Įkraunama...
Įkraunama...

Mitsubishi Galant

Man patinka Mitsubishi Galant V6-24 nuo 1996 m. modelis. ax.gif
Norėčiau ją įsigyti, bet nežinau, kas pas ją geresnio, blogesnio. g.gif
Labiausiai rūpi kokios kuro sąnaudos. Gal kas su tokia važinėjat?
Atsakyti
och galantai tai faini baisiausiai, komfortas vidui, tikrai gerai traukia, tfu tfu tfu nera labai gendancios, zodziu japonai pasistenge, mano draugas gal siek tiek senesni galanta turi ir tikrai patenkintas, mes irgi dairomes galanto, ziurejau koki 2000-2001, bet kiek maciau tai jie gan galingi 24doch, vos ne 3l variklis, vat tas ir neramina, kad toks zveris tai kokiu nuo 9 iki 12 litru ryja. negerai kai tokios kainos benzino... brangokai gaunas... bet masinyte tai gera...
Atsakyti
laba
autobanginių forume kažką skaičiau apie šitą auto jei reikia info pažiūrėk
Atsakyti
laba
autobanginių forume kažką skaičiau apie šitą auto jei reikia info pažiūrėk
Atsakyti
Galant'ai superines masinos.
Pati vairuoju '94 metu. Variklis 2.0, V6. sanaudos pakenciamos 10 l mieste su mano vaziavimu (vikri masina, tenka taip ir vairuoti)
'96, varikliai didesni. kuro daugiau... reiktu susirasti ne daugiau 2.0 litru, 1.8 l nepatariu - kuro tiek pat ims, o trauks blogai.

naujesni modeliai jau nuo '98 metu grazus, bet ju varikliai silnoki. vis kazkas uzluzta. cia info is serviso statistikos.. nu tipo "pletkai". naujesni jau geriau, imti kokiu '02 metu.

minusai tik tai kad jei kazkas pareina, detales brangios, na aisku jei originala nauja desi.. bet siaip tos detales ir tarnauja ilgesni laika...
Atsakyti
nemanau kad su 3L varikliu sutilpsi i 12L mieste paims nebent vazineji kada kamsciu nera ir taai...
Atsakyti
Mes irgi turėjom galantą labai smagus mašiniukas, važiuoti labai malonu, bet kuro tai "sriaubdavo" nemažai.
Atsakyti
Neturiu.. bet seile varvinu i Galantus ziuredama biggrin.gif
Atsakyti
Na aš jau turiu šitą gražuolį. kai pamačiau user posted image , tai neatsilaikiau ir papirkau 1997 metų, V6, 2,5 turis. Ech eina jis. Tisiog pamirštu kartais kad reikia vairuoti user posted image . Ne važiuoja, o tiesiog plaukia. Nepajuntu kai išvysto greitį. O ir kol kas ima visai nedaug. Mieste 10l, o kely 8-9l. tad manau, kad pataikiau user posted image
Atsakyti
Mes turim Galant universala ir zadam parduot ax: Parasau ka zinau biggrin.gif : 97 09 m melyna, variklio turis 2l, benzinas, mechanine d, kondicionierius, panoraminis stoglangis, ABS, centrinis uzraktas, el. valdomi langai, el. valdomi veidrodeliai, vairo stiprintuvas, oro pagalves ( tikrai yra ), ruko zibintai, GSM telefono laisvu ranku ( Nokia ) iranga, veliuro salonas, kablys, reguluojama vairo padetis. 4u.gif Kaina 12 500 lt + zieminiu padangu komplektas su ratlankiais.
Atsakyti
As jau menesiuka vairuoju Galant universala, 1998 metu. Didoka man masinele, ypac, kai ji pirmoji man tik, vairavimo stazo du metai tik spalio pabaigoje bus, tiksliau, kai teises isigijau, o vairuoju tai tik ta menesiuka 4u.gif Ypac, kai pati esu mazute smulkute, o cia va masinyte tokia doh.gif Bet nieko, pradzioj tik sunku buvo, dabar jau pradejau ja jausti, tai turbut savos jau dzipo veliau noresiu biggrin.gif thumbup.gif Si draugo masinyte, kadangi jo du menesius Lietuvoj nebuna, o man prisireike vazineti, tai su jo masina ir vazineju tongue.gif Yra joje duju iranga, tai ant duju vaziuoju, pigiai gaunasi. Visi "navarotai" kaip sakoma bigsmile.gif Grazi masinyte, chameleono spalvos, tokia tamsiai melyna i zaluma smile.gif
Atsakyti
Noriu pirkti Galanta 98m 2ltr dyzelis karavan!Blogumai arba gerumai apie si auto.IDOMU. thumbup.gif
Atsakyti