Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie sėdėjimą, 2 tema

Sveikos,

Maniske sportinuke nuo 5 menesio, bet veidukas dar i mane atsuktas, kazkaip paciai ramiau matyti vaikeli. Galvoju nuo pavasario pradet sodinti veidu i pasauli biggrin.gif
Atsakyti
viskas apie sėdėjimą vienoje temoje

1 tema
Atsakyti
Mano leliukai nuo 3 men labai jau nori sestis doh.gif Bet kiekvienas vaikiukas individualiai vystosi - vieni -anksteliau, kiti - veleliau mirksiukas.gif Siaip, mazylis tik 8 men turi sedeti ax.gif
Atsakyti
maniskis irgi jau bando, ir taip pyksta, kad paciam neisiena..
o isikibus uz rankyciu tai io kaip bando...
Atsakyti
maniskis tai kazkur nuo 3 menesio isikibes pradejo bandyti sestis, o dabar tai labai pyksta kad dar negali pats atsisesti lotuliukas.gif
Atsakyti
mano maziukui 1.5 menesio ir pagriebes rankytes bando keltis jau smile.gif
Atsakyti
mums jau beveik 6men bet dar nesedim patys vis griunam i prieki ar i sona nors va drauges vaikas jau sedi patc tvirtai smile.gif
Atsakyti
mes jau po biskuti sedim,bet paciam dar visiskai neisieina atsisesti,tai as jam biski padedu ax.gif o jau kiek laimes jam tada buna wub.gif
Atsakyti
Pabandziau sodinti prilaikydama uz pirstu ketvirto menesio pabaigoj. Kazkaip vis bijojau padaryti ka nors ne taip, stuburui pakenkti ir t.t. Mazoji is padziu nesuprato ko is jos noriu, bet greitai ikirto ir nuo tada su didziausiu malonumu sedasi prisilaikydama. Siandien jau bande uz kedutes rankenos kabintis ir sestis smile.gif
Atsakyti
maniskis jau irgi visas norintis sestis-isikibes i mano pirstus kad lenkiasi i prieki, o ant keliu pasiguldyti tai net nebandyk-pyksta, rieciasi, keliasi... biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linciukasok @ 2007 11 01, 19:55)
na manoji gan anksti pradejo,nes as kiekviena ryta nuo gimimo darydavau su ja manksteles tai ji gal kokiu 2men gan stipriai isikibusi bandydavo keltis,na o dabar isvis pati nori sestis,auto kedutej rieciasi i kamuoliuka

kokes mankstreles darydavot?
Atsakyti
mes pirma kart pasodinom 3men dabar mums jau beveik6men pats dar neatsiseda bet uzranku keliams kuo puikiausiai atsykelia smile.gif nors vieni ankscioau kiti veliau pradeda juk kiekvienas vaikas skirtingas mirksiukas.gif
Atsakyti