Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

QUOTE(BiteRite @ 2007 02 12, 14:37)
Siandien pas mus masaziste ateis, tai jos paprasysiu, kad paziuretu ar viskas gerai. O dabar as vitamina D duodu is saukstelio. Tiesiai i burnyte ilasinti praktiskai neimanoma, nes vaikas visas muistosi ir neissizioja, o is to buteliuko labai sunkiai lasa. Be to ten ne aliejinis, o vandeninis tirpalas, tai gal is saukstelio gerai, as ji labai gerai nuvalau i vaiko liezuvi.
Dar viena problema turiu ir nezinau kaip su tuom kovoti. Vaikas valgydamas pritraukia pieno i nosi. Be to atpylineja (po labai nedaug) viska irgi pro nosi. Pavargau as ten pastoviai su pompa valyt ta nosi. Vaikas po valgio knarkia kaip koks diedas. Be to pieno likucioai labai pridziuva nosyje. Tai purskiu Physiomer juro vandeni. Bet man kazkas sake, kad juo negalima piknaudziauti. Gal kokiu patarimu turit?

o as irgi tiesiai ilasint vitamin, negaliu tai uzlasinu ant pirsto po lasiuka ir ikisu i burnyte.taip be vargo ir sulaizom thumbup.gif o mes buvom tik kelis kartus pro nosi atpyle,labai issigandau,sakau gal kokia pertvara nosies kreiva ar kas,bet sako taip buna.......tai ir nurimau,be to tai mums nebesikartoja.O kai pavalgot gerai atsirugstat?o juros vandenuku nesloguojanciam vaikiukui kiek zinau viena kart reikia nosyte isvalyt.
Atsakyti
Jo atsirugstam Ir valgom su pertraukelem. Kokius du kartus bevalgydami dar atruginejam, kad jau tikrai gerai atsirugtu. Be kai paguldai jis pradeda taip labai idomiai elgtis: reumoja ir visas isitempia (nezinau ka tai reiskia) ir tokiu budu lyg ir pats isprovokuoja ta atpylima.
Papildyta:
QUOTE(mamuleAistule @ 2007 02 12, 18:36)
o juros vandenuku nesloguojanciam vaikiukui kiek zinau viena kart reikia nosyte isvalyt.


Viena karta per diena?
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2007 02 12, 17:16)
svejkos visos neisnesiotuku mamytes  4u.gif
nenoriu jusu gasdinti, bet, manau, kad privalau jums papasakot savo istorija. kajp jau rasiau mano pupa gime 36savajciu, 2800kg ir 50cm ugio. ta pacia diena jau buvo perkelta prie isnesiotu naujagimiu, viskas buvo geraj. kaj buvo 5menesiu prasidejo traukuliukaj (nors iki tol jokiu bedu neturejom, isskyrus uzsitesusia gelta) galvytej rado kresuliuka, kuris atsirado gimdymo metu (gimdymo trauma) dabar kas 4-5 neisnesiotas naujagimis serga snegenu vandene, tad mamos, nepatingekit ir patikrinkit savo vajkucius. nors gydytojaj  tai turetu pastebeti, labaj greitaj dideja galvytes apimtis, vajkas gali buti neramus.(nors musu galvytes apimtis buvo normali) musu atveju, kalti gydytojaj, nes jie turejo perspeti, kad tajp gali buti. rejkejo kas menesi tikrint galvyte.o mes nieko nzn ir staj kas atsitiko.

Sveika. Jetau ir ko tiem maziukam nebuna verysad.gif Kas ten per traukuliukai prasidejo?Kaip tikrinti galvyte kas men?Mum tfu tfu tfu geltutes nebuvo, dbr beveik puse metuku ir sveikuciai esam isskyrus rachita. Siaip vizitus pas gydytoja turim kas dvi sav, tik si men va ilgesnis laikas kai nereikia vezt, mum stebi kaip rachitas gyja, tai kadangi jau visai liux tai uztat ir men gavom "atostogu" smile.gif Siaip lialiu apziuri net trys gydytojos, jos dirba vienam kabinete, stebi galvyte tai net nzn. Man taip tu lialiuku gaila, ir kuo jie kalti kad visokios ligos jiem kimba doh.gif
Atsakyti
dowiliuke man infarktą įvarysi doh.gif kai eisim skiepytis, teks remt gydytoją prie sienos, o tai mesteli akį į popierius ir gali varyt namo g.gif manajam galvos echo buvo daryta prieš 3 mėn. kai gulėjom ligoninėj-tada viskas buvo tvarkoj g.gif
Atsakyti
BiteRite sveikam vaikuciui viena kart per diena uztenka valyt,o galima tai 2-3kartus,tokios rekomendacijos.o mums tai budavo,kad kai paguldom ima ziaugciot ir atrodo springt,tai as greit imdavau ir stacia nesiodavau.daktarai sake,kad del to jog vaikiukas seiliu nuryt nemoka ir springsta.tai as guldydavau po ciuzinuku ranksluosty kisdama,na taip kad visas vaiko kunelis guletu pasikeles,ir dar logopede pamokino kaip liezuvio sakni paspaust,kad ismoktu seiles ryt....
Papildyta:
su tom galvytem tai ujujui kiek baimiu.........mums buvo per daug vandenuku,tai as savo gyd sakiau ir sakiau,kad vaikas galva labai riecia,o ji paziuri ,kad apimtys galvytes geros ir nieko.tai kai pas kita gyd. nuejom ir paskyre tyrima.teko viena men diakarba pagert ir atsistate viskas.dabar po kokiu 2men dar karta eisim paziuret,bet galvytes neberieciam tai gal bus gerai.man ir labai idomu kaip tie traukuliukai atrodo?kaip vaikutis elgiasi?
Atsakyti
na, as tuo metu nebuvau namie (buvau isbegus i parduotuve), kaj grizau, vyro jau buvo iskviesta greitoji. o tie traukuliukaj pasiresjke vienos rankutes nevalingu kratymu,bet ligoninej sulejdo vajstuku ir praejo.
tiesa, del atpylinejimo, cia ir gali buti del galvytes verysad.gif tikraj nieko nenoriu gasdinti, tik draugiskaj pasidalinu savo patirtimi. to ka isgyvenom su vyru, nelinkeciau net didziausiam priesuj. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(dowiliuke @ 2007 02 13, 07:49)
na, as tuo metu nebuvau namie (buvau isbegus i parduotuve), kaj grizau, vyro jau buvo iskviesta greitoji. o tie traukuliukaj pasiresjke vienos rankutes nevalingu kratymu,bet ligoninej sulejdo vajstuku ir praejo.
tiesa, del atpylinejimo, cia ir gali buti del galvytes  verysad.gif tikraj nieko nenoriu gasdinti, tik draugiskaj pasidalinu savo patirtimi. to ka isgyvenom su vyru, nelinkeciau net didziausiam priesuj.  doh.gif

