Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

Mielos mamytes, baikit gasdintis ir gasdinti kitas... biggrin.gif As pati klausiau ankstyvios rebilitacijos gydytojos, iki kada vaikas turi sedeti ir pan., tai man ji pasake, maziau vaikytis "mados" ir ziureti i kita mamas, kai jos giriasi savo vaikais, neva tai 5-6men. jau pats sedi ir pan. Kol vaiko stuburiukas nera tiesus, kol vaikas puikiai nesivarto jam ir "nepriklauso" sedeti. Neskubekim, jie tikrai atsises, ir atsises tada, kai net pacios nesitikesim. mirksiukas.gif O kudikiams sedejimo norma yra iki 10men. mirksiukas.gif
Be to, jei vaikiukas tvirtai nesedi, arba per anksti sodinamas i sportini vezimeli, atseit jis greiciau atsises ir pan., tai jam krypsta stuburiukas ir krutines lasta. Tai apsunkina sirdeles veikla ir kvepavima. Todel manau, palukekim, apsisarvuokim kantrybe ir atsises musu mazuliai patys, kai pajus, kad jau sustiprejo ir gali sedeti. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(taiga@123 @ 2010 05 26, 15:12)
pries17 metu daktarai sodint griestai neleido iki 6 menesiu dukros,kadandi mergaitem gimda formuojasi g.gif o ji jau sedejo nuo 4,5 atsimenu verkdavo kai guldydavau.vargas buvo su tuo sedejimu.o dabar jau naujagimi sodinam i kedutes ir nekenkia g.gif


Lygiai tas pats isliko ir dabar, tik kad dabartines mamos labai jau skuba ir nori is tu kudikiu padaryti "vunderkindus". lotuliukas.gif O kai viena drauge pasigiria kitai, kad va, mano vaikas jau sedi, stojasi ir pan., tai kaip atsiliksi, stengiasi ir ta ana savo vaika skatinti kuo anksiau sestis. doh.gif Anksti pradedamos sodinti gali ne naudos, o daugiau zalos vaikiukui pridaryti, taigi, manau nera kur skubeti. Uztat kuo toliau, tuo daugiau vyresniems ir mokyklinio amziaus vaikams visokie stuburo iskrypimai ir pan., o del ko...del to, kad viskas daroma per anksti, padaroma zala, kuria veliau istaisyti yra daug sunkiau. unsure.gif
Atsakyti
pats neatsisėda nebent kojas prilaikau, o aš ir nesodinu.. vežime kai būna, tai ten yra kur kojas užkišti tai užkiša atsisėda ir tada sėdi žaidžia sau.. vakar net ir atsistojo vežime.. vos neiškrito taip isikandau, dabar visada prisegu butinai... doh.gif bet užtai jau ropoja kur tik nori.. girdėjau šeip kad pradžiai turėtu atsisėsti tik tada ropoti.. g.gif
Atsakyti
Mamytes, nereikia maisyti savarankisko sedejimo ir atsisedimo. Siaip kineziterapeute sake, kad pirmiausia ismoksta sedeti pasodintas (nuo 6 men. ir veliau), t.y. laikyti pusiausvyra, o tik veliau patys atsiseda, kas dazniausiai nutinka kai vaikutis pradeda ropoti.
Mano pupa pries pora dienu pradejo laikyti pusiausvyra ir po truputi pati neprilaikoma pasededavo is pradziu keliolika sekundziu, bet kasdien vis daugiau ir siandien jau pati neleidau jai sedeti ilgaiu kaip 5 min. bigsmile.gif
Vezime ir maitinimo kedej kol kas pusiau sedom-pusiau gulom, nenoriu to maziuko stuburiuko apkrauti.
Atsakyti
Mes kol kas nesedim ir nenorim g.gif Na savaip sedim bigsmile.gif Atsiklaupia ir tada uzpakali padeda. Arba ant vienos slaunies sedi ranka pasiremusi. O jei duodi rankas, kad atsisestu, tai atsistoja. Pasodinta sedi tik atsiremusi. Kol kas nepasiremus neislaiko ligsvaros. Bet siaip labai stipri ir judri mergyte, isdarineja visokius akrobatinius triukus bigsmile.gif todel kol kas nepergyvenu, kad nesedi, tikriausiai neatejo dar laikas g.gif
Atsakyti
sveikutes mamytes ir angeliukai,,,mano princese tik sedi kai pasodini pati nebando nei sest, nei ropot,,,tinginiuke,,lankome masaziukus, bet dar rezultato nematome schmoll.gif niu, bet tikimes, kad viskas gerai pas mus, gal tiesiog tinginiukes esame,,,kam bandyti sestis jeigu yra kas pasodina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*JMD* @ 2010 06 04, 15:50)
sveikutes mamytes ir angeliukai,,,mano princese tik sedi kai pasodini pati nebando nei sest, nei ropot,,,tinginiuke,,lankome masaziukus, bet dar rezultato nematome  schmoll.gif  niu, bet tikimes, kad viskas gerai pas mus, gal tiesiog tinginiukes esame,,,kam bandyti sestis jeigu yra kas pasodina biggrin.gif

