Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

QUOTE(lincia_pincia @ 2009 12 13, 20:41)
Manau, kad problema yra perdideliame vaikiuko raumenu tonuse  4u.gif BUTINA kreiptis i neurologa, nes normaliai besivystantis, sveikas vaikutis 2,5 menesiu tikrai negali pats atsisesti ir sedeti.. nejuokaukit, o ieskokit priezasties, kuri tikrai yra  doh.gif


pritariu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurga 35 @ 2010 03 15, 19:16)
Sveikos, mamytes,

esu sunerimusi, ypac po to, kai perskaiciau, kad kitu kudikeliai atsiseda č,į men. Maniskiui jau tuoj į men, o jis nerodo jokiu sedimosi pozymiu- nei rieciasi, nei ant sono verciasi. Nepasakyciau, kad visai silpnas vaikas, bet kazkoks "nesportiskas". Gal mankstas per mazai darau, gal masazo reiketu paprasyti, kad poliklinikoje padarytu? Cia jau ketvirtas mano vaikas- visi atsisedo labai skirtingai. Paskutinis- tik ū,į men, po ilgu masazo ir mankstu kurso. Ir ne del to, kad raumenu tonusas mazas, o jis tiesiog tingejo verysad.gif Sedejo, papa ciulpe ir tiek ziniu. dabartinis vaikelis, lygiai toks pats- smagus, guvus, bet daro tik tai, kas jam nesukelia per daug vargo. Ant pilvo vos vos per kancias pripratinau paguleti. Rekia ir viskas g.gif
gal kazkas negerai?
Papildyta:
matau, kad neisijungiau skaiciu. Taigi, patikslinu- mano vaikeliui siuo metu beveik 5 menesiai, o jis dar net nebando sestis. Ant pilvo pats irgi neapsivercia verysad.gif


sveika- patarciau nesijaudinti smile.gif
va maniskei db 9,5 men bet ji pati dar neatsiseda doh.gif paprasciausiai nenori ir nesupranta kaip tai padaryt, ji apsivercia atsiklaupia ir atsistoja tdl paciai atsisest jai visai nereikia :)apskritai sestis pati niekada nebande, jokiu rietimusi nebuvo. bet pati savarankiskai sedeti pradejo 6 men. apsiverst ant pilvo ismoko 6 men o nuo pilvo ant nugaros 8 doh.gif . atsistot ir ropot- 8 men, db jau vaiksto isikibusi, o kai ropoja tai nepagaunu biggrin.gif. raida jos visiskai nesutrikusi, raumenu tonusas normalus smile.gif lankemies ne karta pas kineziterapiaute, vartytis "ismoke" o atsisest tai sake net nemokyt, kai nores pati atsises nes jegu tam turi pakankamai. tai va smile.gif
Atsakyti
MANO MAZASIS 3MEN PRADEJO RIESTIS BANDYT SESTIS GYDYTOJA SAKE KAD TAI NORMALU
Atsakyti
Mano sunelis normaliai vartytis , greitai i abi puses tik 6,5 men.anksciau budavo bandymu ir versdavosi bet sunkiai smile.gif Pats sedejo pasodintas nuo tvirtai nuo kokiu 8 men. , 9 men. pradejo stotis ir tik 9,5 men pats suprato kaip reikia atsisesti.. smile.gif
Atsakyti
Maniškiui jau 7 mėnesiukai, bet sėdint reikia prilaikyti smile.gif O pats jaučiu 18 atsisės, nes net nebando lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniškiui 7 mėnesiukai, tačiau pats neatsisėda, ir nesėdi pasodintas tvirtai, reikia prilaikyti verysad.gif
Atsakyti
Mums tuoj keturi menesiai. labai nori sestis. Uz rankuciu keliu ir sedasi. Atsisedus issisiepia iki ausu ir spiegia is laimes. Labai pyksta kai vel paguldau, be bijau, kad stuburiukui nepakenktu..
Atsakyti
Mums 6 men, bet apie sedejima nera nei kalbos schmoll.gif truputi pasisodinu ant keliu, kokiom 3 min, tai labai patenkinta.
Tik ka baigem manksteliu kursa, tai gyd sake visiskai normalu, kad kudikis nesedi pats ir iki 9 men..
Atsakyti
7 men su trupuciu sodinau sodinau po truputuka, dabar patenkintas sedi ir zaidzia, nereikia prilaikyti smile.gif bet pats dar neatsiseda tongue.gif
Atsakyti
maniškei irgi 7 mėnesiai, tai pati nesėdi, bet pasodinta kelias sekundes jau kelios dienos kai pasėdi. tai vat treniruosimės treniruosimės ir sutvirtėsim.
Atsakyti
Musu dukrytei 4 men, mes karts nuo karto pasisodinam ja ant keliu, o siaip paimta uz rankyciu labai rieciasi sestis
Atsakyti
mes paimti uz rankyciu noriai keliames. mums 4.5 menesiuko blush2.gif
Atsakyti
O nuo keliu men vaikiuka galima sodinti?
Atsakyti