Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

Mes ir baseina lankome, bet deja vien jo neuzteko, reikia rimtesniu manksteliu
Atsakyti
QUOTE(Geliu feja @ 2010 11 05, 19:23)
Mes ir baseina lankome, bet deja vien jo neuzteko, reikia rimtesniu manksteliu


Tikriausiai nuo vaiko priklauso. Mes pradejome baseina lankyti nuo 1 men. ir namie dirbame kiekviena diena isskyrus iseigines smile.gif Tai gydytoja sake, kad dukrelei jokiu masazu nereikia. Nors as norejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2010 11 03, 00:00)
Yra paprasciausi paguldyk maziu ant kamuolio ant pilvuko ir siubuok, pirmyn atgal i soniukus, paskui ant nugarytes paguldyk ir irgi pasiubuok  mirksiukas.gif Tai pastiprina vaiko pusiausvyra  mirksiukas.gif mums zinok labai padejo  mirksiukas.gif

Va pasiziurek, tik cia jau labai igudusiems, bet bent jau turesi supratima kaip daryt  mirksiukas.gif
http://www.youtube.c...krN2MhVX-c&NR=1


Labai dekui uz nuoroda 4u.gif Dazniau kelnoju uz rankyciu siaip mankstinames, ir galvyte jau po biskuti kelia 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Mums jau 7 su puse, o savarankiškai sėdėti nemokame. Nors mažius jau seniai šliaužioja, prieš kelias dienas pradėjo ropoti, ir radęs kur įsikibti stojasi.
Manau kai bus laikas tai ir atsisės. mano sesuo irgi iš pradžių atsistojo, o tik paskui išmoko sėdėti.
Atsakyti
QUOTE(Zivukas.d @ 2010 11 15, 13:31)
Mums jau 7 su puse, o savarankiškai sėdėti nemokame. Nors mažius jau seniai šliaužioja, prieš kelias dienas pradėjo ropoti, ir radęs kur įsikibti stojasi.
Manau kai bus laikas tai ir atsisės. mano sesuo irgi iš pradžių atsistojo, o tik paskui išmoko sėdėti.



Mano sunelis savarankiskia sedeti pradejo tik 9 menesiu.. Tuo pat metu ismoko ropoti ir stoveti isikibus i baldus, netrukus ismoko ir vaikscioti isikibes i baldus smile.gif
Atsakyti
mes irgi sėdime silpnai.pasėdi truputi ir ant šono nusvyra.o pati tik pusiau pasirėmus atsisėda.viskam savas laikas,labai nepergyvenu biggrin.gif
Atsakyti
Mano zuikiui 4 men. be galo nori sedeti to reikalauja ir as jam to nedraudziu... isikabina rankutem i mano pirstus ir sedasi smile.gif
Atsakyti
Mes irgi sedeti labai norime, na mums tuoj 5 men smile.gif gaila kad cia ne nuo noro sedejimas priklauso biggrin.gif tikimes kad prie kaledu stalo jau galesime sedeti savo kresle ir kuciuka krimsti biggrin.gif
Atsakyti
Mums 7 menesiai, sedim jau savarankiskai, bet dar nesivartom doh.gif , tik ant soniuko. Tikriausia mano pupa si perioda praleis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laruja: 18 lapkričio 2010 - 11:18
kazin ar normalu,kad 3men ir 3 savaiciu kudikis atsisedo pats niekur neisikibes? g.gif bet ne is visai gulimos padeties, buvo paguldyta ant pagalviu,mazdaug 30laipsniu kampu..
Atsakyti
pradet mokinti sedet reikia nuo 5menesiu, tada galima tiketis, kad budamas puse metu sedes. Mano mazylis pats gerai sedejo 6,5men, o atsisedo is ivairiu padeciu 9menesiu.
Atsakyti
Kiekvienas vaikas savarankiškas- svarbiausia žinoti, kada jau reikia susirūpinti. Mano vyresnėlis pradėjo sėdėti 6 mėn, o jaunėlis 8 mėn., vienas šliaužė, kitas ne. Vieno charakteris judresnis, kito- ramesnis. O tai irgi turi didelės reikšmės sėdėjimui. Tarkim jaunėlis atsisėda ir sėdi, bet tik sudomink kuo nors, atsipalaiduoja ir virsta... biggrin.gif
Atsakyti