Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

Kiek žinau mergaites sodinti galima nuo 6 mėnesių, berniukus ankščiau, bet pažįstu vaikų mergaičių kurios sėdi jau nuo 4 mėnesių g.gif Mano mažylei 2,5 mėn. bet ji sėdint autokėdutėje jau kelia galvytę ir pečius, paguldom ant nugaros vis tiek bando galvytę kelti, o paskui pyksta kai neišeina ir mes nepadedam atsisesti rolleyes.gif Žinau kad dabar dar anksti jai sedėti, tai nuo kada jai jau padeti, kad galima bus atsisest? Nuo kada jūsų mažyliai pradėjo sedėti?







 ! 
viskas apie sėdėjimą vienoje temoje

1 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 03 sausio 2009 - 23:26
Pati pradėjo sėdėti 5 su puse, o norėjo sėsti turbūt nuo 3, bet niekas neleido vargšiukei lotuliukas.gif Laikydavom kartais pusiau sėdimoj padėty kaip auto kėdutėj ar naminėj kedutėj. Nereikia skubėti sodinti, nes stuburiukas dar silpnas mirksiukas.gif
Atsakyti
musu nuo 4 pradejo sestis, oi pykdavo kai nepadedavo gun_bandana.gif tai po truputi pusiau sedom leisdavom pabut, tai vel kaip ir nuo 5 men pati sedi kaip dama vacation4.gif dakatare nieko blogo tame neizvelgia, kekvienas vaikas skirtingai vystosi bet 4 men tai sulaukt reikia tikrai tikrai fitness4.gif friends.gif
Atsakyti
Mūsų irgi pyksta kai nepadedam doh.gif susiraukia ir barasi lotuliukas.gif bandau tada paaiškinti, kad mažiukė, jog reikia trupurį palaukti, bet ji neklauso visai į autokedutę neįmanoma pasodinti, nes kas minutę visa bando kėltis biggrin.gif Na kaip nors sulauksim ir mes bent 4 mėnesių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(je_lenka @ 2007 05 09, 16:50)
Kiek žinau mergaites sodinti galima nuo 6 mėnesių, berniukus ankščiau

pirmąkart apie skirtumus tarp lyčių dėl sodinimo skaitau cool.gif Gal galit tai kaip nors logiškai pagrįsti? Kad skubint per anksti nė vieno nereikia faktas, bet tai ir viskas
Atsakyti
mergaitėms rekomenduojama tik nuo 6 mėn, nes formuojasi gimda, geriau, kad nesedėtų, bet ką padarysi nepririši gi vaiko smile.gif
Atsakyti
Mes sodinome dukrytę nuo šešių mėnesių, iš pradžių trumpai, po to ilgiau. Vėliau pati kiek norėjo, tiek sėdėjo. Anksčiau, manau, neverta sodinti, na nebent pats vaikas atsisėstų.
Atsakyti
mes savarankiskai sedim nuo 7 menesiu, o bandyt gal nuo kokiu 4 pradejo, tik neleisdavau
Atsakyti
o koks skirtumas ar mergaitė ar berniukas doh.gif juk stuburiukas pas abu vienodas ...kartą aš autobusu važiavau su dukkrytę tai tokia babulkia man pradėjo aiškinti jog mergaičių negalima iki metų sodinti,nes atseit tada gimda nesivysto doh.gif

mano mergaitė pradėjo sėdėti šešių mėnesių,o pati išmoko atsisėsti iš gulimos padėties septynių mėn.,
Atsakyti
nu babulkos viska zino gi g.gif
Atsakyti
QUOTE(je_lenka @ 2007 05 09, 20:28)
mergaitėms rekomenduojama tik nuo 6 mėn, nes formuojasi gimda, geriau, kad nesedėtų, bet ką padarysi nepririši gi vaiko  smile.gif

Iš kur čia ištraukei, kad dėl to nesodint? Tai berniukam kiaušiukai formuojasi, gal išvis nesodint? Nesodinama dėl stuburiuko ir pan., o ne šito doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*Lina* @ 2007 05 09, 21:05)
...kartą aš autobusu važiavau su dukkrytę tai tokia babulkia man pradėjo aiškinti jog mergaičių negalima iki metų sodinti,nes atseit tada gimda nesivysto doh.gif

štai kas - bobutės lotuliukas.gif doh.gif O aš 9 mėn jau vaikščiot ėmiau (nors ir čia nereikia skubinti) ir atrodo ir išsivystė gimda. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sąvaržėlė @ 2007 05 09, 20:34)
Iš kur čia ištraukei, kad dėl to nesodint? Tai berniukam kiaušiukai formuojasi, gal išvis nesodint? Nesodinama dėl stuburiuko ir pan., o ne šito  doh.gif
Papildyta:

štai kas - bobutės lotuliukas.gif  doh.gif O aš 9 mėn jau vaikščiot ėmiau (nors ir čia nereikia skubinti) ir atrodo ir išsivystė gimda.  biggrin.gif

nu man irgi nesamone atrodo kad negalima sodint nes gimda neissivystys lotuliukas.gif mane nuo 4,5 men jau pastatyta prie sofos atloso laikydavo ir nieko ir gimda issivyste ir stuburas neiskrypes ir kojos tiesios, cia nuo vaiko stiprumo greiciausiai viskas priklauso
mano dukryte nuo dvieju menesiu nori sestis, bet dar neleisdavom baisu buvo, o dabar 6 menesiu sedi pati nelaikoma neparamstyta
Atsakyti