Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 06 14, 20:42)
Berods 2 men vargom, kol pradejo valgyti vien is kruties  blush2.gif Bet verta buvo, nes paskui iki 8 men jokio vargo, nori valgyt, papuli duodi, nakti pasiimi, prisiglaudi ir fsio  thumbup.gif Nuo tada kai ismoko maziukas is papulio valgyti, gyvenimas prasviesejo  bigsmile.gif
Papildyta:


bet kokia tu šaunuolė mamytė, kad nenuleidai rankų ir išmokei vaikelį žįsti wub.gif . balionėlis tau už tai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurie7 @ 2007 06 14, 14:12)
o(...)netikiu, kad kudikis pabandes buteliuko neima kruties(...)

pilnai pritariu - vaikas kuo puikiausiai gali ir ta ir ta imt - reik moket duot ir parinkt zinduka tinkama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 06 14, 21:42)
ne del to verkia wink.gif
nera sunku maitint. valio kad mama turi tiek kantrybes ir vaikas sveikas - tai svarbiausia
o tu nenesiok paskalu po visas temas wink.gif negrazu biggrin.gif


Jokios cia paskalos, tik pasisakymas,susijes su ta pacia tema. Keliose temose galima parasyt ta pati ir nebus ne i tema tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 06 14, 22:07)
pilnai pritariu - vaikas kuo puikiausiai gali ir ta ir ta imt - reik moket duot ir parinkt zinduka tinkama smile.gif

Maniske kartais dar bando "zisti" saukstuka,kadangi jis minkstas kaip ir zindukas,gal sumaiso lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 14, 21:45)
Maniske kartais dar bando "zisti" saukstuka,kadangi jis minkstas kaip ir zindukas,gal sumaiso  lotuliukas.gif

sorry, bet juokas tai sueme beprotiskai, prunkstelejau net lotuliukas.gif
maniskis kai tikrinau ar dantukas jau pasirode - pirsta zindo labai fain pries pora dienu biggrin.gif
ale jau siaip skiria ka zyst reik ka ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2007 06 14, 14:23)
Aš jau prarandu viltį verysad.gif kuo toliau tuo mažiau jam tai įdomu unsure.gif

Tas pats buvo ir man smile.gif Tiesiog nepajėgiau fiziškai būt nemiegojus, nepailsėjus, pienelio mažėjo, o mano vaikis net klykdavo iš alkio, bet krūties neėmė. Jam buvo daug patogiau išgert pienelį iš buteliuko. Ir tegul man sako ką tik nori, džiaugiuosi, kad nesikankinau pati ir nekankinau vaiko. Nesijaučiu blogesnė mama už kitas, kaip tik, vaikui geriau pailsėjus, rami, nei isterikuojanti, verkianti ir pikta mama. Žinoma, už mamos pienelį vaikui nėra nieko geriau, bet pasaulyje auga milijonai vaikų, maitinamų dirbtiniu maisteliu ir mano sūnukas vienas iš jų smile.gif Jis auga ir vystosi nė kiek nepraščiau už jūsų, kiek skaitau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 06 14, 22:49)
sorry, bet juokas tai sueme beprotiskai, prunkstelejau net  lotuliukas.gif
maniskis kai tikrinau ar dantukas jau pasirode - pirsta zindo labai fain pries pora dienu biggrin.gif
ale jau siaip skiria ka zyst reik ka ne biggrin.gif


Maniske griebia burnon viska, ka tik sugriebia. Antklode, megztuka, kepuryte, o kumstukus tai ne ciulpia o laizo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 06 14, 22:49)
sorry, bet juokas tai sueme beprotiskai, prunkstelejau net  lotuliukas.gif
maniskis kai tikrinau ar dantukas jau pasirode - pirsta zindo labai fain pries pora dienu biggrin.gif
ale jau siaip skiria ka zyst reik ka ne biggrin.gif



o manoji ciulpia ir merliuka ir rankyte ir ciulptuka ir siaip jai patinka ciulpti ka ji nori. ir tegu. bele laiminga lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mama Elva @ 2007 06 15, 14:32)
Tas pats buvo ir man smile.gif Tiesiog nepajėgiau fiziškai būt nemiegojus, nepailsėjus, pienelio mažėjo, o mano vaikis net klykdavo iš alkio, bet krūties neėmė. Jam buvo daug patogiau išgert pienelį iš buteliuko. Ir tegul man sako ką tik nori, džiaugiuosi, kad nesikankinau pati ir nekankinau vaiko. Nesijaučiu blogesnė mama už kitas, kaip tik, vaikui geriau pailsėjus, rami, nei isterikuojanti, verkianti ir pikta mama. Žinoma, už mamos pienelį vaikui nėra nieko geriau, bet pasaulyje auga milijonai vaikų, maitinamų dirbtiniu maisteliu ir mano sūnukas vienas iš jų smile.gif Jis auga ir vystosi nė kiek nepraščiau už jūsų, kiek skaitau.  mirksiukas.gif



