Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

QUOTE(Esha @ 2010 03 04, 20:26)
Kaip pasiskaitau, kad 2,5 jau sedasi, tai ojojoj... Mano vaikas budamas 2 men dar galvytes tinkamai nelaiko, o ka cioa dar apie sedejima kalbet.



thumbup.gif
Atsakyti
Maniske pradejo bandyt sestis 3,5 - 4 men. Dabar 5 men, vis dar taip pat guledama ant nugaros kelia galva, steni bet neatsiseda dar smile.gif Bet labai jau pyksta jei uz ranku nepakeli ir nepasodini doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bombonciuke @ 2010 03 10, 16:19)
Maniske pradejo bandyt sestis 3,5 - 4 men. Dabar 5 men, vis dar taip pat guledama ant nugaros kelia galva, steni bet neatsiseda dar smile.gif Bet labai jau pyksta jei uz ranku nepakeli ir nepasodini doh.gif

Pamokinkite - kūdikiai sėdasi šonu. Paimkite vieną mažylės rankutę, prilaikykite jos kojytes, kad nekiltų. Tegul ji pati kita rankele remiasi ir bando sėstis. Kai supras principą, bus lengviau.
Atsakyti
Mano mažiukas nuo pat gimimo labai tvirtas ir dabar, būdamas 2 mėnesių, irgi bando pasikelt įsikibęs į rankas. Nors tikrai nesodinam ir nevarginam, bet argi blogai jei vaikiukas po truputį treniruoja raumenukus smile.gif
Atsakyti
Visu vaiku motorine raida yra panasi ir tuo paciu individuali, taciau ji turi tam tikras normas, tad 2,5 menesio vaikucio sodinti jokiu budu negalima !!! (kaip viena mamyte sake, galima tik patreniruoti)
Judesiu kontrole vystosi 3 etapais:
1. gebejimas kontroliuoti galvos padeti
2. gebejimas sedeti ir
3. gebejimas stoveti.
Kol vaikutis GERAI nenulaiko galvos apie sedejima kalbos net buti negali!!!
Atsakyti
na taip uz rankuciu ysikibes sedejo kokiu 4 menesiu bet pats pradejo sedet ir ismoko is gulimos padeties atsisest 8men. man drauges sauke tik velai, as jom sakiau kas cia per nesamone kada jam bus laikas tada ir atsises arba dar viena man sake kai mano vaikui buvo 6men kad del to kad nestatau vaiko ant kojyciu ir nemokau daryt "tiapu tiapu" nuo dvieju menesiu vaikas nevaikscios iki 3metu blink.gif blink.gif blink.gif nors pacios vaikas pradejo tik 1.3men turbut labai man norejo ka nors protingai patart nes as turiu tik viena vaika o ji antra pilve nesiojo blush2.gif ax.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *INSOMNIA*: 13 kovo 2010 - 15:01
QUOTE(*INSOMNIA* @ 2010 03 13, 14:58)
na taip uz rankuciu ysikibes sedejo kokiu 4 menesiu bet pats pradejo sedet ir ismoko is gulimos padeties atsisest 8men. man drauges sauke tik velai, as jom sakiau kas cia per nesamone kada jam bus laikas tada ir atsises arba dar viena man sake kai mano vaikui buvo 6men kad del to kad nestatau vaiko ant kojyciu ir nemokau daryt "tiapu tiapu" nuo dvieju menesiu vaikas nevaikscios iki 3metu blink.gif  blink.gif  blink.gif  nors pacios vaikas pradejo tik 1.3men turbut labai man norejo ka nors protingai patart nes as turiu tik viena vaika o ji antra pilve nesiojo  blush2.gif  ax.gif  g.gif


Sutinku, viskam savas laikas drinks_cheers.gif nereikia varginti stuburiuko per anksti, nes daznai to pasekme buna stuburo ir krutines lastos deformacijos. Be to pazistu mamyciu kurios ir nuo 5 menesiu i vaikstyne deda doh.gif ir visai cia nera kuo didziuotis verysad.gif
Atsakyti
paskolino man vaikstyne drauge bet y ja gal 2 kart buvau ydejus kai jam 8men buvo bet manieze arba kedutej jam patinka labiau
Atsakyti
QUOTE(amutex @ 2010 01 14, 13:48)
Nu zinok 8men jau sakyciau ziauriai per velai  blink.gif pasakymas"trukde pilvas"kazkoks nelogiskas, iskur pas vaika tokio amziaus pilvas buvbo uzauges? Reikejo manksteles, masaziukus daryt ir viskas butu buve iki 8men  mirksiukas.gif

Mes ir manksteles darem (kinezioterapeute dare), kamuoli dideli nusipirkom namuose sportuoti, bet pati atsisedo 8 menesiuku 6 dienu, ir tai visiskai normalu. Musu mergyte "straini", bet tiesiog kol ji suprato KAIP tai padaryti, nors darydami manksteles ir uz vienos rankytes soniuku sodindavom ir ji viena rankyte prisilaikydama puikiausiai atsisesdavo, bat kaip paciai tai padaryti "daejo" tik vakar biggrin.gif
Atsakyti
mano mazius tai galvyte tvirtai laike kai jam buvo 1men thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes,

esu sunerimusi, ypac po to, kai perskaiciau, kad kitu kudikeliai atsiseda č,į men. Maniskiui jau tuoj į men, o jis nerodo jokiu sedimosi pozymiu- nei rieciasi, nei ant sono verciasi. Nepasakyciau, kad visai silpnas vaikas, bet kazkoks "nesportiskas". Gal mankstas per mazai darau, gal masazo reiketu paprasyti, kad poliklinikoje padarytu? Cia jau ketvirtas mano vaikas- visi atsisedo labai skirtingai. Paskutinis- tik ū,į men, po ilgu masazo ir mankstu kurso. Ir ne del to, kad raumenu tonusas mazas, o jis tiesiog tingejo verysad.gif Sedejo, papa ciulpe ir tiek ziniu. dabartinis vaikelis, lygiai toks pats- smagus, guvus, bet daro tik tai, kas jam nesukelia per daug vargo. Ant pilvo vos vos per kancias pripratinau paguleti. Rekia ir viskas g.gif
gal kazkas negerai?
Papildyta:
matau, kad neisijungiau skaiciu. Taigi, patikslinu- mano vaikeliui siuo metu beveik 5 menesiai, o jis dar net nebando sestis. Ant pilvo pats irgi neapsivercia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurga 35 @ 2010 03 15, 17:16)
Sveikos, mamytes,

esu sunerimusi, ypac po to, kai perskaiciau, kad kitu kudikeliai atsiseda č,į men. Maniskiui jau tuoj į men, o jis nerodo jokiu sedimosi pozymiu- nei rieciasi, nei ant sono verciasi. Nepasakyciau, kad visai silpnas vaikas, bet kazkoks "nesportiskas". Gal mankstas per mazai darau, gal masazo reiketu paprasyti, kad poliklinikoje padarytu? Cia jau ketvirtas mano vaikas- visi atsisedo labai skirtingai. Paskutinis- tik ū,į men, po ilgu masazo ir mankstu kurso. Ir ne del to, kad raumenu tonusas mazas, o jis tiesiog tingejo verysad.gif Sedejo, papa ciulpe ir tiek ziniu. dabartinis vaikelis, lygiai toks pats- smagus, guvus, bet daro tik tai, kas jam nesukelia per daug vargo. Ant pilvo vos vos per kancias pripratinau paguleti. Rekia ir viskas g.gif
gal kazkas negerai?
Papildyta:
matau, kad neisijungiau skaiciu. Taigi, patikslinu- mano vaikeliui siuo metu beveik 5 menesiai, o jis dar net nebando sestis. Ant pilvo pats irgi neapsivercia verysad.gif

Pergyventi tikrai nereikia biggrin.gif juk jus sakete beveik 5 menesiukai, taciau manksteles tikrai nepakenktu, kartais reikia tik mazos pagalbos ir problemos issisprendzia thumbup.gif
Atsakyti