Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

Mano manymu, svarbu ne kiekybe, o kokybe. Sedi tai sedi, bet ar taisyklingai, ar tiesiu stuburiuku?? Nemanau, kad 4.5-5men. kudikis sedi tvirtai ir graziai tiesia nugaryte. Cia nesiskaito sedejimas, jei vaikas susimetes i kupra, sulinkes. Na ir kas kad jis nori sestis...aisku, jaucia, kad stipreja...bet jis daug ko nori, bet ar galima, ar jam naudinga, pasverkime tai. Manau visada reikia islaukti ir niekur neskubeti, tai bus kur kas naudingiau vaikiukams.
Atsakyti
maniskis pirmiau ismoko stoveti tada sedeti hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikita_G @ 2010 09 08, 17:03)
maniskis pirmiau ismoko stoveti tada sedeti  hihihi.gif

Mano mazius kartu ir atsisedo, ir atsistojo. Bet realiai paziurejus, stovi geriau negu sedi. smile.gif
Atsakyti
Manajai greit 6 menesiai, bet dar nelabai rodo nora sestis.Kaip buna automobilineje keduteje, tada rieciasi i prieki, nori sest, o kai guli ji vartosi ant pilvo, atgal...uz rankyciu paimta prisitraukia, pati nebando sest.kinezeterapeute sake del zemesnio raumenu tonusiuko. Bet ateis laikas ir susitvarkys.o manksteles i nauda, daug kitokiu fintusu ismoko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anelra: 13 rugsėjo 2010 - 14:44
Mums irgi greit 6 men. bet maziuke nerodo didelio noro sedeti, taip pat sedint auto keduteje rieciasi... ax.gif
Atsakyti
Mums 6 menesiukai ir jau beveik sedi pats.Stengiasi,bet vistiek dar nukrypsta ir nuvirsta i sonus.O paimtas uz rankyciu tai jau senokai sedasi,kazkur nuo 5 men.O dabar jau paimtas uz rankyciu nebesiseda o is karto stojasi.Nors manau mazas dar ir negalima leisti taip daryt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anelra @ 2010 09 13, 15:43)
Manajai greit 6 menesiai, bet dar nelabai rodo nora sestis.Kaip buna automobilineje keduteje, tada rieciasi i prieki, nori sest, o kai guli ji vartosi ant pilvo, atgal...uz rankyciu paimta prisitraukia, pati nebando sest.kinezeterapeute sake del zemesnio raumenu tonusiuko. Bet ateis laikas ir susitvarkys.o manksteles i nauda, daug kitokiu fintusu ismoko smile.gif

Pas mano dukryte taip pat zemokas raumenu tonusas, jei dabar 7 su puse menesio ir tik kokia savaite dar kai ji pati atsisesti pradejo, dabar jau gana ilgai sededama zaidzia.Mums kinezeterapiaute sake, kad su zemesniu raumenu tonusu vaikai siek tiek veliau viska ismoksta 4u.gif
Atsakyti
mano manymu tai iki 6 mėnesio nereikia stengtis sodinti, o po to jau po truputį mokint reikėtų, jei vaikutis pats nesėda smile.gif
Atsakyti
maniskis pradejo sedeti 12 men, jau dabar 14 men, bando , beveik pavyksta paciam atsisesti. beje, pastebejau, kad daugelis maiso_,,sedeti ''ir ,,atsisesti''(kai pats atsiseda is kurios nors padeties).mes viska darom veliau, ir tai karts nuo karto proceduru pagalba... bet dziaugiuosi, vis tik pasiekimai yra ir vaikutis tobuleja, kad ir pamazu...
Atsakyti
QUOTE(Vera25 @ 2010 09 15, 13:46)
Pas mano dukryte taip pat zemokas raumenu tonusas, jei dabar 7 su puse menesio ir tik kokia savaite dar kai ji pati atsisesti pradejo, dabar jau gana ilgai sededama zaidzia.Mums kinezeterapiaute sake, kad su zemesniu raumenu tonusu vaikai siek tiek veliau viska ismoksta  4u.gif



Na maniskei po tu masazu lyg ir taisosi. tongue.gif sako nieko tokio, veliau, bet vistiek ismoks.Raida truputi atsilieka.mes nuo gimimo iki 4 menesiu devejome freiko pagalvele, uztat ji su zemesniu tonusiuku.dabar lengviau prisitraukia.kada jau sedes, tada... 4u.gif manau turetu veliau pradet ir vaiksciot smile.gif
Papildyta:
QUOTE(doremifasolasi @ 2010 09 16, 08:42)
maniskis pradejo sedeti 12 men, jau dabar 14 men, bando , beveik pavyksta paciam atsisesti. beje, pastebejau, kad daugelis maiso_,,sedeti ''ir ,,atsisesti''(kai pats atsiseda is kurios nors padeties).mes viska darom veliau, ir tai karts nuo karto proceduru pagalba... bet dziaugiuosi, vis tik pasiekimai yra ir vaikutis tobuleja, kad ir pamazu...



Tai pas jus labai zemas raumenu tonusiukas.ar masaziuku nelankete? O del sedejimo, tai viskas prasideda nuo sugebejimo atsisesti, tada vis ilgiau, ir ilgiau galima ir issedeti... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anelra: 16 rugsėjo 2010 - 14:07
Sveikos,
mano sūneliui jau 5 mėnesiai. Ar galiu vaiką vežiuot sportinuke pusiau sėdimoj padėty? Lopšyje jau senokai nebenori gulėt. Žiauriai nori sėdėti, jau senokai pats prisitraukia už rankyčių ir atsisėda. g.gif
Atsakyti
Mielos mamytės, būčiau labai dėkinga, jei atsakytumėte į kelis klausimus apie Jūsų vaikelio motorinę raidą ir kineziterapiją. Būsiu labai dėkinga!

www.manoapklausa.lt/apklausa/231624019/
Atsakyti