Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

QUOTE(neringele5 @ 2007 01 17, 19:39)
Sveikutės, mano sūnelis gimė 35 nėštumo savaičiū.Įdomu sužinoti kaip jūs augate?kaip sekasi vytis bendraamžius?mano mažiukuj dabar penki mėnesiai irdvylika dienu,bet jo bendraamžiai jau ir vartosi nuo pilvuko ant nugarytės,omaniškis to dar nedaro. doh.gif


Sveikute, mano mazulis irgi gime 35 savaiciu,jis buvo 45cm ugio ir svere 2210g. Uz 3 dienu jam bus 2 men, jis sveria jau 3900g, laiko galvyte, sypsosi, reaguoja i kalbinimus.Musu daktare sake, kad tuoj pasivys savo bendraamzius.Nesijaudink, gal viskas bus gerai, nes neisnesiotukai viska daro truputi veliau uz isnesiotus vaikelius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rona: 19 vasario 2007 - 14:41
QUOTE(laurin22 @ 2007 02 19, 12:39)
mūsų naujienos  mirksiukas.gif  pasvėrė mano mažių-7,8kg ūgis-65cm gavo skiepų, tai dabar kaip be pulso miega-tiek visi šnekino, gydytojas bandė tūtę atimt, tai visas pastangas skyrė pasipriešinimui  lotuliukas.gif  o svarbiausia, kad žiūri į akis ir juokias  tease.gif ir šiaip visa apžiūra praėjo šauniai, mažius buvo nusprendęs nemiegot, tai rodė ką gali  didis.gif

dideli jus 4u.gif mes sveriam 8 kg, o ugis 70cm ax.gif
Atsakyti
Labutis mamytes wub.gif senai jau berasiau blush2.gif mano mazius prie viso to dar ir tinginiukas ax.gif tik dabar pradejo vaikstyneje po truputi judeti thumbup.gif geriausia tai jam ant rankyciu pas teveli tik va kad musu tevelis daug dirba tai mazai matom verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 02 19, 14:05)
Saunuoliai jus!  4u.gif Mes svertis ir skiepytis vaz tik kovo viduryje  mirksiukas.gif Musu vaikuciai tik 2 d skiriasi kaip matau, maniskis gime rugpjucio 30d, o taviskis - rugsejo 1d  tongue.gif Tai gal ir gulejom ligoninej kur nors toj pacioj  biggrin.gif  Mes KMUK  mirksiukas.gif

o mudu per gydytojų fool.gif Kretingoj kankinomės-tiesiogine prasme verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurin22: 21 vasario 2007 - 10:05
labutis kaip augat ar sveiki vaikuciai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neringele5 @ 2007 02 22, 18:42)
labutis kaip augat ar sveiki vaikuciai 4u.gif  4u.gif  4u.gif

jau svejki thumbup.gif turejom nerealia sloga pasigave doh.gif
Atsakyti
Pastaruoju metu mano mažius atsigavęs thumbup.gif tik kad neprisišnekėčiau doh.gif yra toks judrus pasidaręs vos suganyt lovoj eina-įvaldo judėjimo meną, bet ir ožiukai proporcingai auga-balsąparodo ir apsižvalgo kaip kas reaguos-tik kad per greit toj srity neištobulėtų mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kaip gyvenasi? Kaip augasi? Maniskis tai va as pagalvojau dar nu labai zioplas. Taip norecoai isvysti jo sypsena, bet vienintele reakcija i aplinka kol kas yra tik verksmas. Nezinau kodel taip jam nepatinka viskas? Gal i mane bus atsigimes. Gal del to, kad as pastoviai nervuota. Jauciuosi kazkaip pastoviai beviltiskai. Kazko norisi, bet net nezinau ko. Jauciu kad gyvenimas pasikeite, bet nenoriu to pripazinti... Ech, ne nezinau. GREICIAU PAVASARIS ateitu. Gal tada pageres. Ogal as tik taip guodziuosi.
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 02 26, 14:20)
Sveikos,

Kaip gyvenasi? Kaip augasi? Maniskis tai va as pagalvojau dar nu labai zioplas. Taip norecoai isvysti jo sypsena, bet vienintele reakcija i aplinka kol kas yra tik verksmas. Nezinau kodel taip jam nepatinka viskas? Gal i mane bus atsigimes. Gal del to, kad as pastoviai nervuota. Jauciuosi kazkaip pastoviai beviltiskai. Kazko norisi, bet net nezinau ko. Jauciu kad gyvenimas pasikeite, bet nenoriu to pripazinti... Ech, ne nezinau. GREICIAU PAVASARIS ateitu. Gal tada pageres. Ogal as tik taip guodziuosi.


