Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

QUOTE(mylimuke @ 2007 05 29, 22:38)
Kaip perorientuoti vaika,kad veliau gultusi ir veliau keltusi?As pati megstu naktineti,po to ilgiau miegoti,o maniske luzta 20-21val,o keliasi kokia 5,tai taip iseina,kad beveik nepamiegu  doh.gif

Cia kiekvienas vaikas individualiai pasireguliuoja grafika pagal kuri eina miegelio ir kelias is ryto lotuliukas.gif Pabandyk, maziulei neduot uzmigt 21 val blush2.gif O kokia 22 val duok pienelio ir pamigdyk blush2.gif Aisku, jei vaikiukas nori miegoti ir luzta, tai nereikia kankinti vaiko, tegul miega. Pvz mano spirga jei laaabai nori miego, tai nuluzta bet tik 10-15 min, ir vel gerai jam. Tai jis iprates taip, kad 21 val dar pieniska kosyte kramto, apie 22 val jau prausiames ir apie 22.30 val gauna pienelio ir uzmiega, jau zino kad kai gauna buteliuka su pienuku reix liuliuka daryt bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 05 30, 22:07)
Nu, kad ne zinok, lygu ten buvo. Plius jis tai dare labai metodiskai. Va ir siandien vel pagaliau bandyt pradejo, bet nebesigauna. Vis jam sunku ranka is po saves istraukti: taip ir guli - uzpakalis ir kojos, kaip kad butu ant pilvo, pilvas normaliai, o peciu juosta susisukusi kaip sraigtas. Bet va vien karta pavyko jam ta ranka is po saves istraukti  thumbup.gif Bet tik vien karta kol kas.

Zinok reikia laiko kad maziuliui tavo sustipretu rankytes, nes maniskiui taip pat buvo, kad negaledavo is po pilvuko rankyciu issitraukt g.gif Bet mum israse manksteles ir po ju viskas buvo super thumbup.gif
Atsakyti
Tai ka, mamytes, atostogaujat jau su brangenybem savo?Pas mus cia taip tylu... blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adamo mamyte: 07 birželio 2007 - 23:30
Sveikutes 4u.gif Mano mažius neseniai atėjo į pasaulį wub.gif Gimėm beveik 4,5 savaitėm anksčiau, bet dabar mums viskas gerai, nors buvo šiokių tokių problemelių, bet neesminių smile.gif Na, maniškis žirniukas man toks mažiukas atrodė, lygiai 2700 svėrė 4u.gif
Beje, o kada jus paleido iš ligoninės? Po kiek laiko grįžote su savo auksais? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samy: 07 birželio 2007 - 23:42
QUOTE(Samy @ 2007 06 08, 00:41)
Sveikutes  4u.gif  Mano mažius neseniai atėjo į pasaulį  wub.gif Gimėm beveik 4,5 savaitėm anksčiau, bet dabar mums viskas gerai, nors buvo šiokių tokių problemelių, bet neesminių smile.gif  Na, maniškis žirniukas man toks mažiukas atrodė, lygiai 2700 svėrė  4u.gif
Beje, o kada jus paleido iš ligoninės? Po kiek laiko grįžote su savo auksais?  4u.gif

Mes gimem 36sav, sverem beveik 2kg. Mus paleido,kai mazei buvo 10dienu. 6dienas buvo inkubatoriuj,kadangi labai salta jai buvo,paskui su manim palatoj kelias dienas, ir isleido. Nors kiek girdejau tai maziukus laiko daug daugiau. Bet maniske sake,kvepuot moka, viska daro gerai,tai ir isleido, nors man atrode, kad dar ankstokai kazkaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Samy @ 2007 06 08, 00:41)
Sveikutes  4u.gif  Mano mažius neseniai atėjo į pasaulį  wub.gif Gimėm beveik 4,5 savaitėm anksčiau, bet dabar mums viskas gerai, nors buvo šiokių tokių problemelių, bet neesminių smile.gif  Na, maniškis žirniukas man toks mažiukas atrodė, lygiai 2700 svėrė  4u.gif
Beje, o kada jus paleido iš ligoninės? Po kiek laiko grįžote su savo auksais?  4u.gif

Mano kleckas gime 35 sav, 2 160 kg, 41 cm ugio ax.gif Namuciu isvaziavom po 5 dienu, viskas buvo gerai, svorio priauginejom, geltutes neturejom bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, neišnešiotukų mamytės mirksiukas.gif