sutinku su tavim ir pati panasiai galvojau, kai grizau is ligonines ir mum taip sunkiai sekesi. jau tada maniau, kad buvo sunkesniu laiku,kuriuos iskentem abi ir svarbiausia uzduotis tada buvo tiesiog augti, nesvarbu ar su krutimi ar be kruties.. gerai buvo jau tai kad uuztenka pienelio ir galiu ji nutraukineti. ketinau mesti zaisti su kutimi, bet gyvenam su uosviais, tai uosviene po kiekvieno maitinimo klausinedavo "gal jau pati valge?".. labai nervuodavo g.gif .. mat jiems buvo nesuprantama kaip galima kitaip.. ir vyras spaude.. tai teko uzsispirti ir islaukti. dabar del to dziaugiuosi lotuliukas.gif .. manau visada grazu palikti vilties kitiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurie7 @ 2007 06 14, 15:12)
nepraraskit vilties

QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 06 14, 20:42)
Berods 2 men vargom

Neprarask vilties  ax.gif

2 mėnesius blink.gif oho blink.gif

Na aš turiu dar tos vilties, bet jau nedidukė tokia tongue.gif nors kai paskaitau kad jums pavyko, tai didelė pasidaro thumbup.gif
O dėl ligoninės režimo, tai praktiškai pagal tą režimą jis ir reikalauja valgyti, matyt priprato biggrin.gif tai duodu papulį, jis tik čiumpa su tokiu entuziazmu, trūkteli porą kart ir nustoja, dar palaiko burnoj, tada prasižioja - aišku pameta - ir vėl ieško išsižiojęs maskatuodamas galvą lotuliukas.gif aš vėl įtaikau ir taip ratas sukasi...kartais kai trūkteli, tai net išsigąstu - stiprumas tikrai yra ir jei norėtų manau trauktų gerai, na gal pavargtų greit. Žiūrėsim kaip čia mum seksis rolleyes.gif
Atsakyti
Ir pasitaisyk aprašymą lotuliukas.gif kalbam apie dukrytę, o pas tave parašyta, kad vaikų neturi lotuliukas.gif
[/quote]

Aciu uz pastebejimus prisijungiau prie supermama kai vaikas nebuvo gimes blush2.gif
Gal kas gali pasidalinti patirtimi del iskisusio liezuvio, maniske daznai miega su iskisusiu liezuvio galiuku.
Drauge prigasdino kad cia kazkokia baisi liga gal kas nors apie tai zino...

Atsakyti
QUOTE(LORIAL @ 2007 06 16, 13:36)
Gal kas gali pasidalinti patirtimi del iskisusio liezuvio, maniske daznai  miega su iskisusiu liezuvio galiuku.
Drauge prigasdino kad cia kazkokia baisi liga gal kas nors apie tai zino...

Pirmą kartą girdžiu mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(laurie7 @ 2007 06 14, 15:12)
na as bent jau darydavau taip, kad kiekviena diena ilgindavau "darba" prie kruties ir trumpindavau prie buteliuko.. o jus laikotes rezimo tokio kaip ligoninej? jeigu laikotes, tai gal reiketu duoti kruti tuomet kai tik pradeda prasyti valgyti (nes is kruties neprivalgys pradzioje tiek kiek reikia) ir nelaukti tu valandu, na as nelaukdavau (veliau vel grizau prie rezimo, nors dabar ir vel baigiu nuklysti  ax.gif )

O kaip žinoti kiek privalgė iš krūties? mastau.gif kaip supratau duodavai vis mažiau iš buteliuko, o kaip žinoti, kiek duoti mažiau?
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2007 06 16, 17:26)
O kaip žinoti kiek privalgė iš krūties? mastau.gif kaip supratau duodavai vis mažiau iš buteliuko, o kaip žinoti, kiek duoti mažiau?

Mazdaug kudikis pavalgo zisdamas per 10-15min, o paskui tik tai zaidzia ax.gif Aisku, kiekvienam individualiai: vieni zinda intensyviai traukdami, tai tokie maziai ir per 5 min gali pasisotinti, kiti zinda silpniau, pasilsedami, tai tokiems mazyliams reikia 15-20 min mirksiukas.gif Maniskis pavalgydavo labai greitai, per 5 min, o galedavo papuli apsikabines buti salia ir valanda lotuliukas.gif
Atsakyti