Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

QUOTE(grazina37 @ 2010 01 17, 15:23)
nu masinoje tai suprantu vaziuoji ir vaikas turi buti saugus,bet va ka tavo tokio amziaus kudikelis veikia namie i kedute imontuotas niekaip nesuprantu,juk tokio amziaus  tik valgo ir miega ,tai kokiu velniu reikia i kedute kisti ,ar cia jau mados reikalas  blush2.gif

namuose ji guli keduteje(nes ji atsilenkia) jei nemiega,o jei as esu uzsiemusi virtuveje o ji verkia savo lovyteje negaliu juk begioti,tada ja pasiemu kartu keduteje,juk lovos negaliu tampytis visur ir nejokia cia mada,o labai patogus daiktas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiute @ 2010 01 17, 17:55)
o kas liecia masinos kedutes,tai man jos nesamone schmoll.gif aisku vaika joje vezam kai kur vaziuojam,sutinku kad taip saugiau ir t.t..bet kai paziuriu,tai baisu,susilenkia puslankiu tas leliukas nei sis nei tas tos kedutes.. doh.gif o lopsys tai kitas dalykas..na bet cia tik mano nuomone ax.gif

Taigi gimdoj tas leliukas irgi buna susirietes. Tai kodel kedutej sedintis leliukas - nei sis nei tas? g.gif Reikia proto turet kiek laiko ta leliuka kedutej laikyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2010 01 17, 19:05)
bet gi tokiems mazuciams dar reikia guleti ,o ne kedutese buti,juk ir prie lovytes galima visko prikabinti ,taigi kiek jie zaidzia budami tokio amziaus,duokit savo mazyliams laisves erdves blush2.gif

kiek zaidzia, manasis kleckas tai dvi valandas kartais virs, o miega isvis mazai. tai atsibosta lovyte y vezimay autokedute ant ranku, ir taip zaidzia, nes vienur pabosta smile.gif
Atsakyti
su sėdėjimu kėdutėse tai atsargiai tokio amžiaus vaikams kaip 1-3 mėnesiai... esu mačius kelis vaikus, kaip nuo vis tokios pat pozos galvytė suplokštėja-nusiguli, pasidaro tiesu... kenkia stuburiukui....esu net girdėjusi, kad šonkauliukai išsišoksta....

ir mano vaikams nuobodu būdavo, ir vis dar yra biggrin.gif bet sėdėt neleidau iki 6 mėnesių... dabar mano panai mažiukei 5,5 mėn, tai vos ne kreivai žiūri, kad neparamstau pagalvėm vaiko, neleidžiu sėdėt...apie auto kėdutę net nekalbu... o aš ramiai pasakau-suspės dar....

guli mažoji-tai ant lovos, tai ant kilimėlio, būna vibro kėdutėj, bet gulimoje padėtyje, vežimėly... ant rankų .... nu sukamės kažkaip.....
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2010 01 18, 10:44)
su sėdėjimu kėdutėse tai atsargiai tokio amžiaus vaikams kaip 1-3 mėnesiai... esu mačius kelis vaikus, kaip nuo vis tokios pat pozos galvytė suplokštėja-nusiguli, pasidaro tiesu... kenkia stuburiukui....esu net girdėjusi, kad šonkauliukai išsišoksta....

ir mano vaikams nuobodu būdavo, ir vis dar yra biggrin.gif bet sėdėt neleidau iki 6 mėnesių... dabar mano panai mažiukei 5,5 mėn, tai vos ne kreivai žiūri, kad neparamstau pagalvėm vaiko, neleidžiu sėdėt...apie auto kėdutę net nekalbu... o aš ramiai pasakau-suspės dar....

guli mažoji-tai ant lovos, tai ant kilimėlio, būna vibro kėdutėj, bet gulimoje padėtyje, vežimėly... ant rankų .... nu sukamės kažkaip.....