Mes su sūneliu irgi norim prie jūsų prisijungti ax.gif
Gimėm mes 2007 gegužės 11 d., buvo 30 sav ir 4 d tik unsure.gif svėrėm 1976 gr, ūgis 46 cm, visai didelis, kaip tokio "amžiaus" biggrin.gif
Problemų tai turėjom nemažai: visų pirma nemokėjom ryti, nelaikėm šilumos, 7 dienas klinikose naujagimių reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuj prabuvom. Gimstant išsiliejo truputį kraujo į smegenytes, tai pamiršdavom kvėpuoti 3-4 dienas verysad.gif dar turim širdies ūžesiuką verysad.gif bet dabar jau išmokom ryti, sunkiai, bet šiaip ne taip išmokom valgyti iš buteliuko, o dabar bandom iš krūties valgyti, bet labai sunkiai sekasi, manau, kad šansų mažai iškmokti verysad.gif gal žinot, kaip tai būtų galima padaryti?
Ligoninėj išbuvom beveik mėnesį, tik vakar grįžom namo ax.gif dar prieš tai su gresiančiu savaitę pragulėjau, tai jau buvau tapus ten nuolatinė gyventoja biggrin.gif
Beje, dabar jau mūsų ūgis 48 cm, o svoris 2610 gr užvakar buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2007 06 08, 16:19)
Sveikos, neišnešiotukų mamytės mirksiukas.gif

Mes su sūneliu irgi norim prie jūsų prisijungti ax.gif
Gimėm mes 2007 gegužės 11 d., buvo 30 sav ir 4 d tik unsure.gif svėrėm 1976 gr, ūgis 46 cm, visai didelis, kaip tokio "amžiaus" biggrin.gif
Problemų tai turėjom nemažai: visų pirma nemokėjom ryti, nelaikėm šilumos, 7 dienas klinikose naujagimių reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuj prabuvom. Gimstant išsiliejo truputį kraujo į smegenytes, tai pamiršdavom kvėpuoti 3-4 dienas verysad.gif dar turim širdies ūžesiuką verysad.gif bet dabar jau išmokom ryti, sunkiai, bet šiaip ne taip išmokom valgyti iš buteliuko, o dabar bandom iš krūties valgyti, bet labai sunkiai sekasi, manau, kad šansų mažai iškmokti verysad.gif gal žinot, kaip tai būtų galima padaryti?
Ligoninėj išbuvom beveik mėnesį, tik vakar grįžom namo ax.gif dar prieš tai su gresiančiu savaitę pragulėjau, tai jau buvau tapus ten nuolatinė gyventoja biggrin.gif
Beje, dabar jau mūsų ūgis 48 cm, o svoris 2610 gr užvakar buvo thumbup.gif


Visu pirma sveika prisijungus 4u.gif
Del uzesiuko,tai ir mes turim,bet tie kudikiu uzesiai begant laikui praeina,nes dar nespejusios kazkokios sirdutej skylutes uzsitraukti (ypac neisnesiotiems manau), taip Santariskese sake.
Del kruties tai dek kuo dazniau, pamatysi, tikrai ismoks mirksiukas.gif Juk is buteliuko tai ismoko.
Mes gimem 36sav, bet tik 1980 svorio blush2.gif Ir klinikose gulejom tik 10dienu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2007 06 08, 15:19)
Sveikos, neišnešiotukų mamytės mirksiukas.gif

Mes su sūneliu irgi norim prie jūsų prisijungti ax.gif
Gimėm mes 2007 gegužės 11 d., buvo 30 sav ir 4 d tik unsure.gif svėrėm 1976 gr, ūgis 46 cm, visai didelis, kaip tokio "amžiaus" biggrin.gif
Problemų tai turėjom nemažai: visų pirma nemokėjom ryti, nelaikėm šilumos, 7 dienas klinikose naujagimių reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuj prabuvom. Gimstant išsiliejo truputį kraujo į smegenytes, tai pamiršdavom kvėpuoti 3-4 dienas verysad.gif dar turim širdies ūžesiuką verysad.gif bet dabar jau išmokom ryti, sunkiai, bet šiaip ne taip išmokom valgyti iš buteliuko, o dabar bandom iš krūties valgyti, bet labai sunkiai sekasi, manau, kad šansų mažai iškmokti verysad.gif gal žinot, kaip tai būtų galima padaryti?
Ligoninėj išbuvom beveik mėnesį, tik vakar grįžom namo ax.gif dar prieš tai su gresiančiu savaitę pragulėjau, tai jau buvau tapus ten nuolatinė gyventoja biggrin.gif
Beje, dabar jau mūsų ūgis 48 cm, o svoris 2610 gr užvakar buvo thumbup.gif

Sveika prisijungus smile.gif mano mazule gime 34 sav, o svere tik 1300 g, o dabar jau dicke mergiote--7 men, sveria apie 7.6 kg. taigi, viskas bus gerai ir jums smile.gif na, del maitinimo krutimi, tai maniske taip ir neismoko ir nenorejo....rekdavo kaip pjaunama ir niekaip neeme kruties. Is buteliuko valge kuo puikiausiai, tai as ir nustojau kankint vaika, nes gaila ir baisu budavo ziureti i ja. Nieko tokio, valge nutraukta pienuka 4 menesius pilnai, o iki 6 men jau primaitindavau. Dziaugiuosi ir tuo smile.gif Gal jums pasiseks iprasti?
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2007 06 08, 16:19)
Sveikos, neišnešiotukų mamytės mirksiukas.gif

