Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

o mano maziui 7men ir 11dienu, pats neatsiseda, pasedet pasedi kazkiek bet verciasi ant zemes, daktare sake, kad problema tame, nes jis ropoja kuo puikiausiai ir jam ner tikslo bandyt sedet, nes nuobodu, jis ant keturiu ir i trasa smile.gif tai eisi i manksteles, gal ten privers mano spokuti sest smile.gif
Atsakyti
Mano mažiukui tuoj 5 mėn, bet jis laaaabai nori sėstis. Vibro kėdutėj įsitveria į užsegimą ir beveik atsisėda. Na kartais ir mes pasodinam, nes labai to reikalauja, tai truputį ir pats pasėdi, bet dar labai nedaug. Kaži ar ne per anksti? g.gif
Atsakyti
Mano mergytei jau truputi virs 7 men, bet nei sedim nei ropojam. sestis nori jei tik duodi isikibt tai ir kelias, bet pati nepasedi.. na gal 10sek ir virsta. ropot taip pat dar NE , atsistoja keturiom ir linguoja . sunus tai 6 men jau sedejo .
na manau jau neuzilgo dukryte sedes , ropos , o paskui jau ir stoves bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2010 10 30, 10:17)
Mano zuikiui greitai 5men. Kai ji keli uz rankyciu, jis galvytes nekelia o kelia tik uzpakaliuka ir nugaryte, lyg darytu tilteli. Kas jam galetu buti? Kai matinu tai traukiasi,rieciasi prie buteliuko, o kitaip galvytes nekelia..  verysad.gif  Nors stacias galvyte laiko kuo puikiausiai. Gal kas susidurete su panasia problema?  unsure.gif

maniskiui taip buvo, gydytojas pasake mazas raumenu tonusas blush2.gif nusipirkau kamuoli dideli ir darem pratinus, po savaites pradejo kelt mirksiukas.gif jei neturit galimybes kamuoli nusipirkt, daugiau ant pilvuko guldykit, vartikit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2010 10 30, 10:17)
Mano zuikiui greitai 5men. Kai ji keli uz rankyciu, jis galvytes nekelia o kelia tik uzpakaliuka ir nugaryte, lyg darytu tilteli. Kas jam galetu buti? Kai matinu tai traukiasi,rieciasi prie buteliuko, o kitaip galvytes nekelia..  verysad.gif  Nors stacias galvyte laiko kuo puikiausiai. Gal kas susidurete su panasia problema?  unsure.gif


O kaip pas Jus su vitaminu D. Ar geriate ji? Ar mazius neprakaituoja kai zinda? O kai miega ir kur buvo galvyte ar nelieka slapia vieta? Ar netraksi kauliukai kai keliate? Jeigu i siuos klausimus atsakote teigiamai, manau reiketu kuo skubiau pasirodyti gydytojai ir pasakyti siuos simptomus. O ne manksteles daryti, jeigu sie simptomai yra pediatras Jums ir parasys specialia mankstele.
Panasiai buvo mano pazistamos leliui, tai pediatre padidino vit. D , mamytei liepe gerti kalci ir zuvu taukus (leliui irgi juos israse) bei israse mankstele ir masaza. O kai ismoko pati mamyte tai daryti, tai iki siol pati daro:) O leliui viskas puiku)smile.gif

Viskas puiku ir pas Jusu leliu, tik geriau tokius klausimus sprsti su pediatru, kad paskui neuzdelsti ar padarti ka netinkamo, del ko paskui galite gailetis:)

Sekmes
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2010 10 30, 22:19)
maniskiui taip buvo, gydytojas pasake mazas raumenu tonusas  blush2.gif nusipirkau kamuoli dideli ir darem pratinus, po savaites pradejo kelt  mirksiukas.gif jei neturit galimybes kamuoli nusipirkt, daugiau ant pilvuko guldykit, vartikit  mirksiukas.gif


