Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas ir naminiai gyvūnėliai

QUOTE(Mama Agnė @ 2007 01 23, 15:36)
skaitau, ir galvoju, kad apie mus rašai...
Labai viskas panašiai - ir dėl sakymo, kad katiną reikia atiduot, kai laukiausi, ir dėl to, kad vaikas labai jį myli. Ir dėl to, kad jis labai nepriklausomas ir poniškas.
Tik va, vienas skirtumas - mūsų Fidelis (katinas) nesileidžia ir Luko (sūnus smile.gif) tampomas. Iš karto kerta ir bando kąst. Bet Lukučiui tai tik juoką kelia. Žino, kad stipriai pire jo lįst negalima. Ir nelenda, nes kitaip gauna atgal  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laikau katina ir paukscius tongue.gif Jokiu minusu tame nematau schmoll.gif Kai sunus pasgauna katina tai katnas gudrei moka nuo jo isisukti ir pabegti tongue.gif Tiesa katinas cia kazkaip gazdino man vaika snypsdamas ir letena ji varydamas[bet nekisho nagu]
Kadangi vaikas ir katinas mazi tai jie net kartais pazaidzia sunus bega,o katinas ji gaudo uz kojyciu.Nezinau kaip,kam,bet man gyvunas namie yra smagu thumbup.gif
Tiesa pries isigijant kazkoki gyvuna rekomenduociau pasidaryti tyrimus ar Jusu vaikas nera alergiskas ax.gif
Atsakyti
mano giliu įsitikinimu gyvūnas būtinas namuose, ypač jei yra vaikų. Visų pirma vaikaims tai padeda mokytis atsakomybės, be to ir kažkokį saugumo jausmą suteikia smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2006 08 13, 10:20)
su sunim rupesciu tikrai bus daug, bent jau metus laiko. galit is ansto nurastyt ne vietoj paliktus batus, kampuotus baldus, o kandziosis tai jums ne degis. siulyciau nueiti i faunos foruma ir ten pastudijuoti augintoju patirti.


nu atsiprasau bet privalau papriestarauti 4u.gif
as auginu spanieli - bato as jam net noredama nebuciau i dantis ikisus, baldai visi sveiki tokie kaip ir buvo, o kandziotis - is pradziu truputi kandziojos, bet tikrai labai greit ismoko kad tam yra zaislai, dar turekim omeny kad mazo suniuko dantukai tikrai neskaudus, o grauzikai jei kandziojas tai dar ir kaip skaudziai 'isega' smile.gif aisku yra visokiu sunu, na bet manau mamytes ir nepirks kokio pirbulterjero suniukui pazaisti..

o suniuko gali visa seima ir nenoreti, bet tevai manau turi suprasti kad gal net didesne atsakomybe ir priesiura teks jiems..

p.s. mano suniukas tik viena blogai dare - krimst knygas buvo pradejus, bet kol maza buvo uzkelem jas kad nepasiektu, o paaugus jau mokejo neimti, o gal ir neidomu buvo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo princesyte: 30 sausio 2007 - 16:53
Šiuo metu aš labai pavydžiu tiems, kas namie augina bent šiokį tokį padarėlį. Kažkada pati turėjau ir papūgėlę, ir dvejas žiurkes net apturėjau, tačiau dabar, kad ir kaip norėčiau, tėvai man nebeleidžia laikyti anei jokio gyvūlėlio. verysad.gif O aš, kaip didžiulė gyvūlėlių mylėtoja, taip jo norėčiau. Aš tai negaliu be gyvūlėlių gyventi. Labai pavydžiu draugėms, kurios bent katinuką turi... taip man dabar liūdna, kad net žudo.
Atsakyti
QUOTE
Šiuo metu aš labai pavydžiu tiems, kas namie augina bent šiokį tokį padarėlį. Kažkada pati turėjau ir papūgėlę, ir dvejas žiurkes net apturėjau, tačiau dabar, kad ir kaip norėčiau, tėvai man nebeleidžia laikyti anei jokio gyvūlėlio.  O aš, kaip didžiulė gyvūlėlių mylėtoja, taip jo norėčiau. Aš tai negaliu be gyvūlėlių gyventi. Labai pavydžiu draugėms, kurios bent katinuką turi... taip man dabar liūdna, kad net žudo.


Mano mama taip pat visada buvo pries gyvunus...Taciau isvaziavau studijuoti i vln ir kaledom uzsiprasiau draugo triusiuko blush2.gif Gavau sia dovana ir labai dziaugiuosi dbr wub.gif Tiesiog vadovaujuosi tokia taisykle, kad dovanotam arkliui i dantis neziuri, tdl jei nori tureti gyvuneli teks pergudrauti tevus mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes turim ziurkena ir katina,jie buvo ir iki dukrytes gimimo,aisku dabar katinas nera pats geriausias draugas,nes dukryte dar siek tiek per maza suprasti,kad negalima musti,ar tempt uz uodegos,bet ateity manau susidraugaus.Todel jokiu minusu manau nera biggrin.gif
Atsakyti
Ieškau pirkėjų būsimiems jūrų kiaulytės palikuonims mirksiukas.gif

Tėvas - baltas, verpetuotas
Motina trispalvė, verpetuota, ilgo plauko

Juos galima pamatyti čia:
http://www.supermama...?...i&img=26263

http://www.supermama...?...i&img=26262

http://www.supermama...?...i&img=26261

http://www.supermama...?...i&img=26260

Namuose gyvūnėlis iš tikrųjų reikalingas. Pati auginu 5 gyvūnus ir turiu dukrą, patikėkite, ji labiau už mane jais rūpinasi, nors dar tik 6 metai, visadz prižiūri, kad maisto būtų įdėta, ar jau laikas kraiką keisti. Tad kurios mamos svarsto ar verta, galiu pasakyti tikrai VERTA.
Atsakyti
mums taip pat visi sakė, kad katės geriau atsisakyti. nusprendėme pažiūrėti kas bus, kai gims vaikas.o gi nieko,nors mūsų katė neprisileidžia nieko ir išlaiko atstumą su vaiku. bet kai išgirsta, kad mažius verkia tuoj pat prisistato raminti. viskas būtų gerai tik štai katės plaukai problema, jų pilna visur:lovoje, ant gridų, maiste, galų gale jie skraido ore vos tik katė pralekia, ir tai man neduoda ramybės.. verysad.gif
Atsakyti
musu katyte jau antra "augina" ax.gif ,jau jeigu mazius verkia,tai ateina ir tempia mane uz rankoves,net ikanda kartais,nors nuo jo ir prisikencia g.gif
Atsakyti
mes turim suniuka o vaikui metukai tai jie geri draugai ir suo daug ka atleidzia jei su kokiu zaislu ar su ranka uzgauna ir zaidzia labai graziai buna kad bezaisdami ir uzmiega biggrin.gif
Atsakyti
as taip pat uz gyvunus ir vaikus kartu!!!
mes kate isigijom kai dukrai buvo 1,5m.
ispradziu pavargom kol suprato dukte, kad nereikia kates visada nesioti.
bet dabar jos dvi neisskiriamos drauges, kurios viska daro kartu!!! wub.gif
Atsakyti