Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

QUOTE(renatuxaass @ 2010 06 04, 18:04)
na va nuraminot mane, nes as jau visai issigandus buvau, cia visi tokie greituoliai, mes 8men ir neropojom, o atsisesti tai irgi sunkiai patiems sekdavosi,nors pasodinti ir gerai sededavom, gydytoja jau buvo uzsiminusi apie negerus dalykus, o dar i masazus ji nesileidavo, nes klykdavo epr juos, bet po menesio ropot pradejom patys ir be masazu, ir atsisesti ismokom is ropojimo padeties ir is stovejimo padeties, is gulimos tik isikabinus arba pasiramstant.mums katik 10men. suejo, sekmes ir jums, einat i masazus, viskas bus greiciau, nereiks gal 10men laukti.

kad ir reikes laukti palauksime biggrin.gif mes esame sedinukes, tai 9men sedejom pilvuke, tai dabar musiau geriau guleti,,,kiekvienas vaikas yra skirtingas, bet viskas savo laiku, ateis ir i musu kiema svente wub.gif
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2010 06 04, 23:01)
mano 10 mėn, pats dar nepasėdi verysad.gif  vartytis neseniai pradėjo tik. labai daug sirgom, žemas tonusas verysad.gif

nepasiduokit blogoms mintims, mes ir daug sirgom del astmos, manau del to veliau nei pirmoji viska darom,bet viskas atsistos i savo vietas, dirbkit patys ir masaziuku su mankstu gal ir papildomai dasipirkti nes tiek kiek valstybe duoda jauciu neuzteks 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*JMD* @ 2010 06 05, 20:28)
kad ir reikes laukti palauksime biggrin.gif mes esame sedinukes, tai 9men sedejom pilvuke, tai dabar musiau geriau guleti,,,kiekvienas vaikas yra skirtingas, bet viskas savo laiku, ateis ir i musu kiema svente wub.gif

matai kekvienas nukrypimas nuo grafiko man iskart blogas mintis kisa, o ir gydytojai taip pat, na bet matau situacija jau sparciai gereja, blogiausia kad mes i mankstas negalime eiti, nes maniske baisiai klykia jose.
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 06 05, 22:53)
matai kekvienas nukrypimas nuo grafiko man iskart blogas mintis kisa, o ir gydytojai taip pat, na bet matau situacija jau sparciai gereja, blogiausia kad mes i mankstas negalime eiti, nes maniske baisiai klykia jose.

Vaikai neauga pagal grafikus smile.gif Kiekvienam savas laikas. Nors ir as buvau issigandusi, kad cia paskaicius mamu vaikuciai ir 3men apsivercia, o mano ji tik 5 pirma karta ant pilvuko apsiverte. Dabar i viska ramiai ziuriu, ir zinau, kad anksciau ar veliau ji tai padarys smile.gif
Tai gal galima butu masaziste i namus pasikviesti? Sava aplinka visgi butu mazyliui, O gal pati pabandykyte daryti namie masaziukus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamamia*: 05 birželio 2010 - 21:27
QUOTE(renatuxaass @ 2010 06 05, 21:53)
nepasiduokit blogoms mintims, mes ir daug sirgom del astmos, manau del to veliau nei pirmoji viska darom,bet viskas atsistos i savo vietas, dirbkit patys ir masaziuku su mankstu gal ir papildomai dasipirkti nes tiek kiek valstybe  duoda jauciu neuzteks 4u.gif
Papildyta:

matai kekvienas nukrypimas nuo grafiko man iskart blogas mintis kisa, o ir gydytojai taip pat, na bet matau situacija jau sparciai gereja, blogiausia kad mes i mankstas negalime eiti, nes maniske baisiai klykia jose.

o mes va kazkaip siltai priimam masazyste viena, o kur einam pas antra, tai jei ji nelabai patinka, bet nieko susikalba biggrin.gif manau daug kas ir nuo aplinkos priklauso kur ejome specialei i vaiku centra, tai ten speciailiai vaikams kambarys,,o kur dabar eisime vel. tai ten masazuoja suaugusius,,,ir manau, kad labi dar daug priklauso nuo masazystes,,,,as ir labai emiau i galva, labai jaudinuosi, kad negerai kazkas,,,bet pamazu susitaikiau, kad ateis laikas ir prades,,,mums dabar svarbiausia yra ismokti ropoti, nes mums negalima iskart stotis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*JMD* @ 2010 06 05, 23:39)
o mes va kazkaip siltai priimam masazyste viena, o kur einam pas antra, tai jei ji nelabai patinka, bet nieko susikalba biggrin.gif  manau daug kas ir nuo aplinkos priklauso kur ejome specialei i vaiku centra, tai ten speciailiai vaikams kambarys,,o kur dabar eisime vel. tai ten masazuoja suaugusius,,,ir manau, kad labi dar daug priklauso nuo masazystes,,,,as ir labai emiau i galva, labai jaudinuosi, kad negerai kazkas,,,bet pamazu susitaikiau, kad ateis laikas ir prades,,,mums dabar svarbiausia yra ismokti ropoti, nes mums negalima iskart stotis unsure.gif