tai man tada paaiskykite kdl jos nuo gimimo skirtos ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 01 18, 10:08)
tai man tada paaiskykite kdl jos nuo gimimo skirtos ? ax.gif

taip , jos skirtos nuo gimimo-nuvežti iš taško į A į tašką B... jei kelionė užtrunka ilgiau, rekomenduojama daryt sustojimą, pusvalandį pakeist pozą-paguldyti, panešioti vaikelį... mieste kelionė ilgiau pusvalandžio netrunka turbūt...ji neskirta žaisti....leisti joje laiką... nesakau, kai vaikelis jau sustiprėjęs, pilnai sėdi ir ttt 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2010 01 18, 10:14)
taip , jos skirtos nuo gimimo-nuvežti iš taško į A į tašką B... jei kelionė užtrunka ilgiau, rekomenduojama daryt sustojimą, pusvalandį pakeist pozą-paguldyti, panešioti vaikelį... mieste kelionė ilgiau pusvalandžio netrunka turbūt...ji neskirta žaisti....leisti joje laiką... nesakau, kai vaikelis jau sustiprėjęs, pilnai sėdi ir ttt  4u.gif  4u.gif

zinoma tik kelionei jos skirtos,laiko vaika imontuota judesius suvarzo ,o paskui stebisi kad vaikas nesivarto ir netobuleja ,juk lovyteje tiek vietos ,ijungi radija ,pakabini meskina ir bendrauja sau ,zinoma reikia vaika paimti pamyluoti panesioti ,bet tiktai ne visur nesiotis kur beeitum doh.gif na ir virtuve tikrai nevieta kudikiui blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazina37: 18 sausio 2010 - 10:59
QUOTE(grazina37 @ 2010 01 18, 09:59)
zinoma tik kelionei jos skirtos,laiko vaika imontuota judesius suvarzo ,o paskui stebisi kad vaikas nesivarto ir netobuleja ,juk lovyteje tiek vietos ,ijungi radija ,pakabini meskina ir bendrauja sau ,zinoma reikia vaika paimti pamyluoti panesioti ,bet tiktai ne visur nesiotis kur beeitum doh.gif na ir virtuve tikrai nevieta kudikiui blush2.gif

Gerai, kai jusu vaikas guli lovytej ir su tuo meskinu bendrauja smile.gif Na, as savo mazosios namie kedutej nelaikau, bet viena ji visiskai nebuna doh.gif Turi salia lovytes sedet ir ja linksmint, taigi laiko kazka pasidaryti yra labai mazai - kol ji miega, o dazniausiai buna tik koki 20 min tarp maitinimu smile.gif
O del sodinimu: tai as net kineziterapeutes klausiau, kadangi mes atrauginimui mazaja sodinam trupam nuo gimimo - knygose sis budas aprasytas. O be to rauginant ja ant peties - ji ziauriai atpylinedavo. Taigi prisitaikem tai kas tiko mums. Tai ji sake, kad trumpam, vaiko stuburiuka prilaikant, kad neapsikrautu - galima. Tik sodinti paramstant pagalvem - negalima.
Atsakyti
QUOTE(liolia79 @ 2010 01 18, 11:13)
Gerai, kai jusu vaikas guli lovytej ir su tuo meskinu bendrauja smile.gif Na, as savo mazosios namie kedutej nelaikau, bet viena ji visiskai nebuna doh.gif Turi salia lovytes sedet ir ja linksmint, taigi laiko kazka pasidaryti yra labai mazai - kol ji miega, o dazniausiai buna tik koki 20 min tarp maitinimu smile.gif
O del sodinimu: tai as net kineziterapeutes klausiau, kadangi mes atrauginimui mazaja sodinam trupam nuo gimimo - knygose sis budas aprasytas. O be to rauginant ja ant peties - ji ziauriai atpylinedavo. Taigi prisitaikem tai kas tiko mums. Tai ji sake, kad trumpam, vaiko stuburiuka prilaikant, kad neapsikrautu - galima. Tik sodinti paramstant pagalvem - negalima.

