Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 06 16, 19:50)
Maniskis pavalgydavo labai greitai, per 5 min, o galedavo papuli apsikabines buti salia ir valanda  lotuliukas.gif

Jei jis valgytų be pertraukų, tai būtų gal lengviau, o dabar jis čiumpa, patraukia kažkiek, vėl paleidžia ir vėl čiumpa. Tai tą valgymo laiką sunku nustatyti g.gif ir dar po to duodu buteliuką, kol kas porcijos nemažinu, tai jį dar pribaigia ir atrodo dar nori, tikras besotis doh.gif o šiąnakt tai daviau buteliuką, sugėrė ant smūgio ir dar duodasi, atseit duok dar. Tai daviau krūtį, sakau norėsi - pavalgysi, tai žaidė žaidė... doh.gif ir vistiek malasi, nemiega nors tu ką schmoll.gif tai teko pasiguldyti šalia, dar mosikavosi gal pusvalandį, bet ne iš alkio, šiaip aktyvistas toks pasidarė vidury nakties, paskui užmigo šiaip ne taip, matyt norėjo mamos šilumos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2007 06 17, 11:37)
Jei jis valgytų be pertraukų, tai būtų gal lengviau, o dabar jis čiumpa, patraukia kažkiek, vėl paleidžia ir vėl čiumpa. Tai tą valgymo laiką sunku nustatyti g.gif ir dar po to duodu buteliuką, kol kas porcijos nemažinu, tai jį dar pribaigia ir atrodo dar nori, tikras besotis doh.gif o šiąnakt tai daviau buteliuką, sugėrė ant smūgio ir dar duodasi, atseit duok dar. Tai daviau krūtį, sakau norėsi - pavalgysi, tai žaidė žaidė... doh.gif ir vistiek malasi, nemiega nors tu ką schmoll.gif tai teko pasiguldyti šalia, dar mosikavosi gal pusvalandį, bet ne iš alkio, šiaip aktyvistas toks pasidarė vidury nakties, paskui užmigo šiaip ne taip, matyt norėjo mamos šilumos wub.gif

O jeigu pabandytum maitinimo poza pakeisti? g.gif Pabandyk duoti viena kruti, paskui kita.Maniskis labiau mylejo viena blush2.gif Bet kai budavo alkanas dar ir kita ciupdavo hihihi.gif O gal negerai tavo lialiukas apzioja speneli ir jam prastai bega pienelis, todel vis bando ir bando? Tai gal jis zaidamas ir pavalgytu, nesvarbu, kad su pertraukelemis g.gif Man irgi budavo baisu pradzioj, kad tik vaikas alkanas nebutu nes nezinodavau ar pavalges mazius ar nea, juk maitindama is kruties nepamatuosi, o svoris buvo labai aktualu, bet maniskis pavalges 2 - 2,5 val budavo ramus, o paskui jau "gie" pradedavo saukti lotuliukas.gif Taip ir nusistovejo tox rezimas, mazdaug kas 3 val, mazius pats paprasydavo. Tai buvo zenklas, kad kleckas pilnai pavalgo, o jei ir svoris gerai auga (o maniskiui laabai gerai auga), tai viskas liux tada, vadinasi maziui visko pakanka mirksiukas.gif Pabandyk uzsukti i skyreli apie zindyma cia supermamoj, gal rasi naudingu patarimu ax.gif Matai, sunku ka ir patarti, nes kiekvienas maziulis individualus, galim tik asmenine patirtim pasidalinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 06 17, 12:32)
Pabandyk uzsukti i skyreli apie zindyma cia supermamoj, gal rasi naudingu patarimu  ax.gif Matai, sunku ka ir patarti, nes kiekvienas maziulis individualus, galim tik asmenine patirtim pasidalinti  mirksiukas.gif

Buvau skyrely apie žindymą, nieko gero man nepatarė schmoll.gif
O jūsų patirtis man labai svarbi, nes mūsų mažiai juk neišnešioti, su išnešiotais truputį kitaip viskas
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2007 06 17, 13:38)
Buvau skyrely apie žindymą, nieko gero man nepatarė schmoll.gif
O jūsų patirtis man labai svarbi, nes mūsų mažiai juk neišnešioti, su išnešiotais truputį kitaip viskas

Tai gerai kad galim vienos kitom padeti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LORIAL @ 2007 06 16, 13:36)
Aciu uz pastebejimus prisijungiau prie supermama kai vaikas nebuvo gimes  blush2.gif
Gal kas gali pasidalinti patirtimi del iskisusio liezuvio, maniske daznai  miega su iskisusiu liezuvio galiuku.
Drauge prigasdino kad cia kazkokia baisi liga gal kas nors apie tai zino...


Tas liezuvelis nieko blogo. Maniske irgi daznai kaisioja,tai vienas is vystymosi etapu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2007 06 15, 15:33)
... tai duodu papulį, jis tik čiumpa su tokiu entuziazmu, trūkteli porą kart ir nustoja, dar palaiko burnoj, tada prasižioja - aišku pameta - ir vėl ieško išsižiojęs maskatuodamas galvą lotuliukas.gif aš vėl įtaikau ir taip ratas sukasi...kartais kai trūkteli, tai net išsigąstu - stiprumas tikrai yra ir jei norėtų manau trauktų gerai, na gal pavargtų greit. Žiūrėsim kaip čia mum seksis rolleyes.gif