Mes su sūneliu irgi norim prie jūsų prisijungti ax.gif
Gimėm mes 2007 gegužės 11 d., buvo 30 sav ir 4 d tik unsure.gif svėrėm 1976 gr, ūgis 46 cm, visai didelis, kaip tokio "amžiaus" biggrin.gif
Problemų tai turėjom nemažai: visų pirma nemokėjom ryti, nelaikėm šilumos, 7 dienas klinikose naujagimių reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuj prabuvom. Gimstant išsiliejo truputį kraujo į smegenytes, tai pamiršdavom kvėpuoti 3-4 dienas verysad.gif dar turim širdies ūžesiuką verysad.gif bet dabar jau išmokom ryti, sunkiai, bet šiaip ne taip išmokom valgyti iš buteliuko, o dabar bandom iš krūties valgyti, bet labai sunkiai sekasi, manau, kad šansų mažai iškmokti verysad.gif gal žinot, kaip tai būtų galima padaryti?
Ligoninėj išbuvom beveik mėnesį, tik vakar grįžom namo ax.gif dar prieš tai su gresiančiu savaitę pragulėjau, tai jau buvau tapus ten nuolatinė gyventoja biggrin.gif
Beje, dabar jau mūsų ūgis 48 cm, o svoris 2610 gr užvakar buvo thumbup.gif

Sveika prisijungus 4u.gif Visi mes mazuliukai gimem bet uztat kokie dideli uzaugam bigsmile.gif Ir jus uzaugsit labai greit, pamatysi kaip laikas greit bega mirksiukas.gif O del zindymo, tai glausk mazyli kuo dazniau, kai nori valgyti, priglausk, jei jau pykti pradeda, tada aisku nekankink maziuko ir is buteliuko duok. Maniskis menesi laiko mokesi zisti, ir tik nuo antro men kzkur pradejo normaliai pilnai is krutines valgyti, ta laika nusitraukinedavau ir duodavau is buteliuko, o tarpuose duodavau papuli, tai jis pradejo nuo keliu sekundziu, paskui minutele, paskui penkias ir fsio, paskui pastoviai valgydavo is krutines, maitinau iki 8 men. Vargo buvo pacioj pradzioj kol ismoko, bet nepasidaviau, tuo labiau kad maziui mano su viduriukais bedu buvo, todel MP buvo ypac svarbus. Linkiu daug kantrybes, pamatysi maziukas ismox tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adamo mamyte: 08 birželio 2007 - 20:26
QUOTE(Sandrulia @ 2007 06 08, 16:19)
Sveikos, neišnešiotukų mamytės mirksiukas.gif

Mes su sūneliu irgi norim prie jūsų prisijungti ax.gif
Gimėm mes 2007 gegužės 11 d., buvo 30 sav ir 4 d tik unsure.gif svėrėm 1976 gr, ūgis 46 cm, visai didelis, kaip tokio "amžiaus" biggrin.gif
Problemų tai turėjom nemažai: visų pirma nemokėjom ryti, nelaikėm šilumos, 7 dienas klinikose naujagimių reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuj prabuvom. Gimstant išsiliejo truputį kraujo į smegenytes, tai pamiršdavom kvėpuoti 3-4 dienas verysad.gif dar turim širdies ūžesiuką verysad.gif bet dabar jau išmokom ryti, sunkiai, bet šiaip ne taip išmokom valgyti iš buteliuko, o dabar bandom iš krūties valgyti, bet labai sunkiai sekasi, manau, kad šansų mažai iškmokti verysad.gif gal žinot, kaip tai būtų galima padaryti?
Ligoninėj išbuvom beveik mėnesį, tik vakar grįžom namo ax.gif dar prieš tai su gresiančiu savaitę pragulėjau, tai jau buvau tapus ten nuolatinė gyventoja biggrin.gif
Beje, dabar jau mūsų ūgis 48 cm, o svoris 2610 gr užvakar buvo thumbup.gif



4u.gif sveikute 4u.gif
manoji mazute gime 1750 g. pradzioje taip pat nevalge, bet galu gale ismoko visko. ketinau atsisakyti maitinimo is kruties nes mazoji labai nervuodavosi ir as nervuodavausi, bet mes islaukem ir dabar jau valgo tik duok biggrin.gif o pradejom nuo keliu sekundziu susipazinimo su krutimi, po to ismoko siek tiek patraukti (aisku baigdavau maitinti is buteliuko), po to pradejo valgyti ir buteliukas tapo nereikalingas.
linkiu grazios vasaros jums 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už šiltą priėmimą ax.gif

Bandom mes vis iš krūties valgyti, trūkteli vis, bet paleidžia ir vėl ieško doh.gif taip ir žaidžiam katę-pelę doh.gif na bet vis dar neprarandu vilties...ypač, kai jūs man konkrečių pavyzdžių parodėt bigsmile.gif vadinasi viskas įmanoma, o man poliklinikos daktarė sako "jei jau iš buteliuko pradėjo, tai tikrai nebeišmoks..." unsure.gif
Atsakyti