Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

QUOTE(Eraa20 @ 2010 10 17, 01:29)
Mano berniukui 5men ir jau pats sawarankiskai sedi, padi gyditoja pasodino per apsilankima, tai sako dar po menesio pilnai be krypawimo sedes. Man tai wisa tai atrodo per anksti. Aplamai mano waikui wiskas per anksti wyksta, kai suejo 3men, du dantukai isdygo. O ir siaip labai ramus, nuo menesio jis wisa nakti pradejo miegoti, net paciai keista ir kartais "pasiilgstu" sawo waiko, kai jis toks ramus, bet gydytoja sako, kad wiskas gerai yra.

viskas gerai ir yra. labai skirtingi tei musu vaukuciai. kaip ir suauge...
Atsakyti
QUOTE(Smagute @ 2010 10 16, 22:24)
Deja musu miestelio abi daktares pensininkes... Sako: peranksti ir tiek...
Bet ir jos pastebejo, kad vyrukas labai tvirtas ir stiprus... Kai paguldau ant pilvuko, tai man atrodo, kad dar truputis ir jis prades ropoti...  doh.gif  Idomu, jei stiprus, tai nieko tokio, kad taip stengiasi ir nori sedeti?... As jau pradejau bijoti jam duoti rankytes, nes akimirksniu susigrupuoja ir bando atsisest.. Ir jam realiai tai patinka daryti. Kaip suprast raumuenu tonusas, pagal ka dar galima tai suprast?

Jei imanoma, nuvezkite pas kita pediatre, blogiau tikrai nebus. mirksiukas.gif
Na, kaip ir nieko siaubingo nera, taciau, aisku, skubeti nera kur, svarbiausia, Jus pati neskatinkite vaiko sestis, stotis ir pan. mirksiukas.gif O jei jau pats viska prades daryti, tai jau niekur nepasidesi.
Be to, Jusu pediatre turetu skirti siuntima pas neurologa, tai jis ir ivertins Jusu vaikucio raimenu tonuso raida.
O cia trupuciuka, apie raumenu tonusa mirksiukas.gif http://www.mamoszurn...m...t&task=view
Atsakyti
Pradejo sedeti gal tik 8 menesiu, o ir tai sedi labai retai. Iskart radejo stotis, nepaseda jisai, jam vis veiklos reikia biggrin.gif
Atsakyti
mano sedejo 7 men.,labai to laukem 4u.gif o kitas tik 8men. tongue.gif
Atsakyti
ryt mums 7 mėnesiai, bet dar nesėdim. Nors mažius jau bando stotis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivukas.d @ 2010 10 26, 11:26)
ryt mums 7 mėnesiai, bet dar nesėdim. Nors mažius jau bando stotis  doh.gif

supratau, kad visos mamos kazkur skuba smile.gif
mums tai dar apie sedejima anksti net galvoti, bet uzmaciau tema ir paskaiciau. Ateity daugiau zinosiu ir del nieko nepregyvensiu.
Atsakyti
QUOTE(L.O.L.A @ 2010 10 26, 17:37)
supratau, kad visos mamos kazkur skuba smile.gif
mums tai dar apie sedejima anksti net galvoti, bet uzmaciau tema ir paskaiciau. Ateity daugiau zinosiu ir del nieko nepregyvensiu.

nes nuo tu normu ir vaikai padaromi igoniais ir mamo su teveliais jais tampa. siaip vaiko raida gali veluoti iki 5 metu...tad uzsieny i viska atlaidziau ziuri ir be reikalo nenervina. o pas mus tik skuba nuvertinti.
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2010 10 26, 15:45)
nes nuo tu normu ir vaikai padaromi igoniais ir mamo su teveliais jais tampa. siaip vaiko raida gali veluoti iki 5 metu...tad uzsieny i viska atlaidziau ziuri ir be reikalo nenervina. o pas mus tik skuba nuvertinti.


Butent...Man ta pati sake musu pediatre, kad cia mamos per daug skuba ir skubina vaikus. Uzsienyje net nekreiptu demesio i tokius dalykus, nes jie isaugami ir viska vaikai suspeja...ir atsiseda, ir atsistoja, bei visa kita.
Atsakyti
Paskaiciau ir nusiraminau smile.gif Mums jau 7 menesiai ir keturios dienos, savarankiskai dar pats neatsiseda, bet pasodintas trumpai, gal kokias 5 min., pasedi, toliau verciasi ant pilvo ir sliauzia atbulomis smile.gif ar stovi pastatytas, matyt jam idomiau negu sedeti smile.gif
Atsakyti
Pirmasis sunus 6men, antrasis 6,5 men 4u.gif
Atsakyti
Maniskis labai nori sestis nuo 3 men. buvom pas pediatre kai buvo link 5 menesiuku, tai pasake jokiu budu neleist sest kol nesueis 6 men. nes gali krypti stuburiukas blush2.gif Tai laukiu dar savaitele, kai bus 6 men tada ir bandysim blush2.gif
Atsakyti
Mano zuikiui greitai 5men. Kai ji keli uz rankyciu, jis galvytes nekelia o kelia tik uzpakaliuka ir nugaryte, lyg darytu tilteli. Kas jam galetu buti? Kai matinu tai traukiasi,rieciasi prie buteliuko, o kitaip galvytes nekelia.. verysad.gif Nors stacias galvyte laiko kuo puikiausiai. Gal kas susidurete su panasia problema? unsure.gif
Atsakyti