Turim dideli kamuoli, tik nzn kokius pratimus daryti. Kas keisciausia tai jis pats vartosi, bet nesikelia keliamas. Uzrase mus i mankstas, po savaitee eisim 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(egle skarota @ 2010 10 30, 22:55)
O kaip pas Jus su vitaminu D. Ar geriate ji? Ar mazius neprakaituoja kai zinda? O kai miega ir kur buvo galvyte ar nelieka slapia vieta? Ar netraksi kauliukai kai keliate? Jeigu i siuos klausimus atsakote teigiamai, manau reiketu kuo skubiau pasirodyti gydytojai ir pasakyti siuos simptomus. O ne manksteles daryti, jeigu sie simptomai yra pediatras Jums ir parasys specialia mankstele.
Panasiai buvo mano pazistamos leliui, tai pediatre padidino vit. D , mamytei liepe gerti kalci ir zuvu taukus (leliui irgi juos israse) bei israse mankstele ir masaza. O kai ismoko pati mamyte tai daryti, tai iki siol pati daro:) O leliui viskas puiku)smile.gif

Viskas puiku ir pas Jusu leliu, tik geriau tokius klausimus sprsti su pediatru, kad paskui neuzdelsti ar padarti ka netinkamo, del ko paskui galite gailetis:)

Sekmes


gerem is pradziu po 2lasiukus, paskiau prakaitavo pedutes, tai padidino iki 4 lasiuku, jis vakarais trinasi negaledamas uzmigti, ir buna toks saltas prakaitas, o paskiau viskas normaliai, buvom pas gydytoja, sake duot po 2lasiukus, nes jei per daug, gaunasi kaip nuodas. Jei ir suprakaituoja, tai ne iki tokio lygio, kad slapia galvyte... Kaip suzinoti ar jam truksta vit? Gal yra kokie tyrymai? Po savaites eisim pas reabelitologa, ziuresim ka sakys. uz rankyciu kaip keliu, gal biskuti kauliukai ir traska unsure.gif tai cia vit D truksta?
Tikiuosi mes issikapstysim ir viskas bus gerai, nes i galva visokios mintys lenda pasiskaicius apie raumenu tonusa verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,auginu astuoneriu menesiu suneli,noriu dalyvauti jusu temos pokalbiuose:)
Atsakyti
QUOTE(swarstykle @ 2010 10 31, 16:41)
Sveikos,auginu astuoneriu menesiu suneli,noriu dalyvauti jusu temos pokalbiuose:)


Sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
mes padejom sedeti 7,5 men ir tai reikejo kinezioterapeutes pagalbos, kad parodytu mazyliui kaip tai padaryti. dabar mums 9 menesiai, bet pats neatsiseda dar. sedi jau labai gerai. vaikstom i manksteles, kad sumazetu kunelio tonusas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2010 10 31, 10:51)
Turim dideli kamuoli, tik nzn kokius pratimus daryti. Kas keisciausia tai jis pats vartosi, bet nesikelia keliamas. Uzrase mus i mankstas, po savaitee eisim  4u.gif

Yra paprasciausi paguldyk maziu ant kamuolio ant pilvuko ir siubuok, pirmyn atgal i soniukus, paskui ant nugarytes paguldyk ir irgi pasiubuok mirksiukas.gif Tai pastiprina vaiko pusiausvyra mirksiukas.gif mums zinok labai padejo mirksiukas.gif

Va pasiziurek, tik cia jau labai igudusiems, bet bent jau turesi supratima kaip daryt mirksiukas.gif
http://www.youtube.c...krN2MhVX-c&NR=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kabesita: 02 lapkričio 2010 - 22:02
Nors ir ne konkreciai man buvo skirta, bet labai aciu uz nuoroda. Mes kaip tik dabar lankom masazus del sumazejusio raumenu tonuso, ir masazuotoja liepe namuose ant kamuolio mankstintis. Va kaip tik siandien siusim teti ji nupirkti. Beje mum sake mankstintis ant nepilnai pripusto - taip saugiau.
Atsakyti
Dukrelei 4,5 men., bet kai paduodu rankas, tai isikibusi atsiseda pati. O jei man ant kelenu guli, tai be problemu pati atsiseda. Zinau, kad dar negalima sodinti, todel is karto nuleidziu, bet ji vis tiek atsiseda smile.gif manyciau tokia tvirta yra del baseino lankymo. Pati kiekviena diena darau jai masaziukus ir mankstele, kuria baseine parode. Ant kamuolio mes irgi megstame paisdykauti. Ant pilvuko labai megsta guleti ir dabar jau pati verciasi. Dabar net perrengti sunku, nes nenori ant nugaros guleti smile.gif Todel visoms patarciau lankyti baseina ir nebus problemu su raumenu tonusu smile.gif
Atsakyti