Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

QUOTE(doremifasolasi @ 2010 06 05, 00:01)
mano 10 mėn, pats dar nepasėdi verysad.gif  vartytis neseniai pradėjo tik. labai daug sirgom, žemas tonusas verysad.gif


Pas mus ir žemas tonusiukas ir ant pilvuko dar neapsiverčia, atrodo tiek nedaug trūksta, bet viena rankytė maišo lotuliukas.gif

QUOTE(mamamia* @ 2010 06 05, 22:26)
Vaikai neauga pagal grafikus smile.gif Kiekvienam savas laikas. Nors ir as buvau issigandusi, kad cia paskaicius mamu vaikuciai ir 3men apsivercia, o mano ji tik 5 pirma karta ant pilvuko apsiverte. Dabar i viska ramiai ziuriu, ir zinau, kad anksciau ar veliau ji tai padarys smile.gif
Tai gal galima butu masaziste i namus pasikviesti? Sava aplinka visgi butu mazyliui, O gal pati pabandykyte daryti namie masaziukus  4u.gif


Manasis dar 7mėn neapsivercia ant pilvuko. Gavom 3 masažiukus,va vakar darė paskutinį kartą nu ir nežinau ar jau nuo tų trijų kartų mums čia padėjo, kad šiandien jau išsėdim 15- 30sekundžių thumbup.gif prieš tai išvis nepasėdėjo, iškart griūdavo ant šono
Atsakyti
Mano mazasis pradejo vartytis budamas be vienos savaiteles 4 menesiuku smile.gif O pats atsisedo per savo 4 menesio gimtadieni smile.gif Dabar keliaujam i 5 menesi, tai bandom sliauzioti smile.gif
Atsakyti
Mum 5 men ir 3 savaites ,verciames labai greit i abi puses , is pradziu pradeja vartitis o atgal nemokejo sugrizti ant nugarytes ,taip ir uzmigdavo ant pilvuko .
O siandien nepanoro valgiti guledamas , pabandziau pasodinti ir visa kosyte suvalge biggrin.gif zvalgesi , zvalgesi ir lekstute patustejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamamia* @ 2010 06 06, 11:38)
Bet juk ne visi vaikai ropoja  blink.gif  Kai kurie praleidzia si etapa. O kodel jums negalima ropoti, jai nepaslaptis 4u.gif

mums kaip tik reikia ropoti, stotis is kart negalima, nes dar karteli pasikartoju, kai esame sedinukes, tai gimem su vieno klubelio defektu,,,isnyrimo aciu D nebuvo, bet paklaida 1%, nesiojome itvara, dabar sako kaip ir susitvarke, tad negalima is karto stotis, kad vel nebutu kaip buve,,,,reikia dar leisti jam normaliai sugyti
Atsakyti
Skirtingai vaikai pradeda sestis
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 06 05, 20:53)
matai kekvienas nukrypimas nuo grafiko man iskart blogas mintis kisa, o ir gydytojai taip pat, na bet matau situacija jau sparciai gereja, blogiausia kad mes i mankstas negalime eiti, nes maniske baisiai klykia jose.


kas cia per grafikas schmoll.gif kudikiai juk ne pagal viena standarta eina, juk nesustampuoti kaip fabrike leles schmoll.gif kiekvienas savo laiku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liudaskamilana @ 2010 06 16, 19:25)
Mum 5 men ir 3 savaites ,verciames labai greit i abi puses , is pradziu pradeja vartitis o atgal nemokejo sugrizti ant nugarytes ,taip ir uzmigdavo ant pilvuko .
O siandien nepanoro valgiti guledamas , pabandziau pasodinti ir visa kosyte suvalge  biggrin.gif zvalgesi , zvalgesi ir lekstute patustejo  thumbup.gif
O aš net nežinojau, kad košyte galima maitinti gulintį vaiką. g.gif Aš tai kėdutę turiu, ten nugarėlės padėtys reguliuojamos. Tai kol normaliai nemokėjo mano vaikai sėdėti, maitindavau pasodinusi į truputį atloštą padėtį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eureka: 17 birželio 2010 - 07:40
Mums buvo 6 mėn ir gydytoja nustebo, kad dar nesėdi: "laikas jau laikas būtų" doh.gif
Pas neurologą išsiuntė smile.gif
Kol nuėjom ir išmoko smile.gif 7 mėn proga atsisėdo pati, ištiesė nugarytę ir sėdi. Kai nusibosta ir nuropoja į kitą trobos galą smile.gif
Skubina tie daktarai neaišku ko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eda9 @ 2010 06 17, 14:09)
Mums buvo 6 mėn ir gydytoja nustebo, kad dar nesėdi: "laikas jau laikas būtų" doh.gif
Pas neurologą išsiuntė smile.gif
Kol nuėjom ir išmoko smile.gif 7 mėn proga atsisėdo pati, ištiesė nugarytę ir sėdi. Kai nusibosta ir nuropoja į kitą trobos galą smile.gif
Skubina tie daktarai neaišku ko unsure.gif

na mums men gale bus 8 m. dar nesedim, tai nenustebo gydytoja, nu ir kas sako...
Atsakyti
atsisėda nebent isikibes arba jai kojas kur užkiša arba palaikom.. bet sedėt tai sėdi puikiai.. ropot ropoja atsistoja isikibes.. bet va atsisėsti pačiam nepavyksta.. Turbūt greičiau vaikščiot išmoks nei atsisėst... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2010 06 17, 08:36)
O aš net nežinojau, kad košyte galima maitinti gulintį vaiką.  g.gif  Aš tai kėdutę turiu, ten nugarėlės padėtys reguliuojamos. Tai kol normaliai nemokėjo mano vaikai sėdėti, maitindavau pasodinusi į truputį atloštą padėtį.


Mums paduovanojo kedute is geresniu, bet ji tik pasidaro auksciau -zemiau ,o nugarele neatsilosia schmoll.gif , o gal nemoku ja atlenkti g.gif ?
Be to ji labai dar didele mums ,mes labai lenkiames i prieki ir nieko neisena pamaitinti , tik tarp pagalviu pasodinu tada okey .
Atsakyti
QUOTE(liudaskamilana @ 2010 06 20, 13:45)
Mums paduovanojo  kedute is geresniu, bet  ji tik  pasidaro auksciau -zemiau ,o nugarele neatsilosia  schmoll.gif , o gal nemoku ja atlenkti  g.gif ?
Be to ji labai dar didele mums ,mes labai lenkiames i prieki ir nieko neisena pamaitinti , tik tarp pagalviu pasodinu tada okey .

g.gif turėtų jūsų kėdutė atsilenkti... pažiūrėkit, gal tiksliau ranka paieskokit uz nugarėlės tokios daikciuko, kurį patraukus į viršų, turėtų reguliuotis padėtis... bent mūsų taip reguliuojasi...
Atsakyti