Neuzfiksavau kokio dydzio esate. Sutvirtejus situacija turetu pageret. Nesat tokie vieninteliai friends.gif ...
Net asara istrysko prisiminus saviskio pirmasias savaites. Maniskis buvo tinginiukas, nors neisnesiotukuose buvom didziausi. Dabar pilietis siurbia kaip siurbele lotuliukas.gif
Is buteliuko bega tolygiai, o is mamos daznai keiciasi sroves stiprumas. Leisk truputi pailset. Tegu pazaidzia. Dziaukis artumu. Sekmes ir kantrybes!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovial: 20 birželio 2007 - 13:21
QUOTE(jovial @ 2007 06 20, 14:19)
Neuzfiksavau kokio dydzio esate. Sutvirtejus situacija turetu pageret. Nesat tokie vieninteliai friends.gif ...
Net asara istrysko prisiminus saviskio pirmasias savaites. Maniskis buvo tinginiukas, nors neisnesiotukuose buvom didziausi. Dabar pilietis siurbia kaip siurbele  lotuliukas.gif
Is buteliuko bega tolygiai, o is mamos daznai keiciasi sroves stiprumas. Leisk truputi pailset. Tegu pazaidzia. Dziaukis artumu. Sekmes ir kantrybes!!!


Bandziau duot kruti siandien, tai kad paleido dudas, nesuprato, ko is jos mamka nori doh.gif Nors kai ispaudziau truputi pienuko, tai eme ciulpt, bet ir vel verkt, nes nebega kaip is buteliuko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jovial @ 2007 06 20, 14:19)
Neuzfiksavau kokio dydzio esate. Sutvirtejus situacija turetu pageret. Nesat tokie vieninteliai friends.gif ...

Gimėm mes 30 sav ir 4 d., svėrėm 1976 gr, buvom 46 cm ūgio. Dabar tiksliai nežinau kiek sveriam, bet manau kokius 3 kg, o ūgis gal kokie 49-50 cm. O kada manai mes sutvirtėsim? ax.gif

QUOTE(mylimuke @ 2007 06 20, 15:00)
Bandziau duot kruti siandien, tai kad paleido dudas, nesuprato, ko is jos mamka nori doh.gif  Nors kai ispaudziau truputi pienuko, tai eme ciulpt, bet ir vel verkt, nes nebega kaip is buteliuko blush2.gif

Iki skausmo pažįstama doh.gif na ką, mokysimės kartu mirksiukas.gif
Atsakyti
Noriu pasigyrti smile.gif mes jau ketvirta para geriame tik is krutines anksciau traukiau su pientraukiu.
Tai visoms kantrybes ir viskas iseis...
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 20, 15:00)
Bandziau duot kruti siandien, tai kad paleido dudas, nesuprato, ko is jos mamka nori doh.gif  Nors kai ispaudziau truputi pienuko, tai eme ciulpt, bet ir vel verkt, nes nebega kaip is buteliuko blush2.gif

Ir mum taip buvo is pradziu, apsizioja papuka ir fsio, ziopso issiziojes ir nezino kad traukt reikia doh.gif Paskui ivalde technika, ir paauges su rankytem pasispausdavo papuka, kad pienas isbegtu ir jam traukiant vargo nebutu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2007 06 20, 16:06)
O kada manai mes sutvirtėsim? ax.gif

Na, pirmom savaitem po ligonines, maigydavau kruti kaskart jam darant pertrauka, o kartais net valgant (kai jausdavau, jog pavargo). Man tas procesas truko apie menesi (gal kiek ilgiau). Is buteliko duodavau tik tada, kai issigasdavau, jog mazai valgo. Normaliai augant svoriui atejo ramybe ir pientraukis praversdavo tik paliekant pypli teciui. Ji nustojau naudot tik kai pradejau primaitint tyrelem. Maniskis ligoninej gere tik is Nuko (ten lengviau teka), o namie pradejau pratint is Avent Nr.1 (pasunkinau gyvenima lotuliukas.gif ).
Viskam reikia laiko, bet tas laikas labai greit prabega ir is negatyviu dalyku lieka vien blankus prisiminimai (pvz., mano vyras daug ryskiau prisimena mano nemiga ligoninej nei as)
Papildyta:
QUOTE(Sandrulia @ 2007 06 16, 17:26)
O kaip žinoti kiek privalgė iš krūties? mastau.gif kaip supratau duodavai vis mažiau iš buteliuko, o kaip žinoti, kiek duoti mažiau?


Mes tam reikalui nusipirkom svarstykles (mano baimei numalsint blush2.gif )

Neisnesiotuku tema yra ir cia: http://www.supermama...howtopic=143146
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovial: 21 birželio 2007 - 08:58
QUOTE(LORIAL @ 2007 06 20, 20:21)
Noriu pasigyrti  smile.gif  mes jau ketvirta para geriame tik is krutines anksciau traukiau su pientraukiu.
Tai visoms kantrybes ir viskas iseis...

Per kiek laiko išmokot?
QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 06 20, 21:24)
Paskui ivalde technika, ir paauges su rankytem pasispausdavo papuka, kad pienas isbegtu ir jam traukiant vargo nebutu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Gudruolis lotuliukas.gif
QUOTE(jovial @ 2007 06 21, 09:51)
Maniskis ligoninej gere tik is Nuko (ten lengviau teka), o namie pradejau pratint is Avent Nr.1 (pasunkinau gyvenima  lotuliukas.gif ).

Mes tam reikalui nusipirkom svarstykles (mano baimei numalsint  blush2.gif )

Mes irgi iš pradžių gėrėm iš minkštos soskės, dabar duodu Avent mirksiukas.gif bet traukia be problemų, kaip mat išmaukia lotuliukas.gif gal žinot, kokių dar kietesnių soskių yra?

O kur gavot pirkti tokias tikslias svarstykles? ir kiek kainavo?
Atsakyti