Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

LORIAL, sveika prisijungus 4u.gif Aj, musu naujienos dvi - pries kelias dienas mano pilietis pradejo ropoti clap.gif Ir siandien pirma karta atsistojo lovytej pats clap.gif didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 06 13, 00:21)
LORIAL, sveika prisijungus  4u.gif Aj, musu naujienos dvi - pries kelias dienas mano pilietis pradejo ropoti  clap.gif Ir siandien pirma karta atsistojo lovytej pats  clap.gif  didis.gif

ŠAUNUOLIS !!!!! Jau neužilgo ir vaikščioti pradės, nespėsi gaudyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mama Elva @ 2007 06 12, 15:46)
Mum raumenų tonusas irgi buvo didokas, bet labai padėjo masažai. Ar jūs lankot? Siūlau susirasti masažistę, tikrai akivaizdūs pokyčiai. Ir pati kiek įmanoma bandyk švelniai glostyk rankytes, delnukais brauk per įvairų paviršių (šiukštų, švelnų), jei turi šepetėlį pudrai, kutenk delnukų viršų, pradedant nuo mažojo pirštelio - pamatysi kaip greit atgniaužia delnuką rolleyes.gif Man užteko 10 masažų ir aišku kasdien pati dabar darau kiek tik laisvo laiko, kiek nemiega  biggrin.gif


As tai darau 2-3kart dienoj su tokiu guminiu dygliuotu kamuoliuku rolleyes.gif Gydytojas rekomendavo. Po 2sav pasirodem, sake,kad tikejosi geresniu rezultatu... unsure.gif Bet po apsilankymo praejus savaitei buvo nauju pasiekimu, daug aktyviau ima zaisla, taip labai nebegniauzia delniuku, vakar gulejo ant sono jau pries miega, tai tiek vargo, muistesi, labai norejo ant pilvo apsiverst bigsmile.gif Tik dar neiseina g.gif Po menesio vel eisim pas gyd.,sake jei sitie masaziukai nelabai pades, tada galvos kazka rimciau g.gif Del masazistes tai nezinau, gyvenam ne tokiam jau dideliam mieste, nors gal ir butu kokia. Bet siaip manau as ir pati sugebeciau viska, ka reikia padaryti, kad tik kas parodytu kaip ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 06 12, 23:21)
LORIAL, sveika prisijungus  4u.gif Aj, musu naujienos dvi - pries kelias dienas mano pilietis pradejo ropoti  clap.gif Ir siandien pirma karta atsistojo lovytej pats  clap.gif  didis.gif

Kaip saunu! bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 13, 10:18)
As tai darau 2-3kart dienoj su tokiu guminiu dygliuotu kamuoliuku  rolleyes.gif  Gydytojas rekomendavo. Po 2sav pasirodem, sake,kad tikejosi geresniu rezultatu... unsure.gif  Bet po apsilankymo praejus savaitei buvo nauju pasiekimu, daug aktyviau ima zaisla, taip labai nebegniauzia delniuku, vakar gulejo ant sono jau pries miega, tai tiek vargo, muistesi, labai norejo ant pilvo apsiverst  bigsmile.gif  Tik dar neiseina  g.gif  Po menesio vel eisim pas gyd.,sake jei sitie masaziukai nelabai pades, tada galvos kazka rimciau  g.gif  Del masazistes tai nezinau, gyvenam ne tokiam jau dideliam mieste, nors gal ir butu kokia. Bet siaip manau as ir pati sugebeciau viska, ka reikia padaryti, kad tik kas parodytu kaip  ax.gif

O tai pabandyk i poliklinika nuvaziuoti pas masazistes ir paprasyk, kad parodytu ax.gif Manau jom nesukels nepatogumu jei pastebesi kaip reikia manksteles padaryt mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, kurios rašėt, kad išmokinot neišnešiotuką iš krūties valgyt, per kiek laiko tai pavyko padaryti? unsure.gif

QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 06 12, 23:21)
pries kelias dienas mano pilietis pradejo ropoti  clap.gif Ir siandien pirma karta atsistojo lovytej pats  clap.gif  didis.gif


Šaunuolis thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Sandrulia,2007 06 13, 21:01]
Mergaitės, kurios rašėt, kad išmokinot neišnešiotuką iš krūties valgyt, per kiek laiko tai pavyko padaryti? unsure.gif

tiksliai nzn, g.gif bet kiek atsimenu, tai ne maziau 2 sav, kol galutinai atsisakem buteliuko, o gal ir 3...

