Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

QUOTE(Briliantas @ 2007 06 26, 06:44)
LAbas rytas smile.gif

o nuo kada reikia pradeti gerti 2 misinuka? Dabar geriam Aptamil 1, o 3 menesius gerem MP  biggrin.gif
Nuo kada pradejote duoti kazka papildomo?
Mums 07-04 bus 4 menesiai smile.gif

aciu

Sveika, matau daug klausimukų iškyla biggrin.gif
Tik neskubink leliaus - viskas ateis laiku, svarbu, kad būtumėt sveiki.
Ant mišinuko pakuotės parašyta kokio amžiaus vaikiukams jis skirtas, mano vaikis geria Milumilą, tai 2 nr. nuo 4 mėn. Beje, mums 07-04 bus 6 mėn. drinks_cheers.gif
Papildomą maitinimą įvesti rekomenduojama nuo 4 mėn, kai maitinama mišiniu. Mums KMUK gydytoja patarė nuo 4 mėn, bet koreguoto amžiaus, tai būtų 6 mėn. skaičiuojant nuo gimimo.

Beje, mamytės, kaip jums ir leliams sekasi su košėm, nu mano nevalgo nors tu ką. Šiek tiek labiau ragauna kukurūzų, o visos kitos blink.gif Iš pakelių tų greitų visai net neragauna, gal sakau bandyt daržovių, jei kruopų nevalgo?
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2007 06 26, 06:44)
LAbas rytas smile.gif

o nuo kada reikia pradeti gerti 2 misinuka? Dabar geriam Aptamil 1, o 3 menesius gerem MP  biggrin.gif
Nuo kada pradejote duoti kazka papildomo?
Mums 07-04 bus 4 menesiai smile.gif

aciu


2 misinukas nuo 5men man rodos, siaip tai buna parasyta ant pakuotes. Mes taip pat gerem iki 3men1sav tik MP, paskui misinuka, po 2sav pradejom po labai nedaug ragauti darzovyciu,paskui vaisiu. Praeita savaite pradejom kosyte.Labai patiko. Bet visko po nedaug. Darzovytes mums sutvarke viduriukus,kurie pradejus misinuka uzkieteje buvo. Gyd. jau liepe duoti mesytes blink.gif Bet astaip tikrai dar neskubesiu, tik nuo 6men duosiu ragauti.
Papildyta:
QUOTE(Briliantas @ 2007 06 26, 08:37)
ar jau galiu sodintis leliu ant keliu, ar dar nelabai?  blush2.gif


Tik pusiau gulom,ir neilgai. Sedeti dar gerokai per anksti blush2.gif Nors maniske tai jau labai pyksta,kai ant ranku ir guli, butinai staciom reikia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mama Elva @ 2007 06 26, 11:35)
Sveika, matau daug klausimukų iškyla biggrin.gif
Tik neskubink leliaus - viskas ateis laiku, svarbu, kad būtumėt sveiki.
Ant mišinuko pakuotės parašyta kokio amžiaus vaikiukams jis skirtas, mano vaikis geria Milumilą, tai 2 nr. nuo 4 mėn. Beje, mums 07-04 bus 6 mėn.  drinks_cheers.gif
Papildomą maitinimą įvesti rekomenduojama nuo 4 mėn, kai maitinama mišiniu. Mums KMUK gydytoja patarė nuo 4 mėn, bet koreguoto amžiaus, tai būtų 6 mėn. skaičiuojant nuo gimimo.

Beje, mamytės, kaip jums ir leliams sekasi su košėm, nu mano nevalgo nors tu ką. Šiek tiek labiau ragauna kukurūzų, o visos kitos  blink.gif Iš pakelių tų greitų visai net neragauna, gal sakau bandyt daržovių, jei kruopų nevalgo?


Tai bandykit, as kaip tik kazkur skaiciau,kad nuo darzoviu pataria pradet,bet maniske tai nuo ju spjaudesi ir ziaugciojo g.gif O kose kerta kaip didele thumbup.gif O kokia jus valget? Mes pirkom BEBI grikiu su obuoliukais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 25, 19:01)
Na as pradejau daugiau saugotis, tai dar pavyko isnesiot iki 36sav, tiesa jau paskutines 2sav ligonenej  blush2.gif

Aš irgi saugojausi, bet nepavyko verysad.gif ir ligoninėj gulėjau ir vistiek neišlaikiau verysad.gif
QUOTE(Mileta @ 2007 06 25, 20:39)
Sandrulia o kokio svorio tavo mažiukas gimė g.gif

