Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

QUOTE(rutuliukė @ 2009 08 04, 00:19)
mano mažoji irgi dar nesėdi  tongue.gif nori, riečiasi į prėkį visų presų  biggrin.gif bet niekas jai dar neišeina doh.gif bet užtat kaip vartosi  blink.gif buvo net nukritusi nuo lovos doh.gif


sveiki 4u.gif
mano vaikinui jau uz savaiteles 10 men, o jis pats dar neatsiseda, kai prilaikai kojas ar uz rankytes paimi tai iskart, tiesa atsistoja tai puikiausiai ax.gif
tai neramu, ar cia jis is tingumo g.gif
Atsakyti
na manoji jau beveik 4.5men irgi labai norinti sedeti, ir trumpam as jai vis leidziu tai jau laimes buna ui kiek. beje sedi ji irgi kaip styga tiesiai ir nelinksta. o is gulincios padeties isikibus i mano pirstus pati prisitraukia ir atsiseda. manau kad kievienas vaikelis pats parodo kada jam jau laikas sedeti ir pan. jei vaikutis stiprus ir noriai tai daro tai kodel neleisti? ax.gif
Atsakyti
sweikos, niekur neradau tokios informacijos kad 2.5 men kudikis pats atsisestu.
vakar pasiguldziau maziu ant pilvo veidu i prieki kad galetu apsidairyt. taciau jis pradejo sestis, kelis kartus pabande ir atsisedo ir pasedejo gal puse min., bet as issigandau kad anksti dar jam ir vel paguldziau, taciau jis vel bande sestis ir dabar tai jo megstamiausias zaidimas. net nezinau ar tai gerai, gal dar anksti, bijau jam leisti sedeti kad neiskryptu stuburiukas, gal galit patart?
Atsakyti
Pasitarkite su jusu sunu priziurinciu pediatru. Mano subjektyvia nuomone tikrai anksti savarankiskam atsisedimui. Viena is priezasciu galetu buti padidejes raumenu tonusas, taciau ta turi nustatyti medikai. As tikrai dar neleisciau sestis.
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2009 12 12, 17:25)
Pasitarkite su jusu sunu priziurinciu pediatru. Mano subjektyvia nuomone tikrai anksti savarankiskam atsisedimui. Viena is priezasciu galetu buti padidejes raumenu tonusas, taciau ta turi nustatyti medikai. As tikrai dar neleisciau sestis.


labai aciu uz nuomone
paskaiciau internete kokie padidejusio tonuso pozymiai ir ne vieno nematau savo kudikyje, bet gal tai ne taip lengva pastebet. vis del to eisim pas pediatra...
Atsakyti
Su pediatru reikia pasitart, bet as manau, kad jei vaikas pats sugebejo tai padaryti, tai reiskias raumenukai jau pakankamai stiprus. Stipruolis vaikas smile.gif
Mano dede vaiksciot pradejo 7 menesiu, tai nieko blogo tame nebuvo apart to, kad protelio mazai ir ejo neziuredamas ar siena, ar stalas, ar slenkstis. Bet su sveikata problemu neturi. Jokiu kaulu iskrypimu
Atsakyti
Jetau, o as jau galvojau, kad mano vaikas nenormalus.. Maniskiui irgi 2.5 men, na jis pats neatsiseda, bet labai intensyviai bando ta padaryti. Mes aisku neleidziam, tai mazius oho koki triuksma kelia. g.gif Tik zinau tikrai, kad be 6 men sestis grieztai draudziama, ir pediatras ta sake, ir ortopede. Nes tokiu problemu galima prisidaryti, kad paskui neistaisysi..
Atsakyti
QUOTE(Kurmaitiene @ 2009 12 13, 10:30)
Jetau, o as jau galvojau, kad mano vaikas nenormalus.. Maniskiui irgi 2.5 men, na jis pats neatsiseda, bet labai intensyviai bando ta padaryti. Mes aisku neleidziam, tai mazius oho koki triuksma kelia.  g.gif Tik zinau tikrai, kad be 6 men sestis grieztai draudziama, ir pediatras ta sake, ir ortopede. Nes tokiu problemu galima prisidaryti, kad paskui neistaisysi..

As kiek zinau, tai sodint negalima iki 6men. T.y. jei pats nesedi, o tevai bando sodint tarp pagalviu ir pan. Bet jei pats atsiseda vistiek nesukontroliuosi. Nepririsi gi prie lovos. As manau, kad nieko blogo jeigu pats. Musiske bande sestis nuo 5men, o lygiai 6men pati atsisedo
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2009 12 12, 17:59)
Su pediatru reikia pasitart, bet as manau, kad jei vaikas pats sugebejo tai padaryti, tai reiskias raumenukai jau pakankamai stiprus. Stipruolis vaikas smile.gif

Visko tame gyvenime buna smile.gif Taciau mano patarimas lieka tas pats - konsultuotis su gydytoju.
Atsakyti
Iš tikrųjų kaip keista g.gif mano vaikas penkių mėnesių pradėjo sėdėt ir tai gydytoja sakė ankstoka...
Atsakyti
Manau jei vaikas sedasi reik jam leisti kokia minute pasedeti, nes jei pastoviai neleisi ir jis pastoviai riesis sesti bus kaip manajai... atpilineja visa pienuka savo. Mano dukra jei jai leisciau tai sedetu ir sedetu pastoviai. Sodinam tada pusiau gulom i kedute ir supasi jinai...
Atsakyti
Manau, kad problema yra perdideliame vaikiuko raumenu tonuse 4u.gif BUTINA kreiptis i neurologa, nes normaliai besivystantis, sveikas vaikutis 2,5 menesiu tikrai negali pats atsisesti ir sedeti.. nejuokaukit, o ieskokit priezasties, kuri tikrai yra doh.gif
Atsakyti