Sveika 4u.gif Niu tai aisku kad dar tavo mazylis ziopliukas juk dar labai maziukas 2.gif Nepastebesi kai praeis laikas ir tavo kleckas kasdien parodys ka nors naujo, prades sypsotis, vartytis, nores atsisesti, isdygs dantukai ir tt yahoo.gif Reikia laiko. O mazylis aisku kad jaucia tavo nuotaikas, jei pasinervuoji biski, tai ir mazius neramus, todel reikia stengtis laikytis ir i viska ziuret labai ramiai smile.gif O gyvenimas tikrai pasikeite nes tu mamyte jau, brangiausia ka tavo mazasis turi wub.gif Todel reikia apsisarvuoti kantrybe ir kaip imanoma daugiau "atiduoti saves" kleckui. Pavasaris jau ant nosies juk, atsils greit orai, islys saule, pamatysi ir nuotaika pasikeis tease.gif Man ilgai laikas bego kol suneliui 2 men suejo, o paskui net nepajutau, va ir puse metuku jau thumbup.gif Jau didelis, bendraut nori visada, kryktauja, cypauja, vartosi visaip, sliauzti pradeda po biski, uz rankyciu paimtas atsiseda, kasdien vis kitokius garsus leidzia, lb mus megdzioja, ka parodai, ta ir daro clap.gif Tik va, dantukai dygsta tai lb neramus buna, ypac nakti. Va, jau 4 nakti pabunda ir verkia, skauda smegenukus jam, pavargstam mes, neissimiegam, niu bet ka dbr, del savo angelo viska padarytumem. Visi sako kad sunkiausias laikas iki metuku, o paskui jau lengviau mastau.gif Sekmes tau ir laikykis!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 02 26, 13:20)
Sveikos,

Kaip gyvenasi? Kaip augasi? Maniskis tai va as pagalvojau dar nu labai zioplas. Taip norecoai isvysti jo sypsena, bet vienintele reakcija i aplinka kol kas yra tik verksmas. Nezinau kodel taip jam nepatinka viskas? Gal i mane bus atsigimes. Gal del to, kad as pastoviai nervuota. Jauciuosi kazkaip pastoviai beviltiskai. Kazko norisi, bet net nezinau ko. Jauciu kad gyvenimas pasikeite, bet nenoriu to pripazinti... Ech, ne nezinau. GREICIAU PAVASARIS ateitu. Gal tada pageres. Ogal as tik taip guodziuosi.

man ir zinok tas pats doh.gif pervargau nuo visko g.gif bet ka padarysi, stumi blogas nuotajkas salin ir gyveni toliau smile.gif kantrybes mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos

Norejau paklausti del pilvuko problemu. Is pradziu maitinau NAN1. Tai vaikas nelabai kakojo, vien tik stenejo. Be to pilvo diegliai kankino. Kazkur paskaiciau kad misinukas su probiotikais padeda. Tai dabar pradejau pamazu keisti NAN1 i Aptamil 1. Duodu pramaisom/ Kakoja gal geriau, bet pilva raizo ir toliau. Gal net labiau. Kur darau klaida? Gal reikejo is karto duoti Aptamil 1, o ne pakaitom su NAN1? O gal vaikas netoleruoja pieno baltymu? Cia vel kazkur skaiciau. Mat siaubingai bezda. Praktiskai be perstojo. O nuo bezdejimo visai nepalengveja. Vaikas issiputes kaip varle. Maudant toks vaizdas, kad per pilvuka vaikas net i vandeni nepasineria (kelia i virsu). Nu zodziu gaila vaiko. Nepadeda jokie Espumizanai. Gal kiek pankoliu arbata padeda. Bet ir klausimas ar ji ar tiesiog vaikas aprimsta gaves silto gerimo.
P.S. Sindie pirma karta man nusisypsojo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 02 28, 16:06)
Sveikos

Norejau paklausti del pilvuko problemu. Is pradziu maitinau NAN1. Tai vaikas nelabai kakojo, vien tik stenejo. Be to pilvo diegliai kankino. Kazkur paskaiciau kad misinukas su probiotikais padeda. Tai dabar pradejau pamazu keisti NAN1 i Aptamil 1. Duodu pramaisom/ Kakoja gal geriau, bet pilva raizo ir toliau. Gal net labiau. Kur darau klaida? Gal reikejo is karto duoti Aptamil 1, o ne pakaitom su NAN1? O gal vaikas netoleruoja pieno baltymu? Cia vel kazkur skaiciau. Mat siaubingai bezda. Praktiskai be perstojo. O nuo bezdejimo visai nepalengveja. Vaikas issiputes kaip varle. Maudant toks vaizdas, kad per pilvuka vaikas net i vandeni nepasineria (kelia i virsu). Nu zodziu gaila vaiko. Nepadeda jokie Espumizanai. Gal kiek  pankoliu arbata padeda. Bet ir klausimas ar ji ar tiesiog vaikas aprimsta gaves silto gerimo.
P.S. Sindie pirma karta man nusisypsojo  4u.gif

net nzn ka ir patart, kaj tokiu problemu neturejom ax.gif gal tu su savo gydytoja pasitark mirksiukas.gif
Atsakyti