Įkraunama...
Įkraunama...

Mano namų Interjeras

QUOTE(groovyl69 @ 2007 01 26, 22:19)
O kaip jums sis? Interjeras vonios kambario?
user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif gera ideja kaip graziai irengti sodybos vonia, o dar didelis langas i sodo puse.... doh.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barbija: 27 sausio 2007 - 20:30
QUOTE(barbija @ 2007 01 27, 21:29)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  gera ideja kaip graziai irengti sodybos vonia, o dar didelis langas i sodo puse....  doh.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
user posted image

drinks_cheers.gif
Atsakyti
user posted image
na, va dar sis tas idomaus doh.gif biggrin.gif

Papildyta:
gera dekoracija thumbup.gif
user posted image
gal cia pirtis kokia???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovyl69: 28 sausio 2007 - 15:18
QUOTE(groovyl69 @ 2007 01 28, 17:17)
user posted image
na, va dar sis tas idomaus  doh.gif  biggrin.gif

Papildyta:
gera dekoracija  thumbup.gif
user posted image
gal cia pirtis kokia???

lotuliukas.gif geras tikrai, siaip idomiai atrodytu pavesineje kokioje, manau blush2.gif
Atsakyti
user posted image

man labai patinka tokios spalvos grindys, kokios sienos tiktu? blush2.gif
Atsakyti
O kur galima butu pasiskaityti apie ivairius stiliukus irenginejant savo namu interjera? Kas budinga rytietiskam, skandinaviskam, moderniam ar kt. stiliui. 4u.gif
Nesvarbu - knyga gal kokia gera yra, straipsniukai zurnaluose ar internete kur?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kruopa31: 30 sausio 2007 - 15:44
QUOTE(kruopa31 @ 2007 01 30, 16:42)
O kur galima butu pasiskaityti apie ivairius stiliukus irenginejant savo namu interjera? Kas budinga rytietiskam, skandinaviskam, moderniam ar kt. stiliui.  4u.gif
Nesvarbu - knyga gal kokia gera yra, straipsniukai zurnaluose ar internete kur?

4u.gif matai cia sunkus klausimas, yra daug kur, bet reikia paieskoti. ax.gif Knygynuose kartais buna spec. zurnalu, dazniausiai geri "Salon" ar siaip kas panasaus, rusu kalboje. Yra ir knygu, reikia teirautis knygyne, as kai pamatau ka idomaus butinai nuperku, nes kita kart galima neberasti doh.gif
O va internete labai noreciau suzinoti pati kur galima pasiskaityti apie interjerus...
Dabar lengviausia galima rasti apie modernu interjera, nes net lietuviskuose zurnaluose spausdina madingas tendencijas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(barbija @ 2007 01 30, 08:35)
user posted image

man labai patinka tokios spalvos grindys, kokios sienos tiktu?  blush2.gif

Man taip pat patinka tokios grindys thumbup.gif o sienos sviesios tikrai labai tinka, priduoda gera kontrasta thumbup.gif
galima ir rastuotas, svarbu ziureti kokia visuma ir nenutamsinti, nes tamsa gali pradeti slegti g.gif
Atsakyti
Kaip galvojate, ar verta dar daryt name tas dekoratyvines nisas is gips kartono, ar cia jau atgyvenes dalykas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabegusi nuotaka: 31 sausio 2007 - 00:28
QUOTE(pabegusi nuotaka @ 2007 01 31, 01:27)
Kaip galvojate, ar verta dar daryt name tas dekoratyvines nisas is gips kartono, ar cia jau atgyvenes dalykas? g.gif


daryk kas tau patinka, o ne atgyvene-neatgyvene mirksiukas.gif
Atsakyti
Net pati jau nezinau, siaip tai patinka, bet kur tik nepasiziuresi, ypac rusu saituose po euro remontu pilna ten tu nisu visokiausiu ir dar butinai lubos bangom eina. lotuliukas.gif
Nors pacia juokas ima, bet vistiek, tikriausiai, ar nisa, ar kokia skyle sienoj padarysiu. hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabegusi nuotaka: 31 sausio 2007 - 15:54
As su MB isirenginejom viena kambari mansardoje pas tevukus... viska patys darem, nuo sienu pastatymo (nes nieko nebuvo0 ir lovos gaminimo.... tai noriu parodyti ka bendrom jegom padarem... jo techninis darbai, mano dizainas... smile.gif
tai nisoje paaukstintalentyna
Atsakyti
QUOTE(pabegusi nuotaka @ 2007 01 31, 16:47)
Net pati jau nezinau, siaip tai patinka, bet kur tik nepasiziuresi, ypac rusu saituose po euro remontu pilna ten tu nisu visokiausiu ir dar butinai lubos bangom eina. lotuliukas.gif
Nors pacia juokas ima, bet vistiek, tikriausiai, ar nisa, ar kokia skyle sienoj padarysiu. hihihi.gif

labai grazu nisos thumbup.gif galima prigalvoti, taip padaryti kad atrodis super, labai smagu eksperementuoti su sviesom, nisos duoda seselius mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgeete @ 2007 01 31, 16:59)
As su MB isirenginejom viena kambari mansardoje pas tevukus... viska patys darem, nuo sienu pastatymo (nes nieko nebuvo0 ir lovos gaminimo....  tai noriu parodyti ka bendrom jegom padarem... jo techninis darbai, mano dizainas... smile.gif
tai nisoje paaukstintalentyna

wub.gif be galo grazu thumbup.gif labai faina, ir dar savo gamybos tik didziuotis reikia, as taip noreciau padaryti po kavos staliuku, reiks kada igyvendint blush2.gif
Atsakyti