Įkraunama...
Įkraunama...

Mano namų Interjeras

QUOTE(barbija @ 2007 01 26, 21:07)
oi merginos, kaip dziaugiuosi, kad yra toks klubas, kaip lengviau pasidare  ax.gif  4u.gif  drinks_cheers.gif 
dar gal kas turit kokiu idomiai irengtu interjeru paveiksliuku... tiesiog minciu pasisemti, as viska renku ir saugau gal kada prireiks  rolleyes.gif


čia galima pasiskaityti apie įvairius interjero stilius
http://interiordec.a...e_Interiors.htm

o čia pasižiūrėti biggrin.gif
http://www.sunset.com/sunset/da
Atsakyti
QUOTE(Milduxs @ 2007 02 03, 00:18)
čia galima pasiskaityti apie įvairius interjero stilius
http://interiordec.a...e_Interiors.htm

o čia pasižiūrėti biggrin.gif
http://www.sunset.com/sunset/da

4u.gif aciu, brangioji, thumbup.gif tikrai labai geros nuorodos, ypac antriji thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(groovyl69 @ 2007 02 03, 12:55)
4u.gif  aciu, brangioji,  thumbup.gif  tikrai labai geros nuorodos, ypac antriji  thumbup.gif  smile.gif


visada prašom biggrin.gif

dar paieškosiu savo archyvuose, jeigu šitos patiko.
Atsakyti
QUOTE(Milduxs @ 2007 02 03, 15:10)
visada prašom biggrin.gif

dar paieškosiu savo archyvuose, jeigu šitos patiko.

labai gerai ax.gif tikrai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Na va, labai kontrastingas ir zaismingas interjeras. 4u.gif O kaip Jums, brangiosios?
user posted image
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovyl69: 06 vasario 2007 - 16:12
Sveikos dizainerės.

Mes irgi su vyru interjerą bandom galvoti patys. Iš pradžių buvom garantuoti, kad samdysim dizainerę, bet kai jau pradėjom namo erdves matyti, tai pradėjo visokių minčių kilti ir atrodo, kad gal ir patys pasidarysim. Tik aišku patarimų reikia. 4u.gif
Taigi didžiausias mano noras daryti svetainėje ir virtuvėje tamsias grindis. Virtuvė kartu su valgomuoju, tai galvojam kažkaip po spintelėmis dėti plyteles, ir jungti toliau su parketlentėmis. Tai dabar pasakykit, ar aš čia gerai mąstau, jei tamsios grindys, tai virtuvės komplektas geriau derėtų šviesus ir atvirkščiai. O dėl svetainės, tai pažystamas pradėjo mus atkalbinėti, kad atseit tamsios grindys suspaus erdvę ir bus negražu. Bet jei darom šviesias sienas ir baldai šviesios odos, tai argi neužteks tos erdvės g.gif g.gif g.gif Juolab, kad žurnaluose žiūrint geriausius interjerus dabar dominuoja tamsios grindys, tai nejaugi dizaineriai taip nusikalba visi? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudeninuke @ 2007 02 06, 18:23)
Sveikos dizainerės.

Mes irgi su vyru interjerą bandom galvoti patys. Iš pradžių buvom garantuoti, kad samdysim dizainerę, bet kai jau pradėjom namo erdves matyti, tai pradėjo visokių minčių kilti ir atrodo, kad gal ir patys pasidarysim. Tik aišku patarimų reikia. 4u.gif
Taigi didžiausias mano noras daryti svetainėje ir virtuvėje tamsias grindis. Virtuvė kartu su valgomuoju, tai galvojam kažkaip po spintelėmis dėti plyteles, ir jungti toliau su parketlentėmis. Tai dabar pasakykit, ar aš čia gerai mąstau, jei tamsios grindys, tai virtuvės komplektas geriau derėtų šviesus ir atvirkščiai. O dėl svetainės, tai pažystamas pradėjo mus atkalbinėti, kad atseit tamsios grindys suspaus erdvę ir bus negražu. Bet jei darom šviesias sienas ir baldai šviesios odos, tai argi neužteks tos erdvės g.gif  g.gif  g.gif  Juolab, kad žurnaluose žiūrint geriausius interjerus dabar dominuoja tamsios grindys, tai nejaugi  dizaineriai taip nusikalba visi? blink.gif

Sveika 4u.gif tamsios grindys tikrai nespaus erdves, juolabiau jei visa kita sviesu. Tikrai taip dabar laaaabai madingos tamsios grindys ypatingai raudonmedzio (tamsaus) spalvos. Plyteles galite rinkti sviesesnes, nei grindys.
Dar priklauso erdves formavimas ir nuo baldu, jei ju nebus daug ir jie bus "lengvi" , plastiski tikrai nemazes erdves mirksiukas.gif
Ties, sioje temoje, kazkuriam puslapy yra nuotrauka tamsiu grindu ir sviesiu sienu. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovyl69: 06 vasario 2007 - 18:13
Dėl tamsių grindų tai siūlyčiau atsargiai rinktis, vien tik iš praktiškos pusės. Nebent turit kantrybės ir noro siurbti ir plauti kas antrą dieną wink.gif

Labai gražu, bet vieni draugai jau keikiasi
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2007 02 06, 21:50)
Dėl tamsių grindų tai siūlyčiau atsargiai rinktis, vien tik iš praktiškos pusės. Nebent turit kantrybės ir noro siurbti ir plauti kas antrą dieną wink.gif

Labai gražu, bet vieni draugai jau keikiasi

man irgi jau tokia mintis buvo kilusi... ax.gif bet vistiek grazu, teks dazniau plauti grindis ir nevaikscioti su batais...
reikia paieskoti, galbut galima surasti, truputeli rastuotas grindis, margumas neleidzia pabrezti purvinumo... biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(groovyl69 @ 2007 02 06, 18:11)
Na va, labai kontrastingas ir zaismingas interjeras.  4u.gif  O kaip Jums, brangiosios?
user posted image
Papildyta:

o man patinka ax.gif skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2007 02 06, 20:50)
Dėl tamsių grindų tai siūlyčiau atsargiai rinktis, vien tik iš praktiškos pusės. Nebent turit kantrybės ir noro siurbti ir plauti kas antrą dieną wink.gif

Labai gražu, bet vieni draugai jau keikiasi



Na nezinau, pas mane sviesios grindys ir vistiek viskas matosi prie atitinkamos sviesos. Manau reikia rinktis tai kas patinka.
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 02 06, 23:17)
Na nezinau, pas mane sviesios grindys ir vistiek viskas matosi prie atitinkamos sviesos. Manau reikia rinktis tai kas patinka.

as irgi manau, kad reikia rinktis kas patinka ir tikrai priklauso nuo sviesos jei ka galima koki kilimeli patiesti...
va tik galvoju ar matinis pavirsius geriau ar blizgus? smile.gif
Atsakyti