Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

mano mazylislo labai nori atsisesti.uz ranku grebia ir seda.daktare neliaidzia bet jis pakelia galva ir laukia kol ranku kad atiseti.o oautokeduteje ir supinese jau patsa atsiseda.
Atsakyti
QUOTE(nika @ 2007 01 24, 17:09)
o oautokeduteje ir supinese jau patsa atsiseda.

Atsiseda pats? blink.gif blink.gif
Atsakyti
na mano mazyle nuo 3 men,riesdavosi i kamuoliuka kad tik atsisesti. doh.gif nemokinau,bet ji tokia nekantri labai norejo sedeti ir 5 men.jau atsisesdavo pati(per asksti pradejo sedeti) biggrin.gif manau kad mankstytes pades jums atsisesti.

na o kad 3 men.kudykis atsisestu pats automobilineje keduteje dar negirdejau g.gif blink.gif keista?

------------------------------
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(K.KEITE @ 2007 01 25, 12:00)
na mano mazyle nuo 3 men,riesdavosi i kamuoliuka kad tik atsisesti. doh.gif nemokinau,bet ji tokia nekantri labai norejo sedeti ir 5 men.jau atsisesdavo pati(per asksti pradejo sedeti) biggrin.gif manau kad mankstytes pades jums atsisesti.

na o kad 3 men.kudykis atsisestu pats automobilineje keduteje dar negirdejau g.gif  blink.gif keista?


Tai va, kad mums nepaskyrė mankštų poliklinikoje...
Atsakyti
Mums 4 mėnesiai ir jau puikiai pats prisitraukia įsikibęs į pirštus ir atsisėda. Tik dabar jau pasidarė nebeįdomu atsisėst, tai iš karto ir stojasi blink.gif o vartytis vis dar nemoka ir baisiai nenori g.gif
Atsakyti
Man atrodo kad tai visai normalu tokio amziaus tavo lelui!Nes maniskis ir kazkur tokiu laiku pradejo tai daryt!
Atsakyti
nu mums jau 5,5 ir nesedim. taigi nuo 6 men turi pasodintas sedet, o pats sest ir veliau. visi vaikai skirtingi. dar nuo svorio priklauso, mes sveriam apie 9 kg. ir mes po manksteliu ir sake viskas cia tvarkoj, nereik noreti, visi vaikai skirtingi, ateis laikas ir atsises. As tempiu uz rankyciu seda, o taip tai pats griebia ranka ir kazkaip ant sono vercias.
Atsakyti
mano mazute nori sestis nuo 3men , o dabar kiek paziuri - tiek galva ir kojos iskeltos - vis bando atsisesti , net ir miegodama tongue.gif masaziste leido trumpam atsisesti prilaikant uz rankyciu , ir dar ant kamuolio pasedeti galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kribuk @ 2007 01 24, 19:34)
Na šnd buvom pas nervų gydytoją, tai sakė, kad ne visi vaikai vienodo amžiaus sėdasi. Nėra čia nieko blogo, viską mažė daro gerai, tai ir sėsis, kai jau galės. smile.gif Na ir jokių mankštų nepaskyrė, tik parodė kaip ją mokinti sėstis ir kaip galiu kasdien pamasažuoti. Sako dažnai dėl to mamos stresuoja, bet visai be reikalo. Nuramino mane jos žodžiai. Na tikiuosi, kad gydytoja teisi... smile.gif


zinoma, kad bereikalo nerimauji. juk kiekvienas zmogeliukas yra individualus. vieni anksciau kiti veliau pradeda ka nors daryti. maniskis pvz nenoriai vartosi, vis reikia pastumti. irgi buvau pradejus pergyvent, nes paskaiciau, kad kitu jau patys vartosi 2,5 men doh.gif tai kai buvo vizitas pas gyd iskart puoliau klaust, kodel jis nesivarto. gyd sako jis dar ir neturi to daryt.
taip kad viskas su tavo zuikiu gerai, ateis laikas ir atsises. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis. Mano megaitė pradėjo vartytis 6 mėn, o po kelių dienų įsikibusi į pirštus ir atsisėdo. O dabar jau pasodinta pilnai sėdi ir net nelinguoja į šonus. Dabar jai 6,5 mėn. Viskam ateina savas laikas. Aš irgi nuo 4 mėn. nervavausi kad nesivarto , bet namuose pasimankštinom ir dabar tik spėk gaudyti.
Atsakyti
Sveikos. Užvedžiau šią temą... Baiminausi kodėl dar vis nesisėda... O dabar jau sėdasi, kai paimu už rankyčių. clap.gif Gal greit ir pati sėdės. Vaje kaip to laukiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kribuk @ 2007 01 29, 19:17)
Sveikos. Užvedžiau šią temą... Baiminausi kodėl dar vis nesisėda... O dabar jau sėdasi, kai paimu už rankyčių. clap.gif Gal greit ir pati sėdės. Vaje kaip to laukiu.  biggrin.gif

Nu as sulaukiau jau kol sedes,tai ramybes visai nera biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti