Įkraunama...
Įkraunama...

Mano namų Interjeras

O as neisisvaizduoju kokius papuosimus pirkti i svetaine. doh.gif g.gif
Galvoju deti ir stiklo ir molio, kaip galvojate ar nesipjaus?
Atsakyti
QUOTE(Canet @ 2007 02 28, 15:33)
fainas jusu butukas  ax.gif  as statyciau tv prie 1,29 bet kampu, kad ir is virtuves matytusi, tada minksta kampa kambario vidury (statmenai virtuvei ir langui, veidu i siena ir i langa-nugara i virtuve), o ten kur sienele galvojate-statyciau apvalu valgomaji stala ir grazu sviestuva virs jo.Esme, kad visur budamas matytum tv biggrin.gif
Sieneles nematau prasmes statyt-lango nesimatys rolleyes.gif


Aciu uz nuomone thumbup.gif 4u.gif Zinokit, kaip kartais gerai nuomone is salies, nes dar karta apziureje buta, vis del to nusprendem sieneles nedaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2007 02 28, 20:02)
Turiu knygą, kur keičiasi lapai su grindų ir lubų spalvom. Pasižiūrėjau, prie ryškiai geltonos neblogai atrodo žalsva (šalta), avietinė. Na, pabandyk su palete parduotuvėj pažaisti  mirksiukas.gif

o kur tokią knygą gaut? čia turbūt tik parduotuvėse pasižiūrinėt, o gal irpaprastam žmogui yra prieinamų? bigsmile.gif (turiu omeny ne tik parduotuvėj vartyt rolleyes.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindra: 28 vasario 2007 - 21:18
QUOTE(Lindra @ 2007 02 28, 21:12)
o kur tokią knygą gaut? čia turbūt tik parduotuvėse pasižiūrinėt, o gal irpaprastam žmogui yra prieinamų?  bigsmile.gif (turiu omeny ne tik parduotuvėj vartyt  rolleyes.gif )



Vakar kaip tik tokia varciau Vagos knygyne, Gedimino pr, kur salia batu parduotuves Danija. Kainavo berod 36 lt. thumbup.gif Labai faina knygute, nes ten lapai padalinti i 3 dalis, ir taip gali ziurinet, kokios spalvos tarpusavi dera arba ne .


va, as tokia vakar knyga varciau: Interjero spalvos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo c@stell: 28 vasario 2007 - 21:41
QUOTE(niuma @ 2007 02 28, 18:02)
Žinai, prie geltonos spalvos, gali rinkti ir tą pačią geltoną, tik švelnesnio atspalvio. Manau lengviausiai išsirinkti kokiuose senukuose ar pan- kur dažus daro. Susisrask paletėj savo sienų spalvą (jei dar turi dažų, nusitepliok kokį pavyzdėlį ir nusinešk, nes apšvietimas iškreipia atspalvį) ir žiūrėk, kurios nesipjauna.
Turiu knygą, kur keičiasi lapai su grindų ir lubų spalvom. Pasižiūrėjau, prie ryškiai geltonos neblogai atrodo žalsva (šalta), avietinė. Na, pabandyk su palete parduotuvėj pažaisti  mirksiukas.gif

ačiū, bandysiu. O žalia kokia maždaug? Dažų neturiu bet bandysiu kažkaip. O kokią tu čia knygą turi? Gal ją kur galima įsigyti. Aš dar galvoju apie pilką šviesiai. Kažin tiktų?
tik tada visai mano šviesūs baldai "paskęstų" blink.gif


oi jau parašė apie knygą
Atsakyti
QUOTE(c@stell @ 2007 02 28, 21:25)
Vakar kaip tik tokia varciau Vagos knygyne, Gedimino pr, kur salia batu parduotuves Danija. Kainavo berod 36 lt.  thumbup.gif  Labai faina knygute, nes ten lapai padalinti i 3 dalis, ir taip gali ziurinet, kokios spalvos tarpusavi dera arba ne .
va, as tokia vakar knyga varciau: Interjero spalvos


ta knyga prekiauja tiesiog maxima, nereikes i knygynus vaziuot...as tokia turiu, tik angliska, pirkau usa, tai turbut cia lietuviskas vertimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(c@stell @ 2007 02 28, 21:25)
Vakar kaip tik tokia varciau Vagos knygyne, Gedimino pr, kur salia batu parduotuves Danija. Kainavo berod 36 lt.  thumbup.gif  Labai faina knygute, nes ten lapai padalinti i 3 dalis, ir taip gali ziurinet, kokios spalvos tarpusavi dera arba ne .
va, as tokia vakar knyga varciau: Interjero spalvos

Aš apie tą pačią ir sakiau thumbup.gif
Tiesa, dar mačiau ir naujesnių, brangesnių knygų. Ten kiekvienas puslapis spalvotas ir ant jo patepta derančios kitos spalvos. Berods dar yra rekomendacinių-informacinių straipsnių. Senokai varčiau.. Tiksliai nenupasakosiu, bet knygynuose ar PC galima pasižiūrinėt.
Atsakyti
As ta knyga turiu nusipirkusi, bet asmeniskai nusivyliau ja. Nes ten baldai tik sviesus, galetu buti ir tamsus, aplomai galetu buti daugiau visokiu variantu.
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 02 28, 23:20)
As ta knyga turiu nusipirkusi, bet asmeniskai nusivyliau ja. Nes ten baldai tik sviesus, galetu buti ir tamsus, aplomai galetu buti daugiau visokiu variantu.


tai ten toks amerikoniskas stilius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(c@stell @ 2007 02 28, 22:25)
Vakar kaip tik tokia varciau Vagos knygyne, Gedimino pr, kur salia batu parduotuves Danija. Kainavo berod 36 lt.  thumbup.gif  Labai faina knygute, nes ten lapai padalinti i 3 dalis, ir taip gali ziurinet, kokios spalvos tarpusavi dera arba ne .
va, as tokia vakar knyga varciau: Interjero spalvos

Turiu ir aš tą knygą, sakyčiau pirmą kart pavarčius įdomu, bet kai pradedi daugiua ieškot, labai menkai. Kaina sakyčiau didoka, tai geriau internete pasiieškoti programėlių projektavimo, ten slapvas leidžia apsirinkti baldų, sienų, langų, taigi galima daugiua išpešti.
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2007 03 01, 07:38)
Turiu ir aš tą knygą, sakyčiau pirmą kart pavarčius įdomu, bet kai pradedi daugiua ieškot, labai menkai. Kaina sakyčiau didoka, tai geriau internete pasiieškoti programėlių projektavimo, ten slapvas leidžia apsirinkti baldų, sienų, langų, taigi galima daugiua išpešti.


gal gali pavadinimus tokių progarmėlių parašyti - paieškočiau. Virtuvei tai žinau. man kitiem kambariams reik
Atsakyti
QUOTE(rutellee @ 2007 03 01, 01:15)
tai ten toks amerikoniskas stilius  lotuliukas.gif


pritariu, as taip pat ta knyga esu nusivylusi, nes ji netinka jaukiems lietuviskiems namams doh.gif lotuliukas.gif o siaip spalvu deriniu galima parinkti
Atsakyti