Bet juk ne visi vaikai ropoja blink.gif Kai kurie praleidzia si etapa. O kodel jums negalima ropoti, jai nepaslaptis 4u.gif
Atsakyti
Svekos mamytes mums 5 men ir 14 dienu , mes dar patys nesedim bet labai norim , meginu sodinti po 20 minucu bet labai pavargsta . Mums labai sunku laikyti galvyte ,laksto i visas puses , ar tai normalu ? Sedeti del to irgi sunku nes virstam ,kur galtyte net ir virstam .
Atsakyti
QUOTE(liudaskamilana @ 2010 06 06, 13:29)
Svekos mamytes mums 5 men ir 14 dienu , mes dar patys nesedim bet labai norim , meginu sodinti po 20 minucu bet labai pavargsta . Mums labai sunku laikyti galvyte ,laksto i visas puses , ar tai normalu ? Sedeti del to irgi sunku nes virstam ,kur galtyte net ir virstam .

tai kad labai anksti jūs čia užsimanėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamamia* @ 2010 06 05, 21:26)
Vaikai neauga pagal grafikus smile.gif Kiekvienam savas laikas. Nors ir as buvau issigandusi, kad cia paskaicius mamu vaikuciai ir 3men apsivercia, o mano ji tik 5 pirma karta ant pilvuko apsiverte. Dabar i viska ramiai ziuriu, ir zinau, kad anksciau ar veliau ji tai padarys smile.gif
Tai gal galima butu masaziste i namus pasikviesti? Sava aplinka visgi butu mazyliui, O gal pati pabandykyte daryti namie masaziukus  4u.gif

aisku visi vaikai skirtingai auga, bet jau tokia galutine riba yra, kaip kad vaikscioti iki 14men, sedeti tai ent nezinau,nes ziuriu cia skirtingai rao.
su masazais viskas tvarkoje, einam patenkinti, bet va su mankstom ne, bijo tu visu guminiu kamuoliu, mes ir namie toki turim, sakau namie bandysiu pratinti, bet bijo baisiausiai to kamuolio, pamato is tolo bega. vakar nuveziau i Zioga, nezinau ar kekvienam mieste jie yra, na visokiuose didziuosiuose prekybos centruose yra, tai kol didzioji ten davesi, ir mazike biskeli bandziau mankstinti, bande issilaikyti ant to priuciamo kur sokineti, o i kamuoliukus imesta irgi bijojo 4u.gif statyti mum ir sake negalima, na ji lovyteje pati atsistoja ir jau aplink po biskeli eina, tai gal nieko tokio kad kartais as ja irgi uz ranku patampau, bandau pavesti, nors ir nelabai iseina g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatuxaass: 06 birželio 2010 - 13:46
sunui 9 men eina. bando sestis pats
Atsakyti
na manau,kad visi vaikuciai skirtingi.maniskis pradejo sedet paskutine sesto menesio savaite, o pats atsisedo 8 menesiu,kai pradejo ropoti smile.gif
Atsakyti
abu mano vaikai pradėjo sėdėtii nuo 5,5 mėn. O vat pačiam atsisėsti jaunėliui pradėjo pavykti tik dabar (9,5mėn)- paprstai sėdasi, kai guli ant pilvo.
Atsakyti
priklauso nuo vaiko. maniskis 4 men jau pats ismoko atsistoti keturiom,tik kad niekaip neiseidavo kojites ir rankyte perkelt, tai stovejo, siubavo ir pyko biggrin.gif , 5 men ir 1 diena ismoko sliauziot, o per sekanti menesi ismoko pats atsistest, atsistot laikantis uz baldu. o jau 9 dare pirmus savarankiskus zinksnelius. bet cia daugiau isimtis nei taisykle.
Atsakyti