Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

QUOTE(anelra @ 2010 09 16, 15:09)
Na maniskei po tu masazu lyg ir taisosi. tongue.gif sako nieko tokio, veliau, bet vistiek ismoks.Raida truputi atsilieka.mes nuo gimimo iki 4 menesiu devejome freiko pagalvele, uztat ji su zemesniu tonusiuku.dabar lengviau prisitraukia.kada jau sedes, tada... 4u.gif  manau turetu veliau pradet ir vaiksciot smile.gif
Papildyta:
Tai pas jus labai zemas raumenu tonusiukas.ar masaziuku nelankete? O del sedejimo, tai viskas prasideda nuo sugebejimo atsisesti, tada vis ilgiau, ir ilgiau  galima ir issedeti...  4u.gif


Papildyta:
QUOTE(IlonaG @ 2010 09 19, 10:41)
Sveikos,
mano sūneliui jau 5 mėnesiai. Ar galiu vaiką vežiuot sportinuke pusiau sėdimoj padėty? Lopšyje jau senokai nebenori gulėt. Žiauriai nori sėdėti, jau senokai pats prisitraukia už rankyčių ir atsisėda. g.gif

sveika, mano vaikui 5 menesiai ir as koki menesi jau vezioju tokioj padety blush2.gif musu vezime yra specialios pagalveles kad vaikas nenuslystu i sona, nes jis gulimoj padety visai nemegsta nebent kai miega tada nuleidziu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auksinyte: 19 rugsėjo 2010 - 16:41
QUOTE(auksinyte @ 2010 09 19, 17:46)
Papildyta:

sveika, mano vaikui 5 menesiai ir as koki menesi jau vezioju tokioj padety blush2.gif  musu vezime yra specialios pagalveles kad vaikas nenuslystu i sona, nes jis gulimoj padety visai nemegsta nebent kai miega tada nuleidziu ax.gif




man masaziste sake, tokioj padeti jei nesedi dar tai apie 15 min. galima laikyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anelra: 19 rugsėjo 2010 - 22:04
QUOTE(anelra @ 2010 09 19, 23:02)
man masaziste sake, tokioj padeti jei nesedi dar tai apie 15 min. galima laikyti...

hmmm... g.gif idomu, bet realiai jei maoi vaikas rekia paguldytas tikrai neveziosiu taip, taisykles taisyklem bet galima padaryti ir isimti, zinoma kad tik vaikui nepakenktu 4u.gif
beje as jo valandom nevezioju jis apie pusvalandi pasedi o poto uzmiega ir as ji nuleidziu, manau labai jau ir nepakenkiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(auksinyte @ 2010 09 20, 10:50)
hmmm...  g.gif idomu, bet realiai jei maoi vaikas rekia paguldytas tikrai neveziosiu taip, taisykles taisyklem bet galima padaryti ir isimti, zinoma kad tik vaikui nepakenktu  4u.gif
beje as jo valandom nevezioju jis apie pusvalandi pasedi o poto uzmiega ir as ji nuleidziu, manau labai jau ir nepakenkiau g.gif



manau, kad mamos zino ka daro, vaikui nepakenks.as ir karts nuo karto padarau savaip proto ribose.del pusvalandzio vaikui nieko neatsitiks, jei jam nuo to geriau smile.gif
o beje, anksciau visi vaikai suejus 6 menesiams sededavo...Todel kad visi buvo ramstomi pagalvemis.as manau tikrai negerai..na bet ne vienas nenumireme smile.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anelra: 20 rugsėjo 2010 - 10:07
Nemanau, kad gali pakenkti toks veziojimas, juk vaikas ne sedi issitiese, o tik pusiau gulom. Ir vaikas vaikui nelugus - maniskis pats savarankiskai atsisedo sulaukes 5.5 menesio. Nuo 5 menesio dejo labai dideles pastangas kiekviena diena, kad atsisestu ir jam pavyko galop.
Atsakyti
Tai va..buvome siandien pas pediatra..pasidomejau, kaip del veziojimo sportinuke. Sake, kad pusiau sedimoj padety tikrai galima..svarbu, kad nugara atremta..zodziu, mes labai patenkinti, ypac mano Mazylis... vaziuoja ir zvalgosi smile.gif Ci info toms, kam dar aktualu smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2010 09 16, 09:42)
maniskis pradejo sedeti 12 men, jau dabar 14 men, bando , beveik pavyksta paciam atsisesti. beje, pastebejau, kad daugelis maiso_,,sedeti ''ir ,,atsisesti''(kai pats atsiseda is kurios nors padeties).mes viska darom veliau, ir tai karts nuo karto proceduru pagalba... bet dziaugiuosi, vis tik pasiekimai yra ir vaikutis tobuleja, kad ir pamazu...


Sveiki, jei nelisiu per giliai, noreciau daugiau suzinoti apie jusu vaikeli, nes mes taip pat dar nesedime, o esame beveik 9 menesiuku schmoll.gif gal galetumete placiau, jei ne cia, tai gal i az parasytumete. Kada pradejote laikyti galvyte? Mes labai veliau, gal tik 4 men.
Atsakyti
QUOTE(IlonaG @ 2010 09 21, 22:57)
Tai va..buvome siandien pas pediatra..pasidomejau, kaip del veziojimo sportinuke. Sake, kad pusiau sedimoj padety tikrai galima..svarbu, kad nugara atremta..zodziu, mes labai patenkinti, ypac mano Mazylis... vaziuoja ir zvalgosi smile.gif Ci info toms, kam dar aktualu smile.gif  thumbup.gif

atsiprasau,o cia tuo atveju,jei vaikas dar pilnai savarankiskai nesedi? g.gif nes mes jau sedim pacios,tai ir sportinuke vezu sedincia thumbup.gif
Atsakyti
Joa..cia aktualu tiems vaikuciams, kurie dar savarankiskai nesedi, kurie tik bando sestis..prisitraukia uz rankyciu ir sedasi, bet neislaiko pusiausvyros smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IlonaG @ 2010 09 21, 21:57)
Tai va..buvome siandien pas pediatra..pasidomejau, kaip del veziojimo sportinuke. Sake, kad pusiau sedimoj padety tikrai galima..svarbu, kad nugara atremta..zodziu, mes labai patenkinti, ypac mano Mazylis... vaziuoja ir zvalgosi smile.gif Ci info toms, kam dar aktualu smile.gif  thumbup.gif



na visoms vienodai to nepritaikysi.vieni vaikuciai tvirtesni, kiti tokio pat amziaus gleznesni.ne visi vienodai gali buti kokioje nors padetyje. reikia dometis individualiai. mirksiukas.gif
Atsakyti
maniski pradejau sodinti po trupucio tik sulaukus sesiu menesiuku, bet va dabar pusiausvyros nelaiko, tai pabandau pasodinti kokia minute pasedi ir virsta lotuliukas.gif tai pagalvem nezadu kamsyti jokiom, ateis laikas prades gal tvirciau sedet , nes po trupuciuka nori pats pasedet , tai pasipraktikuosim ir jau gal sedesim bigsmile.gif
Atsakyti
As tai netgi nematau prasmes nesedinti vaika sodinti ir dar apkamsyti pagalvemis. doh.gif Koks tikslas? Nuo to greiciau ismoks sedeti? Manau, tikrai ne. schmoll.gif Paprasciausiai reikia islaukti, kai vaikutis sustipres tada sedes ir galiausiai pats atsises. smile.gif
Atsakyti