Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

QUOTE(Sandrulia @ 2007 06 09, 21:03)
Ačiū už šiltą priėmimą ax.gif

Bandom mes vis iš krūties valgyti, trūkteli vis, bet paleidžia ir vėl ieško doh.gif taip ir žaidžiam katę-pelę doh.gif na bet vis dar neprarandu vilties...ypač, kai jūs man konkrečių pavyzdžių parodėt bigsmile.gif vadinasi viskas įmanoma, o man poliklinikos daktarė sako "jei jau iš buteliuko pradėjo, tai tikrai nebeišmoks..."  unsure.gif

Ismoks, pamatysi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2007 06 09, 22:03)
Ačiū už šiltą priėmimą ax.gif

Bandom mes vis iš krūties valgyti, trūkteli vis, bet paleidžia ir vėl ieško doh.gif taip ir žaidžiam katę-pelę doh.gif na bet vis dar neprarandu vilties...ypač, kai jūs man konkrečių pavyzdžių parodėt bigsmile.gif vadinasi viskas įmanoma, o man poliklinikos daktarė sako "jei jau iš buteliuko pradėjo, tai tikrai nebeišmoks..."  unsure.gif

Sveika prisijungusi 4u.gif Mano dukrytė gimė 35 sav. pradžioje nutrauktą pienuką maitino per zondą, vėliau iš buteliuko. Po trijų dienų seselė pasiūlė pabandyti duoti krūti. Ji žindo,bet labai tingiai, apsižioja ir laiko, truputi patraukia ir vėl snaudžia, o kadangi reikia dėti į inkubatoriu,kad nesušaltu tai ilgai taip "žaisti" negalėjau. Seselė dar bandė duoti iš buteliuko, bet dukrytė jau miegojo. Išmiegojo tris valandas iki pat kito maitinimo, todėl prieš kitą maitinimą mes lelių pasvėrėm ir po to aš pamaitinau(vėl "žaidė" ) vėl pasvėrėm ir paaiškėjo,kad ji suvalgė net daugiau negu jai reikia pagal normą.
Papildyta:
Negaliu atsigrožėti Adamu, tiesiog leliukas saldainiukas lotuliukas.gif ir matyti, kad labai fotogeniškas berniukas, visose nuotraukose taip fainai išėjes.
Žinoma, mano dukrytė pati gražiausia tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simonsita: 10 birželio 2007 - 23:50
QUOTE(Simonsita @ 2007 06 11, 00:55)
Sveika prisijungusi  4u.gif Mano dukrytė gimė 35 sav. pradžioje nutrauktą pienuką maitino per zondą, vėliau iš buteliuko. Po trijų dienų seselė pasiūlė pabandyti duoti krūti. Ji žindo,bet labai tingiai, apsižioja ir laiko, truputi patraukia ir vėl snaudžia, o kadangi reikia dėti į inkubatoriu,kad nesušaltu tai ilgai taip "žaisti" negalėjau.  Seselė dar bandė duoti iš buteliuko, bet dukrytė jau miegojo. Išmiegojo tris valandas iki pat kito maitinimo, todėl prieš kitą maitinimą mes lelių pasvėrėm ir po to aš pamaitinau(vėl "žaidė" ) vėl pasvėrėm ir paaiškėjo,kad ji suvalgė net daugiau negu jai reikia pagal normą.
Papildyta:
Negaliu atsigrožėti Adamu, tiesiog leliukas saldainiukas  lotuliukas.gif  ir matyti, kad labai fotogeniškas berniukas, visose nuotraukose taip fainai išėjes.
Žinoma,  mano dukrytė  pati gražiausia  tongue.gif


Kiekvienai mamytei savas vaikutis pats graziausias wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Simonsita @ 2007 06 11, 00:55)
Negaliu atsigrožėti Adamu, tiesiog leliukas saldainiukas  lotuliukas.gif  ir matyti, kad labai fotogeniškas berniukas, visose nuotraukose taip fainai išėjes.
Žinoma,  mano dukrytė  pati gražiausia  tongue.gif

Aciu aciu aciuks.gif Visi vaikuciai savaip grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Simonsita @ 2007 06 11, 00:55)
Ji žindo,bet labai tingiai, apsižioja ir laiko, truputi patraukia ir vėl snaudžia, o kadangi reikia dėti į inkubatoriu,kad nesušaltu tai ilgai taip "žaisti" negalėjau.  Seselė dar bandė duoti iš buteliuko, bet dukrytė jau miegojo. Išmiegojo tris valandas iki pat kito maitinimo, todėl prieš kitą maitinimą mes lelių pasvėrėm ir po to aš pamaitinau(vėl "žaidė" ) vėl pasvėrėm ir paaiškėjo,kad ji suvalgė net daugiau negu jai reikia pagal normą.


