Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

Na idomus daiktas ta kedute g.gif tik as tai kazkodel abejoju, nes nuo 3 men klubai nesusiformave ir nesukauleja ypac mergaitems per anksti pasodinus gali tureti itakos ir ateityje pvz. gimdant... verysad.gif mano 4 menesiuku jau riaciasi patinka pasedeti tik as sodinsiu kai jau pati atsises thumbup.gif
Atsakyti
NIEKO SAU, NA SIAIP IKI 6 MEN SAKO NELABAI GALIMA JOG SEDETU, BET MANO PAZISTAMA NUO 4 MEN SODINU...IR NIEKO, BET 2,5 MANAU ANKSTOKA, NET NZN KA CIA PATART, TIKRAI REIK SU GYDYTOJU TARTIS
Atsakyti
sveikutes, mano vaikucui6 men bet pats nei nori nei sedi, daktare liepe manksteles daryti kad sedet noretu ,bet juk as manau kad kada vaikiukas nores tada jau atsises g.gif
Atsakyti
QUOTE(arijandas @ 2010 04 29, 11:12)
sveikutes, mano vaikucui6 men bet pats nei nori nei sedi, daktare liepe manksteles daryti kad sedet noretu ,bet juk as manau kad kada vaikiukas nores tada jau atsises g.gif

drinks_cheers.gif mano pirmoji panelė tvirtai ir savarankiškai sėdėjo tik 9mėn., o antroji dar ir dabar - 7mėn. nuvirsta, neišsilaiko. Viskam savas laikas 4u.gif
Atsakyti
Pats atsisėda ir sėdi - visškai skirtingos sąvokos. Mano abu riestis, norėdami atsisėsti, pradėjo apie 3 mėnesį. Tačiau jiems abiems leidau sėdėti nuo 6 mėnesių. Buvo, kad pora dienų pasodinti pasvyruodavo, o paskui su kiekviena diena tvirčiau ir ilgiau sėdėdavo. Mano vyresnėlis pats atsisėdo iš ropojimo padėties apie 6,5 mėn., o jaunėlis-8 mėnesių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eureka: 29 balandžio 2010 - 12:04
pats be niekieno pagalbos atsisest ismoko 8 menesiu ir keliu dienu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ciku_caku @ 2010 04 29, 16:25)
pats be niekieno pagalbos atsisest ismoko 8 menesiu ir keliu dienu  4u.gif


Manasis kazkur 8,5 men. Realiai iskart po to kai pradeji ir sliauzti, o uz keliu dienu ir ropoti.
Atsakyti
Iš ropojimo padėties pati atsisėdo maždaug 7,5 mėn. smile.gif

Na dar galima pridurti, tai, kad nuo 5 mėn šliaužiojo, ropinėjo, bet sėdėjo tik ant kelių, klūpom ir ant kojyčių atsisėsdavo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CiaRuta: 29 balandžio 2010 - 17:13
Maniskis is pradziu ismoko sliauzti, poto atsistodavo keturiom ir linguodavo. Va is sitos pozicijos ir atsisedo pats be vienos dienos 6 men bigsmile.gif O poto iskart ropot pradejo tongue.gif
Atsakyti
Mano panelei 3 men. ir jau bando sestis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone74 @ 2010 04 29, 10:15)
drinks_cheers.gif  mano pirmoji panelė tvirtai ir savarankiškai sėdėjo tik 9mėn., o antroji dar ir dabar - 7mėn. nuvirsta, neišsilaiko. Viskam savas laikas  4u.gif


QUOTE(CiaRuta @ 2010 04 29, 18:12)
Iš ropojimo padėties pati atsisėdo maždaug 7,5 mėn.  smile.gif
Na dar galima pridurti, tai, kad nuo 5 mėn šliaužiojo, ropinėjo, bet sėdėjo tik ant kelių, klūpom ir ant kojyčių atsisėsdavo smile.gif


na tartum apie mano vaikus rasytu biggrin.gif , tik va mazoji nuo 5men sliauzia ropoja, bandau vis sodinti ale neturi laiko sedeti, tik apsidairo ir nuropoja kur jai reikia. na varysim i mankstas - tolesnei sedejimo raidai vystyti.
Atsakyti
mums lygiai 9men, po biskeli pradejom ropoti, sestis labai norim, bet atsisesti pati gali tik kai palaikau kojytes ar duodu isikabinti, na o po to jau normaliai tvirtai sedi, bet as vistiek labai pergyvenu, nes ir bandant pastatyti nelabai ji nori stotis, kelia kojas i prieki, nusiunte i mankstas, bet mankstose ji klyke , tai du kartus pabande sako nebeikit darykites namie nera cia rikdyt vaiko doh.gif velokai man atrodo palyginus su pirmaja dukra, kuri 9men jau vaiksciot pradejo, ar kam taip buvo?
Atsakyti