zinoma priklauso nuo vaiko ,bet ir priklauso kaip ta vaika prisipratini,maniskis iki menesio tik miegojo ir valge,antraji menesi miegojo 2 valandas, valanda- pavalgymui pampio pakeitimui ir vel 2 valandas miegodavo,jei neverkdavo niekam neleisdavau prie jo eiti ,jis pabudes neverkdavo o zaisdavo,verkdavo tik kai sirgo ir kai dantukai dygo,bet as tada 6 ryto pamaitinus ,kol jis miega darydavau seimai valgyti ir namus aptvarkydavau,jokiu keduciu neturejau ,nes man jos nereikejo, i poliklinika vaziudavom autobusu ,visas miestas ismakaluots su vezimu ir autobusu ,niekad jo nesupau ir niekad ant galu pirstu nevaiksciojau kai miegojo,bet zinoma viena klaida padariau ,nakti guldziau tik pas save,ir iki siol jis miega tik su manim doh.gif
Atsakyti
Na, gal virtuvėje ir ne vieta kūdikiui, bet kartais nieko nepadarysi-kiti šeimos nariai irgi svarbūs, ir jie valgyti nori... ne visi kūdikiai tokie fainulkos ir bendrauja su pliušiniais meškiukais savose lovytėse... bet aš tokio amžiaus kaip keli mėnesiai tai su vežimu atsiveždavau ją į virtuvę....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 18 sausio 2010 - 12:15
QUOTE(liolia79 @ 2010 01 18, 01:32)
Taigi gimdoj tas leliukas irgi buna susirietes. Tai kodel kedutej sedintis leliukas - nei sis nei tas? g.gif Reikia proto turet kiek laiko ta leliuka kedutej laikyti smile.gif

tai tame ir yra esme,kad kitos mamos juos sodina i tas kedutes ir laiko namie :)pvz.mano drauge taip daro doh.gif o tame kad jos nei sis nei tas,tai cia mano nuomone..mano vaikas,nuo pirmos dienos joje verke ir muistesi,is ligonines vaziavom namo visa kelia su zyzenciu maziuku rolleyes.gif dar ir dabar kai ji isodinam,pradeda muistytis ir zyst,pati matau kad jam nepatinka puslankio forma sulenktam sedet!matyt gimdoj pakankamai jis susirietes atsisedejo!
Atsakyti
QUOTE(Kristiute @ 2010 01 18, 15:41)
tai tame ir yra esme,kad kitos mamos juos sodina i tas kedutes ir laiko namie :)pvz.mano drauge taip daro doh.gif  o tame kad jos nei sis nei tas,tai cia mano nuomone..mano vaikas,nuo pirmos dienos joje verke ir muistesi,is ligonines vaziavom namo visa kelia su zyzenciu maziuku rolleyes.gif dar ir dabar kai ji isodinam,pradeda muistytis ir zyst,pati matau kad jam nepatinka puslankio forma sulenktam sedet!matyt gimdoj pakankamai jis susirietes atsisedejo!

as tai dar pakisu ranksluostuka arba pleduka po uzpakaliuku, kad labiau issitiestu, bet mes dar neveziojam tik namuose pasodinu kartais pazaist.
Papildyta:
QUOTE(grazina37 @ 2010 01 18, 12:39)
zinoma priklauso nuo vaiko ,bet ir priklauso kaip ta vaika prisipratini,maniskis iki menesio tik miegojo ir valge,antraji menesi miegojo 2 valandas, valanda- pavalgymui pampio pakeitimui ir vel 2 valandas miegodavo,jei neverkdavo niekam neleisdavau prie jo eiti ,jis pabudes neverkdavo o zaisdavo,verkdavo tik kai sirgo ir kai dantukai dygo,bet as tada 6 ryto pamaitinus ,kol jis miega darydavau seimai valgyti ir namus aptvarkydavau,jokiu keduciu neturejau ,nes man jos nereikejo, i poliklinika vaziudavom autobusu ,visas miestas ismakaluots su vezimu ir autobusu ,niekad jo nesupau ir niekad ant galu pirstu nevaiksciojau kai miegojo,bet zinoma viena klaida padariau ,nakti guldziau tik pas save,ir iki siol jis miega tik su manim doh.gif

gerai kai jusu vaikas miega, o mano ne. nakty taip miega, bet diena pavalgo vienas kazkiek gali pabut bet kai pabosta turi su juo ateit ir bendraut, o jiai dar nesiotai po kambarius tai isvis nemiegotu, nes taip ydomu kas kur pasikeite, gal tik kokia val, pusantros nusnūsta smile.gif
Atsakyti