na va nuraminot mane, nes as jau visai issigandus buvau, cia visi tokie greituoliai, mes 8men ir neropojom, o atsisesti tai irgi sunkiai patiems sekdavosi,nors pasodinti ir gerai sededavom, gydytoja jau buvo uzsiminusi apie negerus dalykus, o dar i masazus ji nesileidavo, nes klykdavo epr juos, bet po menesio ropot pradejom patys ir be masazu, ir atsisesti ismokom is ropojimo padeties ir is stovejimo padeties, is gulimos tik isikabinus arba pasiramstant.mums katik 10men. suejo, sekmes ir jums, einat i masazus, viskas bus greiciau, nereiks gal 10men laukti.
Atsakyti
maniskei beveik 6men taip norim sedet kad net baisu tongue.gif siaip jau 3men rietesi kad tik atsisest,ar yra panasiu vaikuciu kurie ziauriai noretu sedet? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ERDNI1 @ 2010 06 04, 23:37)
maniskei beveik 6men taip norim sedet kad net baisu tongue.gif siaip jau 3men rietesi kad tik atsisest,ar yra panasiu vaikuciu kurie ziauriai noretu sedet? bigsmile.gif

Manau, kad taip yra visiems vaikams. Kiek paskaitau cia SM tai beveik visi vaikuciai rieciasi atsisesti.
Atsakyti
mano 10 mėn, pats dar nepasėdi verysad.gif vartytis neseniai pradėjo tik. labai daug sirgom, žemas tonusas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2010 06 04, 23:01)
mano 10 mėn, pats dar nepasėdi verysad.gif  vartytis neseniai pradėjo tik. labai daug sirgom, žemas tonusas verysad.gif


Isivaizuoju kaip Jums neramu... unsure.gif Musu suneliui greit 6 menesiai, bet po kol kas tik meginam sestis. Zinoma, nesedi, neislaiko lygsvaros, buna suglebes, nors sestis nori labai. O ir sodinti nesodinu. Vieninteliai musu pasedejimai, tai vibrokeduteje ir viskas. Musu raumenu tonusas irgi zemas, todel lankome masaziukus.
Kaip minejo gydytojai, kad geriausia masazai mankstos yra tada, kai juos pradedame kuo anksciau (nuo 2men. idealiausiai). Taciau mankstinantis, masazuojant vaikiuku raumenu tonusas atsistato. Mes patys kiek gydytoju praejom, tai visi teigia ta pati, kad augant ir stiprejam, stipres raumenys ir vaikiukas atsises. Taigi laukiam tos isganingos dienos, kai taip ir bus. bigsmile.gif
Be to, kinezeterapeute minejo, kad vaikiukus mankstom ir masazais atsato mazdaug iki 1m3men -1m5men., taigi, dar turite laiko. mirksiukas.gif Nenusiminkite, viskas bus gerai. Linkiu Jusu vaikiukui kuo greiciau sustipreti, tada net nepastebesite, kai jusu stebuklas atsises ir Jus nudziugins. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tekantisaule: 05 birželio 2010 - 14:50
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 06 05, 16:49)
Isivaizuoju kaip Jums neramu...  unsure.gif Musu suneliui greit 6 menesiai, bet po kol kas tik meginam sestis. Zinoma, nesedi, neislaiko lygsvaros, buna suglebes, nors sestis nori labai. O ir sodinti nesodinu. Vieninteliai musu pasedejimai, tai vibrokeduteje ir viskas. Musu raumenu tonusas irgi zemas, todel lankome masaziukus.
Kaip minejo gydytojai, kad geriausia masazai mankstos yra tada, kai juos pradedame kuo anksciau (nuo 2men. idealiausiai). Taciau mankstinantis, masazuojant vaikiuku raumenu tonusas atsistato. Mes patys kiek gydytoju praejom, tai visi teigia ta pati, kad augant ir stiprejam, stipres raumenys ir vaikiukas atsises. Taigi laukiam tos isganingos dienos, kai taip ir bus.  bigsmile.gif
Be to, kinezeterapeute minejo, kad vaikiukus mankstom ir masazais atsato mazdaug iki 1m3men -1m5men., taigi, dar turite laiko.  mirksiukas.gif  Nenusiminkite, viskas bus gerai. Linkiu Jusu vaikiukui kuo greiciau sustipreti, tada net nepastebesite, kai jusu stebuklas atsises ir Jus nudziugins.  4u.gif

ačiū už palinkėjimus ir padrąsinimus. Taip pat stiprybės jums ir sveikatos jūsų vaikučiui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ERDNI1 @ 2010 06 04, 22:37)
maniskei beveik 6men taip norim sedet kad net baisu tongue.gif siaip jau 3men rietesi kad tik atsisest,ar yra panasiu vaikuciu kurie ziauriai noretu sedet? bigsmile.gif

Mano sunus savarankiskai atsisedo 5.5 menesio, isseda visai ilgai. 6 men. ir poros dienu pats savarankiskai atsistojo. Jis yra labai fiziskai tvirtas vyrukas, jau truputi ir paropoja.
Atsakyti