Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

mano dukryte nuo 3.5men vis sestis nori dabar mum 4men 25d kai uz rankyciu laikau sedi bet pati dar ne vistiek viskas ateis su laiku vieni anksciau kiti veliau mano brolio sunus tik nuo 6.5men pradejo sestis 4u.gif
Atsakyti
Mano sunus bande sestis nuo 4.5 men., pats savarankiskai atsisedo 5.5 men. Dabar zaidzia vien tik sededamas, jam labai patinka sedeti, ideda nemazai pastangu, kad nukrites i sona , vel atsisestu, stengiasi, puskuoja, kai ilgai nesigauna, praso mamos pagalbos smile.gif, bet dazniausiai gaunasi paciam atsisesti.
Atsakyti
mano mszajai 7men, pasodinta sedi tvirtai ir zaislus pasiema ir kojas pajudina ir issilaiko nenugriuvus, bet pati dar neatsiseda, smile.gif
Atsakyti
sveikos, nezinau gal kvailas klausimas bet paklausiu, kaip turi atsisesti 9, beveik 10men vaikas, mane neramina tai kad is gulimos padeties mes neatsisedame, nebent padavus ranka prliaikant, arba bent kojas palaikius, tada ji pasiremia su rankyte, o atsiseda ji visada apsiversdama ant pilvo po to is ropojimo padeties atsiseda, ar cia normalu ar tokio amziaus vaikas jau gerai ir is gulimos padeties turi atsisesti?
Atsakyti
QUOTE(agule @ 2010 05 27, 19:40)
mano mszajai 7men, pasodinta sedi tvirtai ir zaislus pasiema ir kojas pajudina ir issilaiko nenugriuvus, bet pati dar neatsiseda, smile.gif


Na mums iki 7mėn ne tiek daug ir liko, bet vaikas visai pats nesėdi. Kai pasodini griūna į priekį. Biški jau mane tai neramina, ar čia normalu? Eisim kitą savaitę dėl masažiukų, žiūrėsim gal pamokins mane kaip stiprinti vaikiuko raumenukus.
Atsakyti
mums 8 men. bus birzelio pabaigoje, bet ne sedi nei kiek, bet gali sliauzti, visaip sukasi aplink save. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuliaX: 01 birželio 2010 - 13:14
Mums 6,5 men, pats dar neatsiseda, o pasodintas pasedi siek tiek, labai jau jam dar sunku islaikyti lygsvara, ir griuna i sona 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kinezeterapeute sake, kad normalu, kad vaikas 7 men pats atsisestu nuo sono, tai va laukiam vis , stiprejam, gal ne 7men, bet 7,5 manau tikrai jau pajegsim tai padaryti 4u.gif smile.gif
Atsakyti
pats atsiseda ir sedi tvirtai nuo 7.5men
Atsakyti
mano maziui 6.5 men ir jis pats neatsiseda, pasodintas pasedi, kai gauna kur isitveri is pusiau gulimo padeties atiseda, arba kai gali kur pasilaikyti, mielai pasedi, bet siaip noru sedeti netryksta smile.gif

musu pediatre Jam skyre manksta ir masazus, kad greiciau pats atsisestu, pasak kineziterapiautes nedaug truksta, kad atisestu, tai as viliuosi, kad po kokio menesiuko nudziugins mane biggrin.gif
Atsakyti
Pati atsisėda, bet pasėdi labai trumpai. O aš visai neskubinu, atsisės, kai norės, nors sakė, kad reiktų neurologui jau pasirodyti smile.gif Užtat visas vaiko gyvenimas ant pilvo nuo pirmų dienų. Ir ropoti išmoko greičiau nei sėdėti smile.gif
Atsakyti
mano mazyliui tik 2.5men, o jau labai su vaikuciu vargstu smile.gif jis jau nuo pusiau gulimos padeties sugeba atsisesti, tik zinoma neilgai pasedi. jei visai gilom paguldau tai kelia galva ir lenkias per krutine! buvom pas daktarus ir isvada, kad raumenuku tonusai NEPADIDINTI. gydytoja taip pat turi itarima, kad vaikui gali dantukas pradet kaltis, nes danteneles gerokai paburkusios. toks ankstyvas vaiko vystymasdis atrodo keistas, bet gydytoja sake, kad visko gali buti, buna gi ir isimciu.
Atsakyti
maniskis 7.5men sedi, bet labai ilgai neissedi, nugriuna. priklauso nuo jo nuotaikos, noro. buna kad sedi jis pusvalandi, o kartais po keliu minuciu bum ir ant sono ir saukia kad pakelciau lotuliukas.gif . 6aji menesi tai tik minute pasedejo, kuo tolyn tuo ilgiau lygsvara nulaiko. o pats neatsiseda schmoll.gif yra stambus- 12kg sveria, raumenukai silpni pagal jo kaulus (mase)-taip sake pediaatre musu, bet bando, guledamas ant sono keliasi, israudonuoja besistengdamas, taciau nepavyksta ir supyksta. biggrin.gif
Atsakyti