1976 gr, buvo nukritę iki 1870 gr, o po to sparčiai augam, gerdami mamos pienuką thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2007 06 26, 06:44)
LAbas rytas smile.gif

o nuo kada reikia pradeti gerti 2 misinuka? Dabar geriam Aptamil 1, o 3 menesius gerem MP  biggrin.gif
Nuo kada pradejote duoti kazka papildomo?
Mums 07-04 bus 4 menesiai smile.gif

aciu


na mesw galvojam nieko papildomai neduoti iki kol nesueis 6 men. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mileta @ 2007 06 25, 15:54)
Sveikos mažuliuku leliukų mamytės mirksiukas.gif
Mano sūnelis gimė 1.660 gr 43 cm, dabar jam 2 mėn ir 17 dienelių , prieš savaitėlė pradėjo dinginėti MP, duodu mišinuką, sakykyt mamytukai po kiek gramų reikia duoti vaikiukui mišinuko?


Man po pirmo menesio atrode kad dingsta pienas nes su pientraukiu vis maziau ir maziau istraukdavau, bet pradejau vien krutim maitinti, dazniau prie kruties dejau ir pieno tikrai nemazai turiu. O su misineliai labai viduriukai kietejo po 3-4 dienas nesitustindavo riesdavosi rekdavo iki pamelinavimo. Labai skaudu buvo matyti kaip kentejo mazyle. Misinuku tai daug bandziau Nan1, Hipp, Similac.

Mano mazoji princese siandien man labai graziai nusisypsojo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Papildyta:
Pasidalinkit patirtim:
kiek 2.5 men kudykis diena miega valandu? g.gif
Nes manoji pradejo nenoriai miegoti diena, nakti miega neblogai.
po nakties miego atsikelia kriuksedama atrodo kad nosis uzsikimsusi bet kai valau tai nieko nera. Gyd sake del sauso oro, bet as kiekviena vakara isplaunu grindis, ispurskiu geles vandeniu, pakabinu slapia ranksluosti ir vis tiek tas pats. verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2007 06 26, 08:37)
ar jau galiu sodintis leliu ant keliu, ar dar nelabai?  blush2.gif

Manau dar ankstoka schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Briliantas @ 2007 06 26, 06:44)
LAbas rytas smile.gif

o nuo kada reikia pradeti gerti 2 misinuka? Dabar geriam Aptamil 1, o 3 menesius gerem MP  biggrin.gif
Nuo kada pradejote duoti kazka papildomo?
Mums 07-04 bus 4 menesiai smile.gif

aciu

Priklauso nuo misinelio rusies mirksiukas.gif Maniskis valge MP iki 8 men, tai iki 6 men gere vien MP,o nuo 6 men pradejo darzovienes valgyti, paskui desertuka, veliau grudines kosytes ir galiausiai mesyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2007 06 26, 10:33)
4u.gif Mergaites, gal turite ka mielo pasiulyti poilsiui Sventojoj?
kad butu patogu su mazais kleckais smile.gif
Ilgesniam laikui ir uz padoria kaina, aciu biggrin.gif

To paties noreciau,tik palangoj blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Sandrulia @ 2007 06 26, 15:05)
Aš irgi saugojausi, bet nepavyko verysad.gif ir ligoninėj gulėjau ir vistiek neišlaikiau verysad.gif


Na mane pagulde del preeklampsijos,tai spaudimu numuse vaistais. Butume islaike visa laika, bet kadangi placenta buvo blogai prisitvirtinus,tai maziuke badavo, todel nusprende nelaukti, o dar gimima pagreitino tai,kad pradejo mazet toniukai.
Papildyta:
QUOTE(LORIAL @ 2007 06 26, 20:01)
Pasidalinkit patirtim:
kiek 2.5 men kudykis diena miega valandu?  g.gif
Nes manoji pradejo nenoriai miegoti diena, nakti miega neblogai.
po nakties miego atsikelia kriuksedama atrodo kad nosis uzsikimsusi bet kai valau tai nieko nera. Gyd sake del sauso oro, bet as kiekviena vakara isplaunu grindis, ispurskiu geles vandeniu, pakabinu slapia ranksluosti ir vis tiek tas pats.  verysad.gif