Atsakyti
QUOTE(laurie7 @ 2007 06 14, 11:19)
tiksliai nzn,  g.gif  bet kiek atsimenu, tai ne maziau 2 sav, kol galutinai atsisakem buteliuko, o gal ir 3...

Maniskei virs 4men, ar nusitraukineju, nes jau buvau praradus vilti pripratint prie kruties, bet ar imanoma tai padaryt su 4men kudikiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurie7 @ 2007 06 14, 11:19)
tiksliai nzn,  g.gif  bet kiek atsimenu, tai ne maziau 2 sav, kol galutinai atsisakem buteliuko, o gal ir 3...


Aš jau prarandu viltį verysad.gif kuo toliau tuo mažiau jam tai įdomu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 14, 11:46)
Maniskei virs 4men, ar nusitraukineju, nes jau buvau praradus vilti pripratint prie kruties, bet ar imanoma tai padaryt su 4men kudikiu?  g.gif


o kodel nepabandzius.. ax.gif gal jis susivilios ir tuomet gyvenuimas taps daug lengvesnis.. netikiu, kad kudikis pabandes buteliuko neima kruties, manoji iki siol moka naudotis abiem, kai isvykstam o ja paliekam pasaugoti seneliams ji valgo is buteliuko pieneli ir viskas ok. bandykit bandykit bandykit 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aš jau prarandu viltį kuo toliau tuo mažiau jam tai įdomu

nepraraskit vilties, na as bent jau darydavau taip, kad kiekviena diena ilgindavau "darba" prie kruties ir trumpindavau prie buteliuko.. o jus laikotes rezimo tokio kaip ligoninej? jeigu laikotes, tai gal reiketu duoti kruti tuomet kai tik pradeda prasyti valgyti (nes is kruties neprivalgys pradzioje tiek kiek reikia) ir nelaukti tu valandu, na as nelaukdavau (veliau vel grizau prie rezimo, nors dabar ir vel baigiu nuklysti ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurie7: 14 birželio 2007 - 14:18
QUOTE(Sandrulia @ 2007 06 13, 21:01)
Mergaitės, kurios rašėt, kad išmokinot neišnešiotuką iš krūties valgyt, per kiek laiko tai pavyko padaryti? unsure.gif

Berods 2 men vargom, kol pradejo valgyti vien is kruties blush2.gif Bet verta buvo, nes paskui iki 8 men jokio vargo, nori valgyt, papuli duodi, nakti pasiimi, prisiglaudi ir fsio thumbup.gif Nuo tada kai ismoko maziukas is papulio valgyti, gyvenimas prasviesejo bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sandrulia @ 2007 06 14, 14:23)
Aš jau prarandu viltį verysad.gif kuo toliau tuo mažiau jam tai įdomu unsure.gif

Neprarask vilties ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 06 14, 20:42)
Berods 2 men vargom, kol pradejo valgyti vien is kruties  blush2.gif Bet verta buvo, nes paskui iki 8 men jokio vargo, nori valgyt, papuli duodi, nakti pasiimi, prisiglaudi ir fsio  thumbup.gif Nuo tada kai ismoko maziukas is papulio valgyti, gyvenimas prasviesejo  bigsmile.gif


Nu va, o kazkurioj cia temoj mamos verkia skundziasi, kaip sunku is papo maitint, nera laiko, nera noro, nukars papai ir t.t. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 14, 20:29)
Nu va, o kazkurioj cia temoj mamos verkia skundziasi, kaip sunku is papo maitint, nera laiko, nera noro, nukars papai ir t.t.  blush2.gif

ne del to verkia wink.gif
nera sunku maitint. valio kad mama turi tiek kantrybes ir vaikas sveikas - tai svarbiausia
o tu nenesiok paskalu po visas temas wink.gif negrazu biggrin.gif
Atsakyti