o del tikrinimo, mums dabar galvyte tikrina ultragarsu smile.gif zinau viena sejma, kuri savo mazyli kas du menesius veza i klinikas tikrintis ar viskas ten tvarkoj.
Atsakyti
Katik buvo med.sesuo užsukus-pirmadienį keliausim apžiūrai ir skiepų thumbup.gif reiks paklausinėt apie visus neišnešiotukų laukiančius pavojus ir primint, kad mano mažiui turi kraujo tyrimus padaryt, nes neaišku kas po kraujo perpylimo besideda g.gif kaip nervina, jog turi pats už liežuvio traukt, aiškint ką turi gydytojas padaryt ir t.t. doh.gif o tai popierius varto, pildo ir viskas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2007 02 13, 20:51)
Katik buvo med.sesuo užsukus-pirmadienį keliausim apžiūrai ir skiepų  thumbup.gif  reiks paklausinėt apie visus neišnešiotukų laukiančius pavojus ir primint, kad mano mažiui turi kraujo tyrimus padaryt, nes neaišku kas po kraujo perpylimo besideda g.gif  kaip nervina, jog turi pats už liežuvio traukt, aiškint ką turi gydytojas padaryt ir t.t. doh.gif  o tai popierius varto, pildo ir viskas  verysad.gif

pas mus tas pats zinok doh.gif kaj buvom paskutini karta, paklausiau apie papildomus vitaminus, taj tepasake, kad ju daug visokiu buna, rinkis kokius nori g.gif geraj, kad vajstinej nors pataria kazkiek, nes kitajp...
Atsakyti
dowiliuke o kokius vit. jūs geriat? Nes manasis seniau gėrė MultiTabs (A,C,D vitaminai lygtais ten buvo ) vėliau klp ligoninėj liepė aliejinį vit.D3 po porą lašiukų duot ir fiolio rūgšties (šis dėl kraujo), bet kitos mamos lyg ir papildomai arba vietoj vit.D3 duoda žuvų taukus (aš seniau maniau kad tai vienas ir tas pats doh.gif ) o gal kitokius vit. duodi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2007 02 14, 01:33)
dowiliuke o kokius vit. jūs geriat? Nes manasis seniau gėrė MultiTabs (A,C,D vitaminai lygtais ten buvo ) vėliau klp ligoninėj liepė aliejinį vit.D3 po porą lašiukų duot ir fiolio rūgšties (šis dėl kraujo), bet kitos mamos lyg ir papildomai arba vietoj vit.D3 duoda žuvų taukus (aš seniau maniau kad tai vienas ir tas pats doh.gif )  o gal kitokius vit. duodi?  bigsmile.gif

mes dabar geriam tuos pacius MultiTabs A,C,D ir dar papildomai vitamino d (pora lasiuku, nes gydytojas sake, kad vitamino d MultiTabs yra kazkur vienas lasiukas)
Atsakyti
Mielos mamos, pasakykit nuo kada pradejot primaitinti savo lialius?Mums jau 5 men ir 2 sav, o valgo kleckas tik MP. Mum gydytoja sake kad iki 6 men pilnai uztenka MP. Man jau taip noretus mazyliui kokios darzovytes duot blush2.gif Beje, dar klausimas cia ne i tema, kaip pasigamint ta liniuote mazyliui?Man kzkaip neiseina.. blush2.gif Bandziau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 02 14, 09:13)
Mielos mamos, pasakykit nuo kada pradejot primaitinti savo lialius?Mums jau 5 men ir 2 sav, o valgo kleckas tik MP. Mum gydytoja sake kad iki 6 men pilnai uztenka MP. Man jau taip noretus mazyliui kokios darzovytes duot  blush2.gif Beje, dar klausimas cia ne i tema, kaip pasigamint ta liniuote mazyliui?Man kzkaip neiseina..  blush2.gif Bandziau  doh.gif

del liniuotes paskajtyk daznai uzduodami klausimai, ten viskas labaj aiskiai parasyta mirksiukas.gif o del maitinimo, as pradejau primaitint nuo 4 menesiu, nes maniske MP valge tik menesi ax.gif man atrodo, kad jau tikraj gali bandyt po truputy mirksiukas.gif
Atsakyti