Maniske anksciau atrode,kad pastoviai turejo snargliuku, taip kliurksedavo, bet gal tik taip atrode, ar del sauso oro. Dabar viskas ok.
Turetu ismiegot per para apie 15val. Na mes jau nuo 2.5men ismiegam visa nakti, 7-8val. O dabar 8-11val kartais. Jei geriau miega nakti,tai naturalu,kad maziau diena. Pries nakti vakare iseikit i laika, kai jau vesiau, paskui issimaudykit, ismaukit daug pienuko ir siltai uzciuciuokit, turetu padet ilgiau miegot. Maniske taip buna net puse paros parpia bigsmile.gif O diena tai kokius 3-4 kartus iki pusvalandzio ax.gif
Atsakyti
Labutis! hi.gif
Mano pirmuoji dukryte gime 33 sav. svere tik 1.700, ugis 46cm. Buvo priezastis, del kuriuos ji taip anksti atkeliavo i si pasauli...
MANO GIMDIMO ISTORIJA
Atsakyti
QUOTE(LORIAL @ 2007 06 26, 20:01)

po nakties miego atsikelia kriuksedama atrodo kad nosis uzsikimsusi bet kai valau tai nieko nera. Gyd sake del sauso oro, bet as kiekviena vakara isplaunu grindis, ispurskiu geles vandeniu, pakabinu slapia ranksluosti ir vis tiek tas pats.  verysad.gif


na manoji irgi kriuksi jau seniai. mano gydytoja sako kad cia taip jau yra fiziologiskai.. na ka ji ten toliau pasakojo as nesupratau.. kazkaip yra labai mazas tarpelis tarp tam tokru organu ir kartais del to susidaro kriu kriu garsas...bet viskas cia normalu atseit. paaugs ir praeis ax.gif
na ir paaiskinau cia as blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mileta @ 2007 06 25, 15:54)
Sveikos mažuliuku leliukų mamytės mirksiukas.gif
Mano sūnelis gimė 1.660 gr 43 cm, dabar jam 2 mėn ir 17 dienelių , prieš savaitėlė pradėjo dinginėti MP, duodu mišinuką, sakykyt mamytukai po kiek gramų reikia duoti vaikiukui mišinuko?
*

Sveikutes, KMUK gydytoja pasake maitinimo formule: kg/200 ir dalinti is maitinimu skaiciaus. T.y. vaiko svori dauginti is 200 ( mililitru paros norma kilogramui), gauta skaiciu (visa paros norma) dalinti is maitinimu skaiciaus. Pav.: 3 kg./200 =600 ml.parai. 600 : 6 (maitinimu sk.)=100 ml.(vienam maitinimui).

Butu gerai, kad suprastumete ka cia prirasiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 26, 12:01)
Tai bandykit, as kaip tik kazkur skaiciau,kad nuo darzoviu pataria pradet,bet maniske tai nuo ju spjaudesi ir ziaugciojo  g.gif  O kose kerta kaip didele  thumbup.gif  O kokia jus valget? Mes pirkom BEBI grikiu su obuoliukais  ax.gif

Aš radau tik Nestle's nuo 4 mėn, pirkau ryžių, bet man ir pačiai skonis beee schmoll.gif Pradžia dar bijau duoti tas kur nuo 6 mėn, Bebi's mačiau tik nuo 6mėn. o tu jau jas duodi?
Aš ieškojau be pieno, gliuteno, cukraus ir nuo 4 mėn. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mama Elva @ 2007 06 27, 12:53)
Aš radau tik Nestle's nuo 4 mėn, pirkau ryžių, bet man ir pačiai skonis beee  schmoll.gif  Pradžia dar bijau duoti tas kur nuo 6 mėn, Bebi's mačiau tik nuo 6mėn. o tu jau jas duodi?
Aš ieškojau be pieno, gliuteno, cukraus ir nuo 4 mėn.  g.gif


Tai man atrodo dauguma (ar visos) kosyciu be cukraus ir kitu kudikeliams nepatartinu ingridientu ax.gif
As pvz daviau darzovienes, kuri nuo 4men (Hipp), o mums buvo 3.5men, aisku labai nedaug, tai manau nieko ten blogo. Musu pirkta Bebi nuo 4men ax.gif
Na matai man irgi mazes darzovienes ir koses neskanio, bet juk kudikeliams visai kitaip atrodo tie skoniai blush2.gif
Mano gyd. sake, kad kartais nevalgovtode, kad maistas ne skystas, todel ir ziaugcioja, bet as nesutikciau. Maniske nuo darzoviu tik ziaugciojo, o vaisiai ir kosyte patinka.
Bet juk jums jau netrukus 6men, o tos kelios dienos tikrai nieko nepakenks, gali duot jau kosyte nuo 6men rolleyes.gif
Atsakyti