Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

QUOTE(buruliuke @ 2009 07 07, 09:35)
Grazuolyte bando sestis gana nuo anksti,dabar kai jau sesiu menesiu,pasodinu dazniau.

tai jau nuo 6 men galima normaliai maziuka paodinti ane? g.gif o jus kaip sodinate savo maziuka? ar paramstote pagalvemis? pati turbut nelabai dar islaiko pusiausvyra? ane? g.gif as labai laukiu 6 menesiuku tongue.gif ir man norisi maziuke sodinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselelyte @ 2009 07 07, 16:50)
tai jau nuo 6 men galima normaliai maziuka paodinti ane?  g.gif  o jus kaip sodinate savo maziuka? ar paramstote pagalvemis? pati turbut nelabai dar islaiko pusiausvyra? ane?  g.gif  as labai laukiu 6 menesiuku  tongue.gif  ir man norisi maziuke sodinti  ax.gif

pagalvemis schmoll.gif negalima
Atsakyti
QUOTE(Raselelyte @ 2009 07 07, 16:50)
tai jau nuo 6 men galima normaliai maziuka paodinti ane?  g.gif  o jus kaip sodinate savo maziuka? ar paramstote pagalvemis? pati turbut nelabai dar islaiko pusiausvyra? ane?  g.gif  as labai laukiu 6 menesiuku  tongue.gif  ir man norisi maziuke sodinti  ax.gif

nėra tokio kad jo,6 men ir sodinam,priklauso nuo vaiko,nuo pusiausvyros jo ir tt.maniškei tonusai padidėję vienos pusės,tai dar nesėdi,aš jos per prievartą ir nesodinu,ateis laikas ir atsisės.o pirmoji iš vis iš pradžių pradėjo šliaužti,ropoti,su vaikštyne lakstyt ir paskui tik sėdėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2009 07 08, 09:31)
nėra tokio kad jo,6 men ir sodinam,priklauso nuo vaiko,nuo pusiausvyros jo ir tt.maniškei tonusai padidėję vienos pusės,tai dar nesėdi,aš jos per prievartą ir nesodinu,ateis laikas ir atsisės.o pirmoji iš vis iš pradžių pradėjo šliaužti,ropoti,su vaikštyne lakstyt ir paskui tik sėdėti biggrin.gif

nu supratau....lauksime kol pati panele atsises ir specialiai nieko nedarysim 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
http://www.delfi.lt/...php?id=22995930
Pirma mazinimu banga mamoms.Nenusileiskim.
Atsakyti
mum 4 menesiukai, bet mergyte taip jau nori sestis, nepaguli ramiai, rieciasi, bet mes neleidziam schmoll.gif , bijom kad stuburiukui nepakenktu verysad.gif , retkarciais tik paduodam pirstukus kad galetu isikabint ir chop panele jau pati atsiseda bet neissilaiko ilgiau nei pora sekundziu ir mes paguldom.
Atsakyti
[quote=Bozenyte,2009 07 08, 13:37]
mum 4 menesiukai, bet mergyte taip jau nori sestis, nepaguli ramiai, rieciasi, bet mes neleidziam schmoll.gif , bijom kad stuburiukui nepakenktu verysad.gif , retkarciais tik paduodam pirstukus kad galetu isikabint ir chop panele jau pati atsiseda bet neissilaiko ilgiau nei pora sekundziu ir mes paguldom.
tai pas mus tas pats smile.gif nori sedeti siaubingai.... lotuliukas.gif o mes neleidziam, tai taip ir kovojam lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Raselelyte,2009 07 08, 13:54]
[quote=Bozenyte,2009 07 08, 13:37]
mum 4 menesiukai, bet mergyte taip jau nori sestis, nepaguli ramiai, rieciasi, bet mes neleidziam schmoll.gif , bijom kad stuburiukui nepakenktu verysad.gif , retkarciais tik paduodam pirstukus kad galetu isikabint ir chop panele jau pati atsiseda bet neissilaiko ilgiau nei pora sekundziu ir mes paguldom.
tai pas mus tas pats smile.gif nori sedeti siaubingai.... lotuliukas.gif o mes neleidziam, tai taip ir kovojam lotuliukas.gif
[/quote]
musu maze irgi nuo 4,5 men pradejo raitytis, atsirado noras sestis, bet as leisdavau, na ta prasme paimi uz rankyciu ir sodini...gydytoja sake kad galima po truputi, o kuo tolyn tuo labiau sodindavau. dabar vezime tik sedi, guleti nelabai nori, bet ir nelabai guldau, nebent luzta.siaip pati pasedi truputi jau (6men), bet kaip svyruoklis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ulyja @ 2009 07 08, 08:31)
nėra tokio kad jo,6 men ir sodinam,priklauso nuo vaiko,nuo pusiausvyros jo ir tt.maniškei tonusai padidėję vienos pusės,tai dar nesėdi,aš jos per prievartą ir nesodinu,ateis laikas ir atsisės.o pirmoji iš vis iš pradžių pradėjo šliaužti,ropoti,su vaikštyne lakstyt ir paskui tik sėdėti biggrin.gif

vyresnelis irgi taip pat, bet net ne slaiziojo o vartes kaip pasiutes tada vaikstukai o tada tik atsisedo smile.gif smile.gif
Atsakyti
O mes nuo 3,5mėn sėdėt pradėjom... Ir nieko smile.gif Viskas šauniai wink.gif Vaikinukas tik tobulėja ir stiprėja cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ArGin @ 2009 07 09, 23:49)
O mes nuo 3,5mėn sėdėt pradėjom... Ir nieko smile.gif Viskas šauniai wink.gif Vaikinukas tik tobulėja ir stiprėja  cool.gif

pats? bigsmile.gif ar jus sodindavot per prievarta g.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 07 10, 01:18)
pats? bigsmile.gif ar jus sodindavot per prievarta g.gif


Niu tai aisku, kad ne per prievrta tongue.gif Is pradziu uz rankuciu keliamas sedosi, veliau pats prisitraukdavo, kol galiausiai pats savarankiskai atsisest ismoko thumbup.gif Dabar ur be paramstymu sedi vyras cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kribuk @ 2007 01 21, 18:31)
Labukas. Norėjau paklausti, ar jūsų vaikiukai, paimti už rankučių, sėdasi. Ar noriai tai daro? Ir nuo kada?
Mano mergytei penki su puse mėnesio, bet ji nelabai nori tai daryti... verysad.gif Kartais paimta už rankų labai jau keliasi sėstis, bet tik kartais... Ir prieš kelias dienas ji tai pradėjo daryti. O kartais kelia tik pilvą ir viskas. smile.gif
Laukiu jūsų pasisakymų. 4u.gif

**************

1 tema



Mes taip anksti pradejome keltis-sodintis, bet sedime nuo sesiu su puse menesio
Atsakyti