Gera idėja, bet neturiu galimybės pasverti taip tiksliai schmoll.gif o žiūrint kiek lieka nutraukti pieno netikslu, juk pienas visą laiką gaminasi...
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2007 06 11, 20:43)
Gera idėja, bet neturiu galimybės pasverti taip tiksliai schmoll.gif o žiūrint kiek lieka nutraukti pieno netikslu, juk pienas visą laiką gaminasi...

Nueikit i savo poliklinika ir graziai paprasyk,kad leistu pasinaudoti svarstyklem pries ir po maitinimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(#super# @ 2007 01 17, 19:39)
Sveikutės, mano sūnelis gimė 35 nėštumo savaičiū.Įdomu sužinoti kaip jūs augate?kaip sekasi vytis bendraamžius?mano mažiukuj dabar penki mėnesiai irdvylika dienu,bet jo bendraamžiai jau ir vartosi nuo pilvuko ant nugarytės,omaniškis to dar nedaro. doh.gif

Atsakyti
Sveikos mamytes, mes su dukryte ir norim prisijungti prie jusu blush2.gif mes truputi paskubejom i si pasauli gimem 34sav 47cm ir 2kg 620g.
Per pirma menesi priaugom 1kg 500g ir 5cm. Papuka tingim traukti tai maitinu nutrauktu pieneliu. Suvalgo apie 120 ml mano pieno ir 30 ml misinelio per viena karta, megsta pavalgyti smile.gif
Naudoju Similac firmos misineli, nuo hipp firmos labai kieteja viduriukai.
Juoktis tai nesijuokiam ir neguguojam schmoll.gif , bet galva paguldzius ant pilvuko tai laikom smile.gif .
Problema turim del bambos isvarza. Gal kas turi ta pacia problema ka darot...
Atsakyti
QUOTE(LORIAL @ 2007 06 12, 00:19)
Sveikos mamytes, mes su dukryte ir norim prisijungti prie jusu  blush2.gif  mes truputi paskubejom i si pasauli gimem 34sav 47cm ir 2kg 620g.
Per pirma menesi priaugom 1kg 500g ir 5cm. Papuka tingim traukti tai maitinu nutrauktu pieneliu. Suvalgo apie 120 ml mano pieno ir 30 ml misinelio per viena karta, megsta pavalgyti  smile.gif
Naudoju Similac firmos misineli, nuo hipp firmos labai kieteja viduriukai.
Juoktis tai nesijuokiam ir neguguojam  schmoll.gif , bet galva paguldzius ant pilvuko tai laikom  smile.gif .
Problema turim del bambos isvarza. Gal kas turi ta pacia problema ka darot...

Sveika, aš irgi "skundžiausi" blush2.gif mamytėms, kad manoji dar nesišypso, o jai jau 2 mėn., bet dabar tai ji tikra linksmuolė, šypsosi, guguoja ir kelis kartus net garsiai juokėsi. Taigi pirmą kartą sąmoningai nusišypsojo 2 mėn. ir 20 dienų( gimė 35 sav.), bet reikėjo labai ilgai kalbinti, tik po kokių 10 dienų jau pradėjo šypsotis tik pamačius mane arba kitą pažįstamą žmogų.
2 mėn. atsirado bambutės išvarža, po poros mėn.savaime dingo. Nei klijavau, nei labai dažnai ant pilvo guldžiau...
Atsakyti
QUOTE(LORIAL @ 2007 06 11, 23:19)
Sveikos mamytes, mes su dukryte ir norim prisijungti prie jusu  blush2.gif  mes truputi paskubejom i si pasauli gimem 34sav 47cm ir 2kg 620g.
Per pirma menesi priaugom 1kg 500g ir 5cm. Papuka tingim traukti tai maitinu nutrauktu pieneliu. Suvalgo apie 120 ml mano pieno ir 30 ml misinelio per viena karta, megsta pavalgyti  smile.gif
Naudoju Similac firmos misineli, nuo hipp firmos labai kieteja viduriukai.
Juoktis tai nesijuokiam ir neguguojam  schmoll.gif , bet galva paguldzius ant pilvuko tai laikom  smile.gif .
Problema turim del bambos isvarza. Gal kas turi ta pacia problema ka darot...

Sveika, mes čia vos tokios - su paskubėjusiais į pasaulį... biggrin.gif O kiek dabar tavo džiaugsmui laiko, kad tiek suvalgo? Dėl juoko ir gugavimo, tai mane gydytoja atakavo ilgai, o mano vaikis sau laukė iki 4,5 mėn. ir tik tada pradėjo, čia jau nuo jų priklauso. neurologė sakė, kad svarbiausias yra socialinis žvilgsnis - jei vaikutis žiūri žmogui į akis, o šypsotis ir guguoti pradės vėliau, nesibaimink drinks_cheers.gif
Dėl bambutės - turėjom mažą išvaržėlę, klijavau pleistriuką apie 3 savaites, paskui jau ne, bet po kiek laiko išnyko pati.
Ir pasitaisyk aprašymą lotuliukas.gif kalbam apie dukrytę, o pas tave parašyta, kad vaikų neturi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mama Elva @ 2007 06 12, 10:02)
Sveika, mes čia vos tokios - su paskubėjusiais į pasaulį... biggrin.gif O kiek dabar tavo džiaugsmui laiko, kad tiek suvalgo? Dėl juoko ir gugavimo, tai mane gydytoja atakavo ilgai, o mano vaikis sau laukė iki 4,5 mėn. ir tik tada pradėjo, čia jau nuo jų priklauso. neurologė sakė, kad svarbiausias yra socialinis žvilgsnis - jei vaikutis žiūri žmogui į akis, o šypsotis ir guguoti pradės vėliau, nesibaimink  drinks_cheers.gif
Dėl bambutės - turėjom mažą išvaržėlę, klijavau pleistriuką apie 3 savaites, paskui jau ne, bet po kiek laiko išnyko pati.
Ir pasitaisyk aprašymą  lotuliukas.gif kalbam apie dukrytę, o pas tave parašyta, kad vaikų neturi  lotuliukas.gif

As ir ta pati sakyt norejau del aprasymo 4u.gif

Mes tai sypsotis pradejom 2men, nors ir pries tai daug sypsodavosi,bet nesamoningai, garsu pirmakart susijuoke,kai prausiau kakliuka, tai gal buvo 2.5men, bet pastoviai kvatotis pradejo virs 3men. Kas liecia socialini vystymasi,tai viskas laiku, tik va fiziskai mums nelabai unsure.gif Gal net 3.5men galvyte laikem kaip 2men, karta apsivertem ant nugarytes, bet daugiau to nebedaro. Pries kokia savaite tik pradejo imti zaisliukus, kai duodu jai i ranka, ja palieciu, tada istiesia pirstukus ir sugniauzia barskuti. Pries pora savaiciu pradejo toesti rankytes i zaisliukus. Bet kadangi pas mus padidejes raumenu tonusas, tai kumstukai visdar sugniauzti, ir neiseina paciai paimti zaisliuka doh.gif
Papildyta:
QUOTE(LORIAL @ 2007 06 11, 23:19)
Sveikos mamytes, mes su dukryte ir norim prisijungti prie jusu  blush2.gif  mes truputi paskubejom i si pasauli gimem 34sav 47cm ir 2kg 620g.
Per pirma menesi priaugom 1kg 500g ir 5cm. Papuka tingim traukti tai maitinu nutrauktu pieneliu. Suvalgo apie 120 ml mano pieno ir 30 ml misinelio per viena karta, megsta pavalgyti  smile.gif
Naudoju Similac firmos misineli, nuo hipp firmos labai kieteja viduriukai.
Juoktis tai nesijuokiam ir neguguojam  schmoll.gif , bet galva paguldzius ant pilvuko tai laikom  smile.gif .
Problema turim del bambos isvarza. Gal kas turi ta pacia problema ka darot...

Misinuko patarciau neduoti, bandyk ir tuos 30ml nusitraukti, juk tiek nedaug truksta mirksiukas.gif Paskui ir savaime atsiras daugiau pienuko. Ir vis kuo dazniau dek prie kruties. Is pradziu sunku tiem musu maziukam, silpni, burnytes miniatiurines, o jei dar papukas didelis,tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 12, 10:20)
As ir ta pati sakyt norejau del aprasymo  4u.gif

Mes tai sypsotis pradejom 2men, nors ir pries tai daug sypsodavosi,bet nesamoningai, garsu pirmakart susijuoke,kai prausiau kakliuka, tai gal buvo 2.5men, bet pastoviai kvatotis pradejo virs 3men. Kas liecia socialini vystymasi,tai viskas laiku, tik va fiziskai mums nelabai  unsure.gif Gal net 3.5men galvyte laikem kaip 2men, karta apsivertem ant nugarytes, bet daugiau to nebedaro. Pries kokia savaite tik pradejo imti zaisliukus, kai duodu jai i ranka, ja palieciu, tada istiesia pirstukus ir sugniauzia barskuti. Pries pora savaiciu pradejo toesti rankytes i zaisliukus. Bet kadangi pas mus padidejes raumenu tonusas, tai kumstukai visdar sugniauzti, ir neiseina paciai paimti zaisliuka  doh.gif

Mum raumenų tonusas irgi buvo didokas, bet labai padėjo masažai. Ar jūs lankot? Siūlau susirasti masažistę, tikrai akivaizdūs pokyčiai. Ir pati kiek įmanoma bandyk švelniai glostyk rankytes, delnukais brauk per įvairų paviršių (šiukštų, švelnų), jei turi šepetėlį pudrai, kutenk delnukų viršų, pradedant nuo mažojo pirštelio - pamatysi kaip greit atgniaužia delnuką rolleyes.gif Man užteko 10 masažų ir aišku kasdien pati dabar darau kiek tik laisvo laiko, kiek nemiega biggrin.gif
Atsakyti