesi viska padaryti, pirma karta pats atsisedo lygiai 6 menesiu thumbup.gif buvo toks patenkintas kad saukt pradejo, kad tik visi i ji paziuretu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(auksinyte @ 2010 12 06, 12:39)
Mano mazasis pradejo riestis jau nuo 3 su puse men, as jo specialiai nesodinau jis pats stengesi viska padaryti, pirma karta pats atsisedo lygiai 6 menesiu thumbup.gif  buvo toks patenkintas kad saukt pradejo, kad tik visi i ji paziuretu lotuliukas.gif

maniškė kai atsisėdo taip pat iš laimės lb krykštavo thumbup.gif
Atsakyti
musu maniske bando sestis nuo 3menesiuku, bet nepavyksta, prisilaikome uz pirstuku musu atsiseda ir pasedi po kelias minutes ir paskui bumt ant soniuko biggrin.gif vartytis tai varotomes nuo 4menesiuku wink.gif
Atsakyti
mes tai dar pacios nesedim, kedutej maitinimo pusiau gulomis atsiseda bet dar pati tvirtai nesilaiko, virsta.. maniske storuliuke, tai jai gal truputi sunkiau:) o vartytis tik 5 men pradejo:)
Atsakyti
Mums 5 men bando sestis. O gydytoja sako nagelima, ne kalcio kiekis mazas pas maziu, teks palaukti... o jis vargsiukas taip nori sestis unsure.gif
Atsakyti