Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

mano dukrytei siandien 6men jau pati sedi,as tuiu savo nuomone zinot su gamta nepakovosi vieni anksciau kiti veliau mano sunus jau 9men vaiksciojo drasiai o kaip su dukra bus nezinau manau kiekvienam savomano mazoji ir jau 5men norejo lb sedet neduodawau ir ka vistiek 6men pati sedi ta va...
Atsakyti
Prisiskaiciau daug visokiu nuomoniu ir patyrimu.Taip,tikrai kiekvienam ateina savas laikas.Atrodo neimanomas dalykas,kad 4 men vaikutis pats atsisestu...o pasirodo taip buna.Mano mazyliui 5 menesiukai ir jis mielai ramiai guli lovytej ar savo zaislu kilimelyje ir net nebando sestis.Pasisuka i viena soniuka,pazaidzia su zaisliukais,pasisuka i kita soniuka vel kazka pasikrapsto.Jam taip gerai.Bet jei jau paimi i pusiau sedima padeti,tai jau rieciasi ir rodo nora sestis.Paimtas uz rankyciu taip pat noriai keliasi sedasi ir tuoj pat paleidzia mano pirstus is savo rankyciu.Aisku niekas dar neleidzia jam sedeti,tai tik trumpam paiskeliam i sedima padeti ir vel atsigulam.Tai gaunasi kaip ir mankstele tokia.O kada pats atsises,tai manau,dar ilgai reikes laukti. smile.gif
Atsakyti
na pas mane dar idomiau , vaikas ropoja visu greiciu, o atsisesti nemoka, bet stovi keturiom ir dar kelia viena koja i virsu, nu kaip balerina. doh.gif
Atsakyti
mano angeleliui 7 su puse men,pats sedi jau nuo 4,5men thumbup.gif rietes jau nuo 2,5men... atsistojo pats lovytei 5,5men., nuo nepilnai 6men.,jau kuo puikiausiai sliauzioja,kur tik ranka pasilaikyt taip ir atsistoja,o atsistojes eina,kartais net bando pasileist wub.gif zodziu,tikras stipruolis.. o kaip sako,galima,negalima,dar per anksti,arba per velai pradejo,man cia gryna nesamone.. kiekvienas vaikiukas viska daro pagal savo jegas ir nora.. kitas gali pradet sedet,sliauziot ir t.t.,pvz kokiu 6-7men,kitas tik metuku sulaukes.. smile.gif pasikartosiu,cia pagal vaikiuko jegas ir norus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhulikele: 03 rugpjūčio 2010 - 11:26
suneliui greit 7men bet sedet visai nenori smile.gif tai as jo ir neverciu, labiau patinkia jam sliauziot biggrin.gif labai judrus, vos ant ranku gali nulaikyt, tai manu nera per silpnas sedejimui... kiekvienas vaikas skirtingas ir tu paciu taisykliu taikyti manau negalima, jei pats atsiseda ar atsistoja, negi drausi ir neleisi mat pagal kazka tai per anksti? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimaa @ 2010 08 03, 13:35)
suneliui greit 7men bet sedet visai nenori smile.gif tai as jo ir neverciu, labiau patinkia jam sliauziot biggrin.gif labai judrus, vos ant ranku gali nulaikyt, tai manu nera per silpnas sedejimui... kiekvienas vaikas skirtingas ir tu paciu taisykliu taikyti manau negalima, jei pats atsiseda ar atsistoja, negi drausi ir neleisi mat pagal kazka tai per anksti? lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! Sorry kad cia truputi ne i tema, bet
turiu klausimeli: vaziuoju i mamu vasaros stovykla, as ir mano mazylis, gal kas dar nori prisijungti? nes nuolaida duoda kai su drauge vaziuoji, o mano draugės nei viena negali sad.gif
daugiau info siame puslapyje facebooke Mamų Stovykla
arba man i az smile.gif lauksiu ziniu!
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 08 03, 08:34)
na pas mane dar idomiau , vaikas  ropoja visu greiciu, o atsisesti nemoka, bet stovi keturiom ir dar kelia viena koja i virsu, nu kaip balerina. doh.gif

drinks_cheers.gif mamo tik atsiseda pats trumpap ir nestabiliai bet nores ir sedes thumbup.gif tik laiko reik drinks_cheers.gif
Atsakyti
musu mergytei 3 menesiai, kai sedziu ant sofos ir beveik gulsciom pasidedu dukryte ant pilvo ji vis rieciasi sestis doh.gif nuo pilvuko atsivercia atgal ant nugarytes, vartosi tai ant vieno 6oniuko , tai ant kito. 4u.gif
Atsakyti
mano mazytei ryt 3 me, ji tokia labai stiprute, ir jau rieciasi sest is visu jegu rieciasi ir bando sestis, aisku ji pasikelia vos vos biggrin.gif maziukui reikia leisti daryti tai ka jis nori o ne tai ko tevai nori, (turiu pavydzi mano drauge savo mazyle pati sodindavo vos 4 menesiu), manau tai yra klaida jei maziukas nori jis rodo pastangas jei ne kam daryti to ko dar jis nenori.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ibizulka @ 2010 09 02, 12:42)
mano mazytei ryt 3 me, ji tokia labai stiprute, ir jau rieciasi sest is visu jegu  rieciasi ir bando sestis, aisku ji pasikelia vos vos  biggrin.gif  maziukui reikia leisti daryti tai ka jis nori o ne tai ko tevai nori, (turiu pavydzi mano drauge savo mazyle pati sodindavo vos 4 menesiu), manau tai yra klaida jei maziukas  nori jis rodo pastangas jei ne kam daryti to ko dar jis nenori.. thumbup.gif

drinks_cheers.gif Negalima vaikelio sodint per prievarta, kamsyt pagalvemis ir panasiai. Taip tik susizalos stuburiukas. Kai ateis laikas, jis pats ta parodys smile.gif
Musu dukryte taipogi riestis, rodyti nora sedeti pradejo budama apie 2,5 - 3 menesiuku. Dabar jai jau 4,5 ir padavus rankytes kaip mat atsiduria sedimoje padetyje. Zinoma dar sedet paciai neleidziame, palaikome kelias sekundes ir atgal guldom i pusiau sedima ar gulima padeti, bet manau jau neuzilgu grozesimes pacios nuostabia sedesena smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Destiny81: 02 rugsėjo 2010 - 15:54
QUOTE(orile1 @ 2010 07 27, 15:27)
zinot su gamta nepakovosi

visiškai prtariu smile.gif
Atsakyti