Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

Mums 5 men., pries pora savaiteliu pradejau pasisodinti ir ant keliu, ir padeti jai paciai prisitraukti su rankytem ir atsisesti dazniau smile.gif o sestis nora ji jau apie 3 men. pradejo reiksti biggrin.gif na bet mano nuomone dar buvo ankstoka.
dabar kazkiek laiko jau issedi nelinguodama i visas puses thumbup.gif
pediatre patare visai nesodinti, atseit laukti kol pati prisliaus prie fotelio ar kedes ir uzsikabinusi atsises, na bet as matau kad vaikui labai patinka sedeti, tai ir pratinu po truputi smile.gif
kai pirma karta normaliai pasodinau, kokia ji man juokinga buvo lotuliukas.gif na bet kartu ir labai didele.. wub.gif
Atsakyti
Mum tik keturi menesiai, o sunelis jau labai labai nori sestis. ir jei viena karta pasodini desimciai sekundziu tai paskui negali paguldyti nes zirzia ir vel prasosi sodinamas.
Atsakyti
Mano mažiukas labai nori sėdėti vonelėje maudomas ax.gif Tik pajaučia vandenį ir riečiasi sėstis lotuliukas.gif
Atsakyti
mano mažiukei 4 men su trupučiu, sėstis merginalabai nori, tačiau niekas neleidžia. Sportuojam kiekvieną dieną po kelis kartus, mankštinam raumenukus - sėsėt tikrai dar ne laikas. Jeigu jau pti atsisėsų be pagalbos, jau tada nieko nepadarysi...
Atsakyti
QUOTE(Karlina @ 2009 11 27, 23:36)
Mum tik keturi menesiai, o sunelis jau labai labai nori sestis. ir jei viena karta pasodini desimciai sekundziu tai paskui negali paguldyti nes zirzia ir vel prasosi sodinamas.


maniskis pagrandukas irgi jau sedasi ,ir mes palaikom ji truputuka sedinti smile.gif o jau laimingas jis buna tada rolleyes.gif nors as ant namiskiu rekiu kad dar anksti ,bet jiems labai grazu kai jis sedi smile.gif anksciau taip anksti vaiku nesodindavom ... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(beskaiste @ 2009 12 01, 01:55)
maniskis pagrandukas irgi jau sedasi ,ir mes palaikom ji truputuka sedinti  smile.gif o jau laimingas jis buna tada  rolleyes.gif nors as ant namiskiu rekiu kad dar anksti ,bet jiems labai grazu kai jis sedi  smile.gif anksciau taip anksti vaiku nesodindavom ... schmoll.gif

mums jau 7menesiukai ir pradedam jau savarankiskai sedeti.Ant keliu ir maitinimo kedutej sedim nuo 4men.,nes labai anksti pradejom valgyti koseles.Siaip esu skaicius,kad vaikiukas tvirtai turetu sedeti nuo 6men.,bet,manau,kad tokiu vaikiuku yra labai mazai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mari73 @ 2009 12 01, 09:14)
mums jau 7menesiukai ir pradedam jau savarankiskai sedeti.Ant keliu ir maitinimo kedutej sedim nuo 4men.,nes labai anksti pradejom valgyti koseles.Siaip esu skaicius,kad vaikiukas tvirtai turetu sedeti nuo 6men.,bet,manau,kad tokiu vaikiuku yra labai mazai. 4u.gif

man taip neramu blink.gif mano mazuciui jau 7 men ir 2 savaite eina bet jis dar nesedi,tik kai paimi uz rankyciu prisitraukia, unsure.gif kitos mamos sako kad kaskas negerai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(liutukas7 @ 2009 12 01, 21:18)
man taip neramu blink.gif mano mazuciui jau 7 men ir 2 savaite eina bet jis dar nesedi,tik kai paimi uz rankyciu prisitraukia, unsure.gif kitos mamos sako kad kaskas negerai verysad.gif

ar pasodintas nugriūna, ar tiesiog pats dar neatsisėda, bet pasodintas pasėdi?
Atsakyti
QUOTE(liutukas7 @ 2009 12 01, 21:18)
man taip neramu blink.gif mano mazuciui jau 7 men ir 2 savaite eina bet jis dar nesedi,tik kai paimi uz rankyciu prisitraukia, unsure.gif kitos mamos sako kad kaskas negerai verysad.gif

nemanau,kad cia kas blogai.Gal tiesiog vaikelis daugiau guledavo-na,mazai ''praktikos'' turi.Mes tokio pat amziaus ir tik kokia savaite kaip pradedam savarankiskai po truputi sedet.Tiesa visas menesis kaip sedim dienomis sportiniam vezimely.Tiesiog daugiau treniruokites-sedekit pasiramste ir pamatysit greitai pats ismoks.Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liutukas7 @ 2009 12 01, 21:18)
man taip neramu blink.gif mano mazuciui jau 7 men ir 2 savaite eina bet jis dar nesedi,tik kai paimi uz rankyciu prisitraukia, unsure.gif kitos mamos sako kad kaskas negerai verysad.gif


labukas
tik nepergyvenk ankščiau laiko mirksiukas.gif
pagal Vringą , reik pradėt sodinti pusės metų, ne ankščiau, nes tai kenkia vaiko struburui... Mes pradėjom sodinti pusės metukų, tai kolkas mūsų mažė kaip berželis, linksta kur vėjas papučia lotuliukas.gif
O pagal vaikų masažuotoją, tai tik labai treniruojamas vaikis jau savarankiškai atsisėda septynių mėn. bet tai reiškia, kad su juo turi būti daug dirbama...
Ir jokių būdų neramstyk, neankstink proceso, kada jis norės tada ir sedės, o šiaip dažniau pasimasažuokit ir sportuokit, ir viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(brasskyte @ 2009 12 02, 14:11)
labukas
tik nepergyvenk ankščiau laiko  mirksiukas.gif
pagal Vringą , reik pradėt sodinti pusės metų, ne ankščiau, nes tai kenkia vaiko struburui... Mes pradėjom sodinti pusės metukų, tai kolkas mūsų mažė kaip berželis, linksta kur vėjas papučia  lotuliukas.gif
O pagal vaikų masažuotoją, tai tik labai treniruojamas vaikis jau savarankiškai atsisėda septynių mėn. bet tai reiškia, kad su juo turi būti daug dirbama...
Ir jokių būdų neramstyk, neankstink proceso, kada jis norės tada ir sedės, o šiaip dažniau pasimasažuokit ir sportuokit, ir viskas bus gerai  mirksiukas.gif

visiskai sutiku drinks_cheers.gif .auginu trecia leliuka,greit 7 men,bet jei pati atsiseda tai greit nuleipsta i sali,ir be pagalbos nepasedi,nors sestis prases jau nuo pusketvirto menesio,manem anksti atsises,bet kur tau...taigi,mamukai,be panikos,kai nores mazutis tai ir atsises pats,nereikia is jo daryti kazkokio super leliaus,kuris viska anksti ismoksta.manau mamytes pacios matot,jei vaikelis zvalus,gerai maitinasi ir siaip auga linksmutis-nereikia greitint jokiu jo vystymosi procesu.viskam savas laikas. 4u.gif
Atsakyti
Mums jau 7,5 men. ir sedim jau labai tvirtai. Savarankiskai dar pati neatsiseda, bet labai bando. Nuo 6 men. pradejom sodinti, tai dar nebuvo 7 men, o ji jau pradejo pati sedeti, is pradziu nelabai tvirtai.
Atsakyti