Įkraunama...
Įkraunama...

Mano namų Interjeras

Gal kas turite smagiu ideju augintinio guoliui, nes tai taip pat dalis interjero biggrin.gif 4u.gif as auginu maza suniuka... blush2.gif
Atsakyti
smile.gif turiu kelis idomius pavyzdzius, tik kur galima isigyti nezinau doh.gif g.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
wub.gif kokie faini biggrin.gif 4u.gif kaip tikri baldai, sitas man labiausiai tinka, tik idomu kur galima nusipirkt... huh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(barbija @ 2007 02 11, 16:46)
wub.gif  kokie faini  biggrin.gif  4u.gif  kaip tikri baldai, sitas man labiausiai tinka, tik idomu kur galima nusipirkt...  huh.gif
user posted image

Tiesa sakant Lietuvoje neesu maciusi, buvo kazkas panasaus "Alandeko" Europoje
ir tai ten matyt tikrai ne gyvunam skirta ax.gif
Atsakyti
sveikutės smile.gif

su vyru vis mąstom, kaip salioną pasidaryt, tai klausiu patarimų smile.gif

grindis galvojam dėt laminatą (medinės per brangu verysad.gif ) ir tokias raudono medžio spalvos rolleyes.gif
baldai bus tamsūs, nuo raudonos medžio spalvos iki rudos-tamsiai rudos - dar žiūrėsim, kokius rasim.
dabar dėl sienų spalvos... na, aš įsivaizduoju šviesias gal kiek į rusvumą. vieną sieną norėčiau tamsesnio atspalvio. kaip manot, kaip, jei tą sieną, kurioje yra langas daryčiau tamsesnio tono?

ir vis dėl to dėl grindų ir baldų spalvos - turbūt geriau žiūrėtųsi, jei baldai būtų tamsesni nei grindys? g.gif tai turbūt pirmiau reikia išsirinkti baldus, o tada, kokios spalvos jie bus, tada rinkt grindis? unsure.gif kaip patartumėt?

kiek supratau iš ankstesnių komentarų, tai priešais langą esanti siena turi būti šviesiausia. o kaip su ta siena, kurioje yra langas?

čia vat toks tas kambarys

user posted image

ir dar klausimas - kur geriau sėdimą kampą dėt, o kur geriau sekciją?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindra: 17 vasario 2007 - 22:29
QUOTE(Lindra @ 2007 02 17, 23:16)
sveikutės smile.gif

su vyru vis mąstom, kaip salioną pasidaryt, tai klausiu patarimų smile.gif

grindis galvojam dėt laminatą (medinės per brangu  verysad.gif ) ir tokias raudono medžio spalvos  rolleyes.gif
baldai bus tamsūs, nuo raudonos medžio spalvos iki rudos-tamsiai rudos - dar žiūrėsim, kokius rasim.
dabar dėl sienų spalvos... na, aš įsivaizduoju šviesias gal kiek į rusvumą. vieną sieną norėčiau tamsesnio atspalvio. kaip manot, kaip, jei tą sieną, kurioje yra langas daryčiau tamsesnio tono?

ir vis dėl to dėl grindų ir baldų spalvos - turbūt geriau žiūrėtųsi, jei baldai būtų tamsesni nei grindys?  g.gif tai turbūt pirmiau reikia išsirinkti baldus, o tada, kokios spalvos jie bus, tada rinkt grindis?  unsure.gif kaip patartumėt?

kiek supratau iš ankstesnių komentarų, tai priešais langą esanti siena turi būti šviesiausia. o kaip su ta siena, kurioje yra langas?

ir dar klausimas - kur geriau sėdimą kampą dėt, o kur geriau sekciją?


4u.gif Kaip jau minejau anksciau, geriausia pradeti spalvas rinkti nuo grindu, po to galine siena, lubos, sonines sienos, durys, langai ir galiausiai baldu spalvos.
Mano manymu, ta siena kuria darysite kitos spalvos turetu buti arba uz jusu nugaru, uz sofos, arba pries, ten kur sedint krypsta zvilgsniai, pvz. uz televizoriaus. Jei renkates siena pries tai geriausiai, kad butu tonalinis sprendimas ir ne per ryskus, nes gali veikti neigiamai, o su siena uz nugaru galima elgtis drasiau, galite imti drasesnes spalvas, su piesiniu, ornamentu ir t.t.
Nezinau ar pats tinkamiausias variantas daryti kitos spalvos siena kur langas, nes jusu atveju, ji nera didele, geriausia, jog ji aiskiai matytusi ir butu pati sau grazi.
Jusu raudonu spalvu variantas originalus, stiprus bei dinamiskas. Turetu buti panaudotos kontrastinga spalva - raudona, o kiti rusvi raudonos atspalviai susvelnina dinamiska atmosfera, tipiskai skaisciai raudona pernelyg agresyvi, jos nereiketu rinktis. Beje, jei labai dideli plotai dengiami raudonai, galima meginti daryti siena su fktura, tam kad atrodytu ne vientisa, o su seseliu.
As patariu, nusipaisyti kambari ir paderinti spalvas, kad geriau isivazduotumet.
mirksiukas.gif

stai keli variantai deriniu
user posted image
user posted image
user posted image

P.S. atkreipkite demesi, kur tamsiausios sienos - sviesiausi baldai ir atvirksciai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovyl69: 18 vasario 2007 - 09:19
Pas mus tokios pacios formos kambarys kaip Lindra ikele plana, tik iejimas is kairines sienos per viduri. Taip pat norim kazkuria viena arba dvi sienas tamsinti ar ryskinti.
Ties langu siena bus ramios gelsvos/persikines spalvos. Kambaryje klijuosim dazomus tapetus (pirksim baltus ir juos dazysim dazais). Tai ramiu spalvu sienos bus itin lygaus ir nezymaus rasto, o ryskinama siena bus stambaus rasto. Ryskinsim manau didziaja siena, kur pas tave 5.17 parasyta. Ten bus sviesi odine sofa, foteliai kur langas, o tolimiausioj nuo lango sienoj televizorius su negriozdiska sekcija. Siena irgi arba patamsinta kaip ir didzioji, arba rami (dar nenusprendem sad.gif )
Grindys i tamsiai rudos, siek tiek i rausvuma gal.
Taigi, taip pat ieskau patarimu del spalvu deriniu smile.gif Kokia spalva sienos ryskinimui ir sodrinimui tiktu prie labai svelniai geltonos, labai labai svelniai persikines g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piene123: 19 vasario 2007 - 16:49
Tik nedėk tų savo raudono medžio grindų doh.gif doh.gif doh.gif prieš 7 metus tokias turėjau, bet kaip tik šiuo metu jų atsikratysiu pagaliau rolleyes.gif negalėjau jų pakęsti visus tuos 8 metus..... plaudavau grindis 3 kartus - pirmą kartą- su grindų plovikliu, o kitus 2 kartus tekdavo skalauti...išbandžiau VISUS manau valiklius, kokie tik yra LT, bet - likdavo driūžiai kiekvieno skudurėlio pasukimu.... niekas mano namuose basomis kojomis nevaikščiodavo, nes iškart turi eiti grindis plauti, nes likdavo pėdos, nu galėčiau pasakoti ir pasakoti......... miegamajame esu susidėjusi sendinto ąžuolo grindis, thumbup.gif thumbup.gif jokių problemų..... tai dabar visas tas raudonas metu lauk, ir dėsiu sendintą ąžuolą.......
tas raudonmedis nu visai gražu, man patiko spalva, bet tik tada jei samdysiu kambarių prižiūrėtoją arba pati esi pasiruošusi tarnauti grindims, o ne jos tau.... (beje, jei čia kai kas pagalvojot kad galbūt jos nekokybiškos.... turiu nuvilti - 32 klasė, ypač naudojamoms patalpoms, ir prieš 7 metus mokėjau 62 Lt už kvadratą doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
laba visoms,

man siuo metu aktualus klausimas - duru pakaitalas.

Koks gali buti?

norisi kazko kabancio, kad sviesa galetu sklisti... anksciau daug kas turedavo kabancias bambukines "uzuolaidas" ant duru... blink.gif

as lyg noreciau is mediniu ir stikliniu burbuliuku tokiu uzuolaidu unsure.gif nezinau ka cia rinktis?

gal turite kokiu pasiulymu siuo klausimu... ax.gif
Atsakyti
O man reiktų patarimo dėl durų. Nes niekaip neapsisprendžiam kokias dėtis: medines ar laminuotas. Grindų medinių namie pas mus nerasta, sienu mediena iškaltų irgi nėra ax.gif Butas 2 k. svetainėje bus laminuotos grindys, kitam kambary kiliminė danga, koridoriuj ir virtuvėj plytelės. Tai va, kokias duris geriau rinktis, kad derėtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(ermute @ 2007 02 20, 15:27)
Tik nedėk tų savo raudono medžio grindų  doh.gif  doh.gif  doh.gif  prieš 7 metus  tokias turėjau, bet kaip tik šiuo metu jų atsikratysiu pagaliau  rolleyes.gif  negalėjau jų pakęsti visus tuos 8 metus..... plaudavau grindis 3 kartus - pirmą kartą- su grindų plovikliu, o kitus 2 kartus tekdavo skalauti...išbandžiau VISUS manau valiklius, kokie tik yra LT, bet - likdavo driūžiai kiekvieno skudurėlio pasukimu.... niekas mano namuose basomis kojomis nevaikščiodavo, nes iškart turi eiti grindis plauti, nes likdavo pėdos, nu galėčiau pasakoti ir pasakoti......... miegamajame esu susidėjusi sendinto ąžuolo grindis,  thumbup.gif  thumbup.gif  jokių problemų..... tai dabar visas tas raudonas metu lauk, ir dėsiu sendintą ąžuolą.......
tas raudonmedis nu visai gražu, man patiko spalva, bet tik tada jei samdysiu kambarių prižiūrėtoją arba pati esi pasiruošusi tarnauti grindims, o ne jos tau.... (beje, jei čia kai kas pagalvojot kad galbūt jos nekokybiškos.... turiu nuvilti - 32 klasė, ypač naudojamoms patalpoms, ir prieš 7 metus mokėjau 62 Lt už kvadratą  doh.gif  doh.gif  doh.gif

nelabai supratau - kodėl ? ar ant jų labai matosi dulkės? ar kame reikalas? ar esmė tamsioje slapvoje?
ir kodėl su plovilkiais plaudavai? ar pas Jus buvo laminatas? ar slidus, ar grublėtas?
mačiau parduotuvėj toks ne slidus, o su mini-grioviukais - gal kaip tik toks ir negerai? gal dulkės juose kaupsis? mastau.gif
ir dėkui už pasisakymą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindra: 20 vasario 2007 - 21:05
QUOTE(Piene123 @ 2007 02 19, 17:48)
Pas mus tokios pacios formos kambarys kaip Lindra ikele plana, tik iejimas is kairines sienos per viduri. Taip pat norim kazkuria viena arba dvi sienas tamsinti ar ryskinti.
Ties langu siena bus ramios gelsvos/persikines spalvos. Kambaryje klijuosim dazomus tapetus (pirksim baltus ir juos dazysim dazais). Tai ramiu spalvu sienos bus itin lygaus ir nezymaus rasto, o ryskinama siena bus stambaus rasto. Ryskinsim manau didziaja siena, kur pas tave 5.17 parasyta. Ten bus sviesi odine sofa, foteliai kur langas, o tolimiausioj nuo lango sienoj televizorius su negriozdiska sekcija. Siena irgi arba patamsinta kaip ir didzioji, arba rami (dar nenusprendem sad.gif )
Grindys i tamsiai rudos, siek tiek i rausvuma gal.
Taigi, taip pat ieskau patarimu del spalvu deriniu smile.gif Kokia spalva sienos ryskinimui ir sodrinimui tiktu prie labai svelniai geltonos, labai labai svelniai persikines  g.gif

manau, tiktu kontrastinga raudona, daugiau i bordo, arba vos tamsesne persiko, taciau su aislai faktura, kad apsvietimas sudarytu seselius, o siaip pasidarykit maketa ir padeliokit spalvas viena prie kitos, tikrai pajusit kas tinka, netgi salone kur dazus rinksites galit prideti viena prie kitos spalvas.
Tik stenkites nesirinkti visiskai saltu atspalviu prie persikines, prie geltonos tai dar galima derinti, melsvus, zalsvus atspalvius ax.gif smile.gif
Atsakyti