Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

as tai isvis nesuprantu tokio pasakymo negalima,neleiskit.. kaip galima tokiam 2.gif kaska uzdraust,kai nieko nesupranta... g.gif tai vadinas reik leliuka rikdyt,nes kitaip draugiskai neiseitu susitart,kad tu nesiriesk ir dar nenorek sest lotuliukas.gif
Atsakyti
mums irgi 2.5 men ir jau i lopsiuka gultis nenori, pabuna tik supyneje arba vibro keduteje bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhulikele @ 2010 03 03, 14:53)
as tai isvis nesuprantu tokio pasakymo negalima,neleiskit.. kaip galima tokiam  2.gif kaska uzdraust,kai nieko nesupranta... g.gif  tai vadinas reik leliuka rikdyt,nes kitaip draugiskai neiseitu susitart,kad tu nesiriesk ir dar nenorek sest lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zhulikele @ 2010 03 03, 12:53)
as tai isvis nesuprantu tokio pasakymo negalima,neleiskit.. kaip galima tokiam  2.gif kaska uzdraust,kai nieko nesupranta... g.gif  tai vadinas reik leliuka rikdyt,nes kitaip draugiskai neiseitu susitart,kad tu nesiriesk ir dar nenorek sest lotuliukas.gif

Aš manau čia kalbama apie tai,kad kai kurie tėveliai paramsto mažylį pagalvėlėmis,palieka ilgesni laiką.Mano pediatrė aiškino taip:"tegul bando riestis,sėstis,tai mankšta,bet jokiu būdu nesodinti kūdikio,kol jis pats to nepadaro".Sėdėjimas atsilošus-kas kita,nes nėra visu svoriu apkraunamas stuburiukas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ylli @ 2010 03 03, 16:13)
Aš manau čia kalbama apie tai,kad kai kurie tėveliai paramsto mažylį pagalvėlėmis,palieka ilgesni laiką.Mano pediatrė aiškino taip:"tegul bando riestis,sėstis,tai mankšta,bet jokiu būdu nesodinti kūdikio,kol jis pats to nepadaro".Sėdėjimas atsilošus-kas kita,nes nėra visu svoriu apkraunamas stuburiukas. smile.gif

na as kai savo daktarei pasakiau,kad riecias,tai jos ats buvo: dar per anksti sedet,neleiskit,bandykit kaip nors sutrukdyt.. na juokingas jos toks pasakymas... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zhulikele @ 2010 03 04, 10:34)
na as kai savo daktarei pasakiau,kad riecias,tai jos ats buvo: dar per anksti sedet,neleiskit,bandykit kaip nors sutrukdyt.. na juokingas jos toks pasakymas... lotuliukas.gif


Nuo bandymo sestis iki atsisedimo tikra labai labai toli smile.gif Draugu mergaite rieciasi sestis nuo 3 men., o pati visiskai savarankiskai atsisedo budama beveik 8 men.
Atsakyti
QUOTE(ylli @ 2010 03 03, 14:13)
Sėdėjimas atsilošus-kas kita,nes nėra visu svoriu apkraunamas stuburiukas. smile.gif

Patikslinsiu dėl visa ko blush2.gif Aš čia turėjau omenyje sėdėjimą -ne stačiu kampu(ne 90 laipsniu,o mažiau) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zhulikele @ 2010 03 04, 09:34)
na as kai savo daktarei pasakiau,kad riecias,tai jos ats buvo: dar per anksti sedet,neleiskit,bandykit kaip nors sutrukdyt.. na juokingas jos toks pasakymas... lotuliukas.gif


ne juokingas pasakymas, o labai normalus. daznai tevai pamato, kad vaikas kazka pradeda daryti, tai dar ir paskatina. nenormalu, kad vaikas 2-3 men sedetu. tokio amziaus, tik i vaikiskas kedutes rekomenduojama sodinti. jus pirmiausiai paklausykite neurologu, ka jie apie toki ankstyva vaiko sedejima sako, ir kas vaiko gali laukti ateityje, o ne reiksti - as galvoju ir pan.
Atsakyti
Musu maziukas nuo 2,5 kazkur irgi pradejo uz rankyciu prisitraukinet ir sestis, o po to net bande ir stotis atsispirdamas kojytem. Kaip buvom pas gydytoja svertis 3 men. parodziau kaip daro. Ji pamate kad vaikas atsiedes ir atsistojes net nusvinta sake galit ji taip linksmint. Svarbu kad viska daro pats, o ne teveliai atremia i sofa ir pasodina. Dabar mum jau 4, tai taip laikydamasis uz ranku gali issedet kokias 10 min, po to pavargsta, pailsi, ir vel praso kad jam rankytes paduotu.
Atsakyti
nu manoji dar net nebando sestis ir visai nenori,bet stotis tai doh.gif kaip didele,as ja pastatau tai jai dziaugsmo galybe ir tepina galu pirstukais aisku nevarginu jos ir nepadedu visu svoriu leidziu tik galu pirstukais pajust zeme.tai as sakau ji pirma vaiksciot ismoks o tik paskui sestis lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip pasiskaitau, kad 2,5 jau sedasi, tai ojojoj... Mano vaikas budamas 2 men dar galvytes tinkamai nelaiko, o ka cioa dar apie sedejima kalbet.
Atsakyti
na musiskis tai 2 men galva pats laike. Jis jau ir gimes bande ja biski laikyt. Aisku ir gime 4,1 kg - visai toks didelis ir tvirtas. Pazistamu vaikutis menesio mazesnis negu mano buvo gimes. Tai gal nuo gimimo svorio irgi priklauso ka kada pradeda tie vaikuciai daryt.
Atsakyti