Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

mum 5men ir jau po biski sodinam labai graziai laiko nugaryte tiesiai, ilgai neleidziu sedet daktare liepe dar nesodint vieno tik ant keliu laikyt nekamsyt pagalvem kaip mociutes liepia daryt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(segute @ 2010 01 19, 19:30)
mum 5men ir jau po biski sodinam labai graziai laiko nugaryte tiesiai, ilgai neleidziu sedet daktare liepe dar nesodint vieno tik ant keliu laikyt nekamsyt pagalvem kaip mociutes liepia daryt ax.gif

O mane mama kamse nuo 5 men (na gydytoja taip buvo patarusi) lotuliukas.gif
Manajai mergytei 4 su puse, guledama pusiau gulom ant keliu, pasiema uz mano ranka ir tik shast, jau sedi. arba duodu savo pirstus jai o ji prisitraukia ir atsiseda, o dabar ji jau sumaste kad nori ant koju stotis doh.gif Bijau kad tik nepakenktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaatyteaa @ 2010 01 19, 21:26)
O mane mama kamse nuo 5 men (na gydytoja taip buvo patarusi)  lotuliukas.gif
Manajai mergytei 4 su puse, guledama pusiau gulom ant keliu, pasiema uz mano ranka ir tik shast, jau sedi. arba duodu savo pirstus jai o ji prisitraukia ir atsiseda, o dabar ji jau sumaste kad nori ant koju stotis doh.gif  Bijau kad tik nepakenktu 4u.gif

ne, tai taip... bet tai nereiškia, kad pasodinate ir laikot, turbūt... manoji nuo kelių mėnesių-prisitraukia iki atsisėdimo ir paguldau, vėl prisitraukia-vėl paguldau... toks kaip sportas biggrin.gif
Atsakyti
Sweikuti,na mums dar tik du menesiai o jau mazylis labai nori sokinieti ir stovieti dar stengesi pats atsisesti,ramiai visai nenori gulieti ir vis kele nugara smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2010 01 19, 23:50)
ne, tai taip... bet tai nereiškia, kad pasodinate ir laikot, turbūt... manoji nuo kelių mėnesių-prisitraukia iki atsisėdimo ir paguldau, vėl prisitraukia-vėl paguldau... toks kaip sportas biggrin.gif

na ne, darome kaip ir jus biggrin.gif
Atsakyti
Mano pupai 2 mėn., bet jau paimta už rankyčių tvirtai kelia galvutę, prisitraukinėja, sėdasi... Kolkas tai lieka tik pratimais, sėdėti neleidžiu, manau, dar per maža, dar turi sutvirtėti raumenukai wub.gif
Atsakyti
Mano maziukei 4.5 men, jau pries menesi pareiske nora sedeti, ty. jei paciumpa uz pirstu tuoj pat rieciasi ir prisitraukia sestis smile.gif As jai neleidziu, tik pasportuojam taip smile.gif bet pastebejau, kad dabar jau nugaryte tiesia laiko smile.gif
Atsakyti
nu zinot juokiausi ilgai pasiskaicius lotuliukas.gif mamos aiskina pediatrui kas galima o ko ne biggrin.gif tai juk niekas nesake, kad leist vaikui 3val sedet ir viskas, jeigu jis sedasi tai reikia leist pajust ta malonuma, bet tik su prieziura ir ribota laika. mano mazge irgi rietesi nuo 2men sestis, bet tik tiek, kad norejo, pati nemokejo... as ja laikydavau pasisodinus ant keliu, bet visada patempus siek tiek i virsu ir prispaudus prie savo pilvo. Ne karta klausiau seimos gyd. ar nieko nenutiks, kai tokia nediduke, jin man pasake ta pati, ka as paraisau pirmais sakinais: viskas su saiku ir su prieziura.
Atsakyti
Labas mamytes, na mum 6 menesiukai, jau bandom sestis po biskutuka, blush2.gif bet tik prilaikoma mergina sedi kolkas, pati pasedi puse minuteles. O va dar norejau paklaust, nezinojau kur , tai gal sioje temeleje atsakysit, siandien mazute sedejo savo lovyteje zaislo sieke ir susitrenke kaktyte, i lovytes medini stripuka verysad.gif bet paemus ja paverke l. trumai, po to vel juokes zaide, sypsojos, norejau pakalusti ar nieko tokio ? labai isigandau nes as ja labai saugau kad niekur neuzsigautu..O cia usigavo kaktyte db per mano kalte.. verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Uuoga @ 2010 01 21, 19:33)
Labas mamytes, na mum 6 menesiukai, jau bandom sestis po biskutuka,  blush2.gif  bet tik prilaikoma mergina sedi  kolkas, pati pasedi puse minuteles. O va dar norejau paklaust, nezinojau kur , tai gal sioje temeleje atsakysit, siandien mazute sedejo savo lovyteje zaislo sieke ir susitrenke kaktyte, i lovytes medini stripuka verysad.gif  bet paemus ja paverke l. trumai, po to vel juokes zaide, sypsojos, norejau pakalusti ar nieko tokio ? labai isigandau nes as ja labai saugau kad niekur neuzsigautu..O cia usigavo kaktyte db per mano kalte..  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

na nepergyvenk,tokiu kritimu dar bus daaaaug,juk ne is aukstai krito ,kai ji buna loveleje ,bandyk aplinkui apdeti sulankstyta kaldryte ,pleduka,kai prades sliauzti ismoks jau nebevirsti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Uuoga @ 2010 01 21, 18:33)
Labas mamytes, na mum 6 menesiukai, jau bandom sestis po biskutuka,  blush2.gif  bet tik prilaikoma mergina sedi  kolkas, pati pasedi puse minuteles. O va dar norejau paklaust, nezinojau kur , tai gal sioje temeleje atsakysit, siandien mazute sedejo savo lovyteje zaislo sieke ir susitrenke kaktyte, i lovytes medini stripuka verysad.gif  bet paemus ja paverke l. trumai, po to vel juokes zaide, sypsojos, norejau pakalusti ar nieko tokio ? labai isigandau nes as ja labai saugau kad niekur neuzsigautu..O cia usigavo kaktyte db per mano kalte..  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Nepergyvenkit 4u.gif Visos mes saugom savo zuikelius, bet visiems mazyliams buna griuvimu, susitrenkimu ir t.t. smile.gif
Atsakyti
mums beveik 8 men, bet dar nesedim ir nesliauziam verysad.gif gal reiktu sunerimti? kaip